Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

MaNiusia jeśli to 18dzień wyższych temp to najwyższy czas testować :) Chyba, że ten drugi skok to była owu A na mdłości, zachcianki zdecydowanie zbyt wcześniej. Z doświadczenia wiem, że na tym etapie to tylko ból brzucha, piersi i wzdęcia mogą świadczyć o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja w ten weekend pracuje na nocki, więc idę już spać. Będę zaglądać, jak Wasze testy :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNiusia nie robię. Lekarka wczoraj mi mówiła, że jeśli był spadek, to raczej owu nie było- była pewnie przy drugim skoku. Patrząc na drugi skok, @ powinna przyjść we wtorek. Wtedy nie współżyliśmy, bo mąż po świętach już wyjechał, więc beta niepotrzebna :) Jakby nie przyszła @ będę się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w Nowym Roku ! życzę wszystkim najlepszego, spełnienia marzeń, i tych upragnionych 2 kreseczek. u mnie dziś 33 dc. ale ja tak miewam raz 31 raz 37 , biorę letrox i bromergon a czasami zdarza mi się zapomnieć więc dlatego te cykle takie / nieregularne/ a poza tym w m-cu grudniu było troszkę okazji do alkoholu więc myślę że to też ma znaczenie w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooo:) Ja już sie mogę od jutra spodziewać owulacji , tak wiec rozpoczynam kolejne starania ( 2 cykl) Może tym razem sie uda ,byłabym najszczęśliwsza ! później tylko czekać na "nie" pojawienie sie miesiączki . Uff gdyby to było takie proste . Dlaczego Ci którzy nie chcą zachodzą za pierwszym razem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A że sie tak zapytam ,mogłybyście napisać coś więcej o sobie ? skąd jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia w takim razie moze i u mnie tak bylo ze ten spadek 2 dniowy oznaczal moze owu jakas druga i od tej nalezy liczyc??wyglada na to ze dzis bylyby od tego dnia 12 dzien wyzszej temperatury...no zobaczymy. Dziewczynki fajnie zeby sie nam udalo...ach,,juz bym chciala byc zafasolkowana.:) bardzonowa i jak u ciebie??????nadeszla @? mam nadzieje ze nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka czekanie na @ jest okropne...hehe...szkoda ze nie mozna wiedziec od razu czy sie udalo czy nie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem coś na ten temat, ja już 2 lata walczę o ciążę i każdego miesiąca boli tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Czesc Kobietki :) Ja na krótko tylko dac znać bo padam. dostałam plamienia taki sluz pomaranczowy, i brazowe kropki w każym razie tak jak pisałam rano, jutro zawita.napisze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIUSIA lekarka mi powiedziała, że ten pierwszy skok to mogła być przymiarka do owu, bo trwał tylko dwa dni, a potem był spadek. Podobno o owu świadczy przynajmniej 3 wyższe temp lub więcej. Jeżeli u Ciebie spadek był po dłuższym czasie od skoku mógł oznaczać np. zagnieżdżenie :) Ja pracuję ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dopiero zaczelam starania ale po 7 latach lykania tabletek ostatnia misiaczke mialam 23-27 grudnia z odstawienia moj facet pracuje za granica i widzielismy sie teraz 4-7 stycznia no i zaczelismi pierwsze proby tylko ze ja dopiero dzis mam cholerny bol jajnikow i nie wiem tak naprawde czy to moze byc owulacja tak pierwszy miesiac po odstawieniu i jesli zaczela mi sie dzis tzn wczoraj wieczorem tj 8 stycznia to czy jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? sorry ze tak dlugo ale chcialam wszystko wytlumaczyc czekam na odp pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Paulla.szczerze powiem ze chyba teraz sie zaczela aczkolwiek nie wiem bo u kazdej kobiety moze sie objawiac inaczej.bardziej na sluzie bym sie skupila.jaki byl wtedy a jaki jest teraz... bardzonowa no jesli to miesiaczka to trudno nie martw sie.moj mężuś zawsze wtedy mowi ze to dobrze bo oznacza to kolejne staranka. Ja niestety wieczorem zrobilam test.bylo to glupie bo zaraz po wyjsciu z wanny i oddaniu zaledwie kapki moczu hehe.oczywiscie wyszedl negatywnie.ludze sie ze za wczesnie albo ze po tej kapieli to bardziej nie wiem woda tak naleciala czy cos heheh.tempka nadal bez zmian.brzusio tylko czesciej pobolewa tj skurcze jajnika mam.wiec pewnie lipka.ale nowy rok nowe starania..i nowe nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha dodam jeszcze ze w nocy na brzuchu spac nie moglam bo mnie tak lewy sutek bolal ze masakra jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
czesc :) Ja dzisiaj w nocy znowu nie spałam:( tak jak Maniusia pisze, też śpie na brzuchu ale moje piersi tak bolą, że nie miałam jak się ułozyć, poza tym czekałam w nocy na @ dopiero koło 5 zabezpieczyłam się na jej przyjście. Najczęściej przychodzi w nocy kolo 4 albo dopołudnia. Wkurzona jestem nieziemsko bo jeszcze jej nie ma:(:( a juz bym chciała żeby przyszła, coby mozna było zacząć nowe starania a tak czekam i nic. Chyba coraz gorzej czuje się po bromergonie bo wczoraj rano w pracy zwymiotowałam tylko herbatą bo przed wyjsciem z domu napisłam się tylko herbaty normalnie koszmar, zaczynam już mieć dość wszystkiego!!! Maniusia a do Ciebie juz przyszła? Powtóerzysz dzisiaj rano test? Zgadzam się z Minią, że na tym etapie ewentualne objawy to boł jajników, brak @ zadne mdłości, wymioty i zachcianki tak myslę, że te "przyjemności" to później :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie u mnie nie ma jeszcze.mam od wczoraj wieczorem straszne klucia jajnika ze mnie zgina az.trwa to moze 3 sekundy i koniec...martwie sie.testu nie powtorze.jak nie przyjdzie przez weekend to albo zrobie bete albo pojde poprostu do lekarza we wtorek...bo co robic... Bardzonowa a ty przeciez nie testowalas jeszcze prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Maniusia nie martwie się tym, że przyjdzie @ I tak już starania o dziecko zdominowało moje życie ale tak nie można przecież przez ciągłe myslenie jaki dzis dzien cyklu, czy mam owulację, czy mąż jest "dostepny" w tych dniach spowoduje, że utracimy radość zycia, osłabimy nasze związki bo przecież nasze nastroje wpływają na nasze drugie połowki ogólnie tak jak już pisałam/pisałysmy nowy cykl to nowe starania = nowa szansa ja sobie obiecuję, że baaardzo będę się starc podejść do tego bez wariacji, zdominowania życia tym tematem chociaż naprawdę baaardzo chciałabym mieć dziecko :):) I nie powiem, że jak zobaczyłam wczoraj na wkładce ten śluz przed miesiączkowy to, że mi się nie zrobiło przykro, smutno bo tak troszkę się pożaliłam męzowi ale potem stwierdziłam, przyłaź @ zaczynamy od nowa, muszę robić badania także...czekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Nie, nie testowałm. Tzn. w 25dc co było głupotą bo to byłoby za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
Dziewczyny a ja dzisiaj dogorewam:(:(:(Czuje się fatalnie!!!! Boli mnie potwornie głowa...mdli mnie jak jasna cholerka i do tego mam skurcze jakieś dziwne brzucha....a to 17dc dopiero...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka i jak dziiaj lepiej?? Bardzonowa jak samopoczucie?@ rozchulala sie an dobre?? u mnie biorac pod uwage ze moze jednak drugi skok byl tym wlasciwym to dzis 14 dzien zyzeszej tempki.Rano skoczyla do 37,2.wczoraj raz na godzinke mialam silny skurcz lewego jajnika...dzis rano tylko ejden a tak to nie czuje zblizajacej sie @. A wogole to moja ukochana siostrzyczka wlasnie lezy na prodowce i rodzi mi wspaniala chrzesnice:)hihihi buziiiiioooolllle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Czesc, Zrobiłam test. Dwie kreski. Jestem w szoku!!!! :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa gratuluję :) Tylko proszę leć na betę jutro i do lekarza jak najszybciej:) MaNiusia a Ty kiedy testujesz ponownie? U mnie brzuch boli mocno, cycki też. Jeżeli liczyć od drugiego skoku, @ powinna przyjść max w środę. Wczoraj do tego się strułam i wymiotowałam :( dzisiaj mi lepiej, odpoczywam sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa właśnie sobie przypomniałam, że plamiłaś :( Mam nadzieję, że masz luteinę i ją przyjmujesz. Jeśli nie leć szybciutko do lekarza. Daj znać, co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa ogromniaste gratulacje:)))))))))))) Minia nno ciekawe czy przyjdzie czy nie u ciebie@.u mnie tempka wyzsza o 2 kreski...zobaczymy.w srode ide do lekarza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musze do lekarza poniewaz cos jest napewno i jesli nei ciaza to torbiel wiec trzeba to zbadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki przez weekend męczyłam się z migreną...a brzuszek pobolewa jak na okres ale to dopiero 19 dc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZARLOTKA a bierzesz luteinę? Badałaś progesteron? I kiedy w końcu miałaś owu? Życzę, żeby fasolka niedługo się zagnieździła :) Około 10dni po owu powinno do tego dojść i wtedy beta już może pokazać ciążę :) U mnie temp. bez zmian. Okropnie mnie wczoraj bolał brzuch i czułam mocne kłucie. Już myślałam, że @ zawita, a tu dupa :( No-spa poszła w ruch, ale dzisiaj jest lepiej. MaNiusia a jak u Ciebie z temp? Dzisiaj już będzie 15dzień podwyższonych? To dobrze wróży :) bardzonowa a jak u Ciebie? Sonkaa owocnych staranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×