Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajaaaaa...

jestem ekskluzywną prostytutką ... ktos ma jakies pytania ?? trochę dzis nudno

Polecane posty

Gość takajaaaaa...

:) jak wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ojj nikt nie ma pytan ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o
co najdziwniejszego poprosił ciebie klient i czy zrobiłaś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eumaks
mam pytanie - czy sobie sama wybrałaś zawód czy życie się zmusiło kiedy tak naprawdę zajęłaś się tą profesją kim chciałaś być jak byłaś mała co sądzisz o porywaniu 13, 14 letnich dziewczynek do domów publicznych czy umawiasz się tylko przez net w sumie 5 pytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ojj nikt nie ma pytan ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o
co najdziwniejszego poprosił ciebie klient i czy zrobiłaś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz o
no zadałem pytanie nie o kasę ale o pragnienia klientów te najdziwniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ojj nikt nie ma pytan ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frentii
jak sie czujesz z faktem, ze twoja ekskluzywna jama ustna gosci codziennie innego fiuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ojj nikt nie ma pytan ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswfrefgwef
hahahahah, jestes w deche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ci ekskluzywni faceci
których przyjmujesz sa zawsze domyci? czy im z buzi nie smierdzi?czy posługuja się wulgarnym słownictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
to nie ja odpowiadałam musiałam wyjsc ale wrocilam :) więc odpowiedzi ... - za spotkanie od 500 ale bywało ze klient nawet dal 1000 za dwa lody bez seksu ale bez gumki iz połykiem. -najdziwniejsze ?? hymm chyba juz nic mnie nie zdziwi ale to jak chcial aby bic go paskiem do krwi po plecach ... wyobraziłam sobie ze to moj były facet to ułatwiło powaznie :) -za zestaw wszystko bez gumy to tylko ze stałymi sponsorami po dostarczeniu mojemu opiekunowi wyników badan a stali ( jest ich 5 ) płaca od 4 do 6 tys miesięcnie ok 3 spotkan w tygodniu :) - a jesli chodzi o cała noc w takim full serwisie to ok 2000 tys zalezy od klienta i tego co wnegocjuje moj opiekun . -zycie zmusilo mnie do "zawodu" nie miałam na studia i mieszkanie :/ -zajęłam si nia rok temu mm 23 lata :) -jak byłam mała chciałam byc baletnica hehe ateraz po studiach będe inzynierem genetyki :) -o porywaniu ? to troche rozdmuchana sprawa ofc. dzieje sie cos takiego ale nie nagminnie ... porywaja razcej te starsze i naiwne a nie 14 letnie :/ -umawiam sie nie przez net a przez mojego opiekuna on znajdujetzw. vipow z kregu biznesu w ktorym sam pracuje i ja albo ich akceptuje albo nie :) niczego nie musze :) -najdziwniejze pragnienia klientów ?? lubia byc ponizani albo placa za powiedzmy godzinne przytulnie -to jest dziwne :/ heh -jak sie czuje z innym fiutem codziennie w ustach ?? patrze na nich jak na bankomat więc odp sobie a pytanie jak sie czuje człowik z bankomatem w ustach ?? tak heh chujow* :P -nie zawsze sa domycie hehe ale spotykam sie w hotelach wiec jak cos mi nie pasuje ide z nimi pod prysznic hehe albo mowie ze mam ochote na seks w wannie :) -nie smierdzi im z buzi choc ja ich nie całuje :/ ale to sa dziani i zadbani faceci choc sporadycznie przystojni :/ -czesto sa wulgarni i zesto chca abym ja tez taka była :) jak placa o wymagaja klient nasz pan ... :) -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
- czy w jakikolwiek sposób ich szanujesz? co o nich myslisz? słyszałam że dla prostytutek ich klienci są szmatami i frajerami :D - przychodzą do ciebie kobiety? -masz chłopaka lub planujesz mieć? nie boisz że sie dowie? ostatnie pytanie: jak dostać taką fuche :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
kochan mam jednego sponsora 32 lata kasy jak lodu MEGA PRZYSTOJNY ale sukins. i nie chce kobiety na stałe bo mowi ze wszystkie to dziw** a ja się nim brzydze jak kazdym innym choć sa wypachnieni i zadbani choc jezdza furami jakie mi sie nawet nie sniły to dla mnie tosmieci i jelenie bo ja ich wykorzystuje a oni mnie wiec zapewne tak samo patrza na mnie :) ale to mnie ne boli bo większoc traktuje mnie jak jakas porcelanowa laleczke pytaja co u mnie kupuja bizuterie zapraszaja do spa i proponuja pomoc gdybym chciala odejsc z "zawodu" i te znajomosci ktore zdobywam to jedyny pozytyw tej sytuacji :) ale zero szacunku dla nich nie mam choc codzien komus wmawiam ze jest bogiem ze jest wyjatkowy i tylo przy nim ja czuje sie wyjątkowo a oni ? oni to naprawde kupuja :) - raz jeden miałm kobiete i to 25 letnią hehe bardzo atrakcyjna ale nie kręciła mnie :/ nigdy zreszta nawet przez moment nie miałm przyjemnosci z klientem :/ -mialam chlopaka miał byc ksieciem z bajki miał byc slub itp a on mnie zdradzil i zostawił ... juz nigdy nikogo nie pokocham i nie chce nikomo miec wszyscy faceci to kur**arze :/ naprawde bez wyjątku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -jak dostac taka fuche ?? ja potrzebowałam sponora zaczelam szukac przez net i trafiłam na mojego "opiekuna on nigdy mnie nie dotknął jestesmy przyjaciólmi zawozi mnie i odwozi jezdzi na wyjazdy do klientow z innych miast załatwia formalnosci pilnuje aby nikt mnie nie skrzywdził nawet nosi moje zakupy hehe to taki kumpel ktory zna mnie lepiej niz własna mama :) wiem ze nie da mnie skrzywdzic miałam duzo szczescia nawet na poczatku kiedy sie poznalismy juz pow. ze jemu szkoda tak pieknej dziewczyny ze choc wie jaką moze miec ze mnie kase ( a wyciagamy po 20 tys na miesiąc kazde z nas :) to on mimo tego namawiał mnie abym zrezygnowała ze to nie dla mnie bo za mądra za wrazliwa ale potrafie byc zimna suka uczuc juz pozbawił mnie mój byly a potem wszystko pszło z górki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam pytanie
a teraz tak intymnie, jeśli można, bo jakoś nie potrafie sobie tego wyobrazić.. Spotykasz sie z klientem, jest jakas gra wstepna pewnie, podniecasz sie w ogóle? czy stosujesz lubrykanty? jeżeli tak to wychodzisz nagle do łazienki? czy nie masz jakiś otarć, zapaleń? i jeszcze jedno: czy klienci próbują Ci sprawić przyjemnosc? doprowadzić do orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
pisze i jem pizze wiec zapewnebędą literówki heh dla mnie to nie jest intymne pytanie więc bez obaw :P spotykam sie i on mowi czego oczekuje czy mam byc dziwka czy grzeczna uległa dziewczynka wczesniejjuz wiem co mam zrobic za co zaplacił orgazmy udaje praktycznie zawsze aby mysleli ze sa tac zajebi**i :/ zwłaszcza o stałych dobrze płacacych sponsorów trzeba dbac bo oni msza chciec wracac i wiedziec za co płaca :) więc z nimi w ich mniemaniu zawsze mam orgazm zawsze sie podniecam lubrykant mam w torebce jak lsterko czy błyszczyk heh zboczenie zawodowe :P wogole czego ja tam nie mam :) lbrykantu uzywam pod pretekstem ze est rozgrzewajacy i bardzo pomaga mi dojsc a oni ochoczo z niego korzystają :) nie podniecam sie wogole koncentruje tylko na motoryce ruchow cy robie loda czy anal aby ladnie sie wypiąc dobrze zamruczec uzywac rak i jezyka i ust i aby to wszystko było jak najlepiej zorganizowane aby jak najszybciej doszedl :) NIGDY NIE MIAŁAM ORGAZMU Z KLIENTEM ! NIGDY !!!!! NAWET JESLI TEORETYCZNIE MI SIE PODOBŁ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jeszcze zadam pytanie
jak wygladasz? jestes b. zgrabna? ile masz wzrostu? ile wazysz? jakie masz wlosy? jak znajdujesz czas na nauke? kiedy zamierzasz z tym skonczyc? czy w ogole zmamierzasz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t7777456rygfhyyhjgh
nie mam z kim pogadać mąż odciął mnie od wszystkich po 10 latach bycia ze sobą i słuchania tego że go zdradzam w końcu to zrobiłam, wiem jak zadowolic facetów, m w w 5 minut a drugi duzo lepeij się trzyma, ale i tak mówi że musi się przyzwyczaić do tego ze we mnie jest, czy coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam pytanieskoro
piszesz że nigdy nie masz orgazmu z klientem, to czy masz kogoś z kim go osiągasz, czy też czasami masz ochotę na orgazm i sama to robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeegtju76yyet
chyba ktoś poszedł spać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
mam bardzo ladna buzie ... a to nisza na tym rynku hehe bo wiekszośc panien to pasztety co nawet z toną make upu sa do niczego :) a faceci lubia ładne kobietki ja mam czekoledowe sredniej długosci włosy bardzo zadbane to moja wizytowka zawsze czerwony lakier napaznokciach, poza tym mam bardzo elegancki styl,i klasyczny wiesz ołówkowe spódnice eleganckie kiecki zawsze szpila 12 cm drogie torebk i bizuteria podstawa toz robic dobre wrazenie w ubraniu wtedy chcą cie miec bez niego :P w mojej szafie nie znajdziesz jeansów ani sportowych rzeczy ( nie liczac tych na fitness ) a jestem niska 164 ale szpilki robia swoje a w łozku wolą te drobne więc to pus nie jestem patyczakiem waze 57 kg przy 164 ale nie mam tłuszczyku u mnie to wszystko tak ladnie jakoś proporcjonalnie sie rozkłada :P hehe no i opalona musze byc wtedy kazda bielizna lepiej sie prezentuje :) ale moge pow . ze jestem zgrabna sama musze przyznac ze mam swietne nogi a w szpilkach juz super wyglądaja dlatego jestem zawsze praktycznie w spudnicach ołówkowych bądz sukienkach tez najczęsciej ołowkowych bo one jakos mi fjnie tyłek podkreslają :P na nauke mam malo czasu ale jestm zdolna ucze sie nawet kiedy powiedzmy jedziemy do poznana do klienta w aucie czytam mam o tyle dobrze ze szybko zapamiętuje i jakos zaliczam choc bywa cięzko z czasem :/ nie wiem kiedy z tym skoncze heh mam dopiero 23 lata i powiem szczerze ze tak łatwe pieniadze wciagaja trudno zrezygnowac moze jak odłoze na mieszkanie dobry samochód bede miała zagwarantowana dobra prace ... i nie bede juz tak atrakcyjna to ... wtedy tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasfyhyhtfyuikoo
Czy zdażyło ci się aby facet kończył po paru minutach, bo to ty? nie wiem co myśleć, zadna ze mnie sexksbomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
to moze załosne ale od ponad roku nie miałam prawdziwego seksu z kims kto by mnie pociągał z kims kto nie placi i ... kur** nie mam nawet na to ochoty:/ moze raz na 4 msc zaspokajam sie sama i wtedy po dłuuuuugim czasie z wibratorem udaje mi sie dojsc ... stałam sie oschła i zimna heh powaga zreszta nigdy nie czerpałam jakiejs wielkiej satysfakcji z seksu :/ nawet w zwiazku :/ ato ze robię to sama to tylko dlatego ze czasem wzbiera we mnie takie napięcie ze musze je rozładowac ale to tak jak mowie raz na 3 , 4 msc . :/ straszne co ?? najgorsze jest to ze mnie mezczyzni nie pociagaja bo mysle zaaz po co mam to robic skoro on mi nie zapłaci dla mnie kazdy juz jest potencjalna gotówką heh juz inaczej nie umim myslec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
ja wole tych starszych bo oni koncza baaaaardzo szybko hehe czasem nawet nie zaczne dobrze rozgrywac akcji a on juz konczy hehe ale najlepiej jak maja takiego małego ze nie wiem czy on jest we mnie czy bawi sie pacem :p hehe nie bardzo wiadomo co robic aby sie nie zorientował ze gram :P wiecie mezczyzni tak sa przekonani o swoich zdolnosciach łózkowych ze wszystko kupia ze jednym dotykiem moga doprowadzic do orgazmu :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość defuhyoludttgyju
mnie nikt za to nie płaci a i tak nie mam ozrgazmu, albo za szybko albo umysł mysli że mogę zjaśćw ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhjdhfjfssfnhj
też cos wiem o tym, ale 5 minut dlapowiedzmy jeszcze młodego faceta to chyba przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nkdfhdsh
nie zapamiętuję psudonimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×