Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qawa

Czy jest praca w Łodzi ??????

Polecane posty

Witam Nie jestem z Łodzi a chciałabym się dowiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja z pracą w tym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga54
Dla tych co chcą i potrafią pracować, zawsze jest praca. www.partnerviveti.vivetia.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posrednik manpower
na kosciuszki praca : dell bosh indesit philips hutchinson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiscie zgadzam się z tym :) Jednak interesowała by mnie praca np w jakimś sklepie na Piotrkowskiej z ubraniami albo jakimś rzeczami , prace np na produkcji mogłabym podjąć , ale tylko gdy tam zamieszkam ...Dojeżdzanie do pracy na produkcji z mojego miasta nie dałabym rady bo z tego co sie orientowałam praca na 3 zmiany a ja nie miałabym tam jak dojechać albo wrócić w nocy. Dlatego obecnie interesuje mnie praca na 8 godzin od -do.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziankaszukajaca
szukam pracy od wrzesnia i narazie nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje w przyszłym tygodniu tam jechać i się rozejrzeć po Piotrkowskiej...o jakąś pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga54
Czy Ty szukasz pracy czy etatu? Bo to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Interesuje mnie praca na etat , potem mogłabym jeszcze cos robić po tych godzinach np dorobic jako opiekunka do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,również interesuje mnie ten temat.na razie mieszkam w Białymstoku ale późną wiosną planuję przeprowdzkę do Łodzi.Tu pracuję w hurtowni obuwia,głównie zajmuję się księgowością.Znajomi mnie straszą,że w Łodzi absolutnie nie znajdę w miarę dobrej pracy,że mogę o tym pomarzyć. Zacznam się obawiać,bo mam sześcioletnią córeczkę i raczej praca na trzy zmiany nie wchodzi w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaga54 (jagodka.g@gazeta.pl) Czy Ty szukasz pracy czy etatu? Bo to jest różnica. A etat to nie praca? :-O czyzbyś chciała namówić koleżankę na MLM? może lepiej mówić wprost :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca to praca i na etat i nie łap mnie za słowka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×