Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takajaaaaa...

jestem ekskluzywną prostytutką ... ktos ma jakies pytania ?? trochę dzis nudno

Polecane posty

Gość takajaaaaa...
własnie ... wszyscy ochoczo potępiają jedynie prostytutki, utrzymnki... zwał jak chciał - ale co z tymi "przykładnymi" męzami , ojcami ... gdyby ktos za to nie płacił nie byłoby takich jak ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zarabiam tak samo choc moze nie mam takich luksosowych klientow, tak w ogole to szukam jednego, moze dwoch sponsorow. na razie jest faza poszukiwan. i tez jeden facet zmienil mnie w zimna suke. nic nie czuje do tych facetow choc staram sie wybierac jak najatrakcyjniejszych. jak szybko dochodza to dla mnie lepiej. dzis mialam pol godz seksu bo koles dochodzil w mig. ostatnio mialam zajebistego tancerza, z nim to mialam rekordowo szybki seks, ledwo zaczal juz doszedl. mam kogos na boku z kim seks sprawia mi przyjemnosc, to taka odskocznia. kasa rekompensuje wszystko. dzisiaj od razu pojechalam do cenrum handlowego na zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
mam dokładnie tak samo :) jak facet jest fatalny albo seks wyjątowo "cięzki" to zaraz "po" jade na zakupy :) kiedy wchodze do centrum i w sklepie wydaje lekka ręką 3, 4 tys . na kilka szmatek to choc przez moment czuję se lepsza ... lepsza o innych lepsza niz jestem ... na moment zapominam kim jestem :) albo bez problemu wejsc i wybrac zegarek za kilka tys. to daje satysfakcje wtedy zapomina sie jak sie te pieiądze zdobyło :/ ale te rzeczy mnie np. długo nie ciesza ... bizuteria wydaje sie nie roznic od tej taniej a ciuchy przetaja podobac po tygodniu i tak ciągle cigle chcesz więcej ... mam ekskluzywnych klientów ale w sensie ze maja kase i dbaja o siebi ale wierz mi ze sazazwyczaj oblesni :/ nie wiem czy miałm moze z 5 ktorych moge okreslic przystojnymi no jednego mam stałego sponsora młody przystojny brdzo ale wyjątkowy sukinsyn naprawde face bez serca i zasad - cos jak ja heh :/ ale wraając do mysli ... to ja tez miewam klientow "jednorazowych" na samych tych stałych to za mało mam zawsze kogos na boku zalatwianego to ie zawsze są "ekskluzywni" "pacjenci" :/ az mnie ciary prechdza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego nie decyduje sie na tych 'ekskluzywnych' bo bym chyba rzygla z jakims staruchem. najstarszy mial 31 i tak wlasnie wiekszosc ok 30ki. wybieram tylko tych ktorzy mi sie podobaja, musza mnie chociaz w minimalnym stopniu krecic. przez to nie zarabiam kokosow ale zamierzam znalezc jakiegos w miare mlodego, przystojnego bogacza ktory sie mna zaopiekuje na stale. nie musze miec wielkiej kasy ale zeby chociaz zyc na poziomie. jestem ladna to chetnych nie brak ale mi nie odpowiada wiekszosc. a tak zapytam: jaki najczesciej seks uprawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
najczęściej oral potem zwyły i anal ale tylko kiedy dobrze zapłaca i raczej jedynie ze stałymi klientami ...bez gmki tylko ze stałymi jesli dostarczą badania . A Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tradycyjny i oral ale duzo osob chce anal. niby sie godze ale teraz to chyba sie wycofam, nie lubie. jesli duzo zaplaca to tak.niestety nie kazdy umie to robic bezbolesnie, nie bede sie za bardzo poswiecac no ale klient nasz pan. chca tez trojkatow ale na zaden sie nie zgodzilam. a dlugo trwaja spotkania? u mnie to bywaja kilkunastominutowe ale tak to pol godziny, godzine, niektorzy chca cala noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Money
Tyle pieknych, zadbanych i ladnie ubranych kobiet chodzi ulicami, ciekawe skad maja pieniadze zeby tak wygladac. Ponoc 1 na 9 studentek w Polsce sprzedaje cialo za kase. Jak rozpoznac te normalne od tych dla sponsorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhghjklhjhgjhkf
najlatwiej sie krytykuje kiedy "ciebie" taka syt. nie dotyczy. ja osobiscie jestem za tym ze jezeli ktos chce sie sprzedawac i jemu to odpowiada to jak najbardziej. tak naprawde to jestesmy w chuj zacofanym krajem gdzie kazdy kto odbiega w jaki kolwiek od qrewskiej "polskiej" normy to trzeba go zlinczowac. jestem pelen podziwu dla ludzi ktorzy obrali droge poza norma... zeby takie rzeczy byly tematem tabu to swiadczy o waszej emocjonalnej glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny filozof
Trudno się dziwić że towar ma takie zdanie o konsumencie! Sam gdybym był chlebem , jabłkiem czy też kiełbasą nie byłbym zadowolony gdyby mnie ktoś gryzł, szarpał czy też pożerał. Ale niestety taka jest dola towaru, musi nienawidzieć konsumenta! Tylko moje miłe Panie gdyby nie konsument to co byście robiły? skąd brałybyście pieniążki na Wasze luksusy? Niestety by coś osiągnąć trzeba się napracować, nawet dupą! Dlatego jetsście takie zgorzkniałe bo Wasza młodąćś mija a na Wasze miejsce czeka armia młodziutkich, chciwych dzeiwczynek!!! Mimo wszystko szanuję Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaaaaaasssssssssssssss
A mnie najgorzej wkurza to,ze prostytutkę sie szanuje a kobietę ktoóra po prostu lubi seks i seksi sie z kim chce,gdzie chce wyzywa się od szmat,puszczalskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie powiedzialam ze gardze klientami. dobrze ze sa ale przez nich m.in. nigdy nie zaufam facetowi. a mloda jestem bo mam 19lat i nie zamierzam robic tego bog wie ile czasu. zdobede zawod i w nim sie bede spelniac a kto niby szanuje ptrostytutki? zadnej kobiety wyzwolonej sie nie szanuje, w takim zaklamanaym swiecie zyjemy bo jak facet zalicza to jest wielki casanova a kobieta to zdzira. kazdy by chcial dziewicy a sami sie kurwia na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czanma-wmn
Załatwisz mi taką pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
zdarza wam się uprawiać seks po prostu dla przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, juz mowilam ze mam jednego goscia na boku z ktorym sie bzykam dla przyjemnosci, moze nawet dwoch czy trzech by sie znalazlo ale to za krotko trwa zeby cos wiecej stwierdzic. wybieram facetow ktorzy chociaz troche mnie kreca i czasem bywa przyjemnie. no na pewno nie moge sobie obrzydzac seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci to wielkie gnoje
uważam,że faceci to naiwniacy i wszystko można im wmówić. Myślę,że z Waszych usług korzystają tacy,którzy nie potrafia zaspokoić swoich stałych partnerek dlatego płacą za teatrzyk myśląc sobie ,że są tacy boscy,że nawet kurwie dogodzą. MĘŻCZYŹNI JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanie ..
Jakie to uczucie iść ulicą i co jakiś czas spotykać facetów którym fujary trzymałaś w ustach ? Udajesz że ich nie znasz, a może rozmawiacie ? Jak sobie wyobrażasz swoją przyszłość ? Jak sobie wyobrażasz taką sytuację. Jesteś szanowanym inżynierem genetyki. Jesteś właśnie w pracy a tu nagle jakiś kontakt służbowy z kimś tam, okazuje się że to twój dawny klient któremu trzymałaś fujarę ustach. Jakie masz kontakty z rodziną ? Co na twoją prostytucje twoi rodzice czy znajomi ? Wyobraź sobie taką sytuację. Przychodzi klient a ty masz go obsłużyć, a tu niespodzianka, bo okazuje się że to twój kolega z klasy, dawny nauczyciel, rodzony ojciec czy brat, kuzyn, chłopak czy mąż twojej najlepszej przyjaciółki ? Jak sobie radzisz tym że ludzie cię upokarzają i wyzywają, bo nie wierze że kurwom się takie coś nie zdarza ? Czy zamierzasz kiedyś mieć męża i dzieci ? Jeśli tak to zamierzasz ich uświadamiać na temat swojej przeszłości czy teraźniejszości ? Jakie wartości zamierzasz wpoić swoim dzieciom jeśli będziesz je mieć ? Nie jest to dla ciebie poniżające że zajmujesz się czymś takim ? Przecież to najstraszniejsze zeszmacenie, upodlenie dla kobiety którego żadna kasa nie zmyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj staram się sobie przypomnieć że moją fujarę też ktoś kiedyś trzymał w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Ty jesteś
gej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu sie podszywa parszywie :/ ja mialam kilku klientow, zadnego nie spotkalam chociaz ostatnio widzialam jak moj pierwszy sponsor jechal samochodem. nie ide z kazdym kto chce, to sa dluzsze uklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
witam, widze ze mój topic sie dalej "kręci " juz opow na pytania :) ale najpierw odnosnie tego spotkania na ulicy - szczerze ?? nigdy mi sie nie zdarzyło, moi klienci razcej po ulicach nie chodza , esli juz to po chodniku a tak powaznie to... on spojrzy znacząco na mnie - a ja na niego - moze będzie z zoną ?? jak sądzisz komu będzie bardziej g łupio ?? :) i komu bardziej zalezy na dyskrecji ?? :P -jak sobie wyobrazam przyszłośc ?? skoncze studia i wyjade z tego cholernego kraju będe robic kariere w zawodzie a znajomości ktore zdobywam mi w tym pomoga !! -jestem inz. genetyki i spotykam klienta ?? udajemy ze sie nie znamy tak samo jak mnie wtyd ze był moim klientem tak samo jemu ze musi płacic za seks :/ -kontakty z rodzina ?? mam bardzo kochająca rodzine, rodzice kiedys mieli duzo pieniedzy ale od roku jest słabo firma plajtuje i dlatego juz nie mogłam liczyc na ich omoc finansową :/ jedynie z ojcem zyje w lekkim konflikcie a reszta rodziny to wspaniali i kochający ludzie :) -nie spotkam kolegi czy znajomego z roku bo wszystkich klietów widze wczesniej o to dba mój opiekun on ich znajduje a wymagane jest wczesniej zdjęcie od ktorego zalezy czy go biore czy nie :) oczywiscie cos moze sie stac ale na szczescie jeszcze sie nie stało nic takiego ... bede sie martwic po fakcie :P -ludzie mnie upokarzają ??? hymm czy ja wiem sama sie upokarzam najbardziej ... a klienci ?? to ze nazywaja mnie suka badz dziwka w łzku ?? takie zabawy przerabiałam nawet z moim bylym beda c w związku w trakcie seksu jesli mowia takie rzeczy to nie zwracam uwagi a normalnie sa zazwyczaj mili i nie nazywaja w taki sposób ... ja nie soje na trasie i nie posuwaja mnie tirowcy aby wyzywac mnie od najgorszych ... mysle ze ci mezczyzni ktorzy tyle płaca maja - mimo wszystko - jakis minimalny poziom kultury ... -nie zamierzam mec nigdy męża, nie lubie tez dzieci nigdy nie chciałam ich miec mam 23 lata i z kazdym dniem jestem coraz ardziej pewna ze nie zaloze rodziny ... męzczyna nigdy nie zaufam nigdy nie uwierze nigdy juz nie pokocham a pieniadze bede zarazbiac sama i to duze !!! juz nie jako dziwka więc nie potrzebuje nikogo !!! -nie bede miec dzieci więc im nic nie wpoje . Ktos taki jk ja nie nadaje sie na rodzica, nie moglabym świadome i poprawnie uksztaltowac osobowości młodego człowieka ... nie mam podstaw moralnych ani emocjonalnych aby byc matka ... moim zdaniem macierzynstwo musi byc swiadome :/ -jest to w pewien sposb poniżające, ale powiem wam ze czerpię z tego tez "chorą" satysfakcje mam takie poczucie ze jestem z tej wyższej pólki ze ekskluzywna :) wiem t moze smieszne ale oni tyle płaca za mój dotk za moje ciało a nigdy nie będa miec duszy ... pomijając fakt ze juz jej nie mam :) więc popadam w skrajne emocje raz czuje sie jak zero a czasem zwłaszcza w towarzystwie kobiet jak ktos wyjątkowy ... :) -odnosnie przyjemności ... nie mam nikogo z kim seks sprawialby przyjemnosc stałam sie zimna moje libido spadło do minus 10 :/ naprawde nigdy nie było mi dobrze z klientem a juz nie potrafie patrzec na mezczyzn inaczej niz przez pryzmat kasy- to zabawne, nawet emocjonalnie i mentalnie stałam sie juz prawdziwą dziwką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bóg rozkoszy
zrobisz laske z połykiem słoneczko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czanma-wmn
takajaaaaa... Czy mogłabyś mi pomóc wkręcić się do tego interesu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfgvjfhbf
takajaaaaa...jakos mało masz klientow jak na Twoja ekskluzywnosc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to solidnie pracuj
ekskluzywna prostytutko i odkładaj kasę, żeby ci starczało na leki przeciwdepresyjne i leczenie chorób, a także wyjście z alkoholizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
malo ??? hehe czy ja wiem dzis mam 3 od 21 przyjezdza po mnie E. i zawozi jutro mam wypad do poznania i calą noc lacznie z kolacją koles sobie zyczy :) wkręcic cie ?? ale skąd Ty jesteś ?? nie wiem ... nie bawię sie w "wkrecanie" do tego interesu choc jesli dziewczyna jest zdecydowana a ma trafic na jakiegos skurwiela ... to lepiej juz jej pomóc ... trzeba uwazac w tej branzy ja miała ogromne szczescie ze spotkałam E. bez niego pewnie juz nie raz zostałabym pobita okradziona moze juz sprzedana do podrzednego burdelu ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfgvjfhbf
takajaaaaa...mało masz klientow i jak na ekskluzywna dzieke za czesto siedzisz w necie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
na antydepresanty ?? heh nie depresja mi nie grozi ja juz mam za bardzo zryta psyche :/ tu juz nie ma z czego wychodzic :) a alkoholu nie pije chcyba ze czasem wino do kolacji badz z jakims klientem jak zamowi do pokoju nie ćpam niczego nie biore moze szkoda bo byłoby mi łatwiej heh ale nie chce sie juz totalnie zniszczyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajaaaaa...
kompa mam zawsze przy sobie ... a czy czesto tu jestem ?? heh jedyne co robie to leze i pachne jesli nie mam klienta ... jestem tu raczej sporadycznie a pisanie mi pomaga co odkrylam zaledwie kilka dni temu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×