Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

bede mierzyla no dzis spalam normalnie 8 godzin ale oczy po prostu same mi sie zamykaja jestem nie do zycia a dzis byl pierwszy dzien kiedy mierzylam przypuszczam ze owulkacja zaczela mi sie 8 wieczorem bo ten bol jajnikow i sutkow no ale zobaczymy jak to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo nowa czyli bedziesz miala dzidziusia?:) Gratuluje:) WIem w jakim stanie teraz jestes:) Ja bylam wczoraj u gina poczatek 6 tygodnia:) kurcze :) ALe jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a powiedzcie mi dlaczego ja mam cały dzień 37,3...:(ale temp...zewn....??????? Bo głupieje....nic mi nie jest...a tu taka temperatura dzika.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja niestety lipka nie jestem w ciazy.@ powinna przyjsc lada dzien.Minia a tobie jak ta beta wyszla?dostalas @?Dzis kolezanka z Anglii przywiozla mi lek EVENING PRIMROSE OIL.Miala duzy problem z zajsciem w ciaze i po pierwszym miesiacu stosowania leku jej sie udalo.wiec mam nadzije ze i u mnei zadziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNiusia u mnie beta negatywna, a @ nie ma :( o 5 rano jak mierzyłam temp to 36,9 a o 9 już 37,2 :( Do d**y to wszystko- już chcę @ szarlotka nie wiem, jak jest z temperaturą zewnętrzną, nigdy jej nie mierzyłam- chyba, że podczas choroby :) A 37,3 w pochwie byłaby prawidłowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, może tak ma być. Wydaje mi się, że zewnętrzna jest zawsze niższa, a to by się zgadzało, bo teraz w pochwie powinnaś mieć ok 37,5. Pewności nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak tam dziewczynki u was??????:).....U mnie 21 dc...bóle podbrzusza mam,czasem jajnika lewego...ale piersi bolały wczoraj...dzisiaj już nie bolą...a w ogóle to jakiś kaszel mi się dzisiaj przypałętał....:( ...temp. rano w pochwie 37,1 ...jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie lipa :( temperatura dalej wysoka 37,2 a nie ma ani miesiączki ani ciąży :( W piątek idę do mojej lekarki i zobaczę, co powie. Masakrycznie się boję, że to coś złego MaNiusia my chyba lecimy na tym samy wózku :( szarlotko bardzo dobra temp, objawy też. Jeśli podejrzewasz ciążę, leć do apteki i kup leki dla ciężarnych lub stosuj domowe sposoby. Najważniejsze jest to, żeby nie dopuścić do choroby, bo to było prawdopodobnie przyczyną obumarcia mojej pierwszej ciąży :( A i już 10dni po owulacji wynik bety z krwi powinien być wiarygodny. Ile u Ciebie minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test owulacujny wyszedł pozytywnie w 13 dniu cyklu....więc jeszcze chyba muszę poczekać z betą...:(kwas foliowy już biorę i tak samo vitaminy dla kobiet w ciąży.....głównie biorę tylko witaminę c w dawce 1000mg...musująca...i nic więcej nie chce brać...oby się udało...:(ale jeszcze 7 dni do miesiączki...więc może nadejść...tylko dziwią mnie te bóle brzuszka jak na okres czasami....bete chyba zrobię po weekendzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka miejmy nadzieje ze zostaniesz upragniona "ciężarówką":d ;d ;d hihi.Minia masz racje jakos kiepsko nam idzie.tempka bez zmian ciazy brak...ehhh...juz wolalabym dostac @ poniewaz zaczelabym nowe staranka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie :) Ja też chcę @ Jak znam zycie przyjdzie do piątku, jak czekam mnie wizyta u gina ;) szarlotko w sumie mogłabyś już zrobić w piątek, a po weekendzie będzie już 100% pewne :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia noooo ale ja się boję że nie wyjdzie:(...tzn...wyjdzie negatywny i nadzieja na nic:(:(zobaczymy.....narazie zbieram się do pracy:)....do 18.00 kibluje potem mężuś zabiera mnie na basen....nie wiem czy ja się odstresuję:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko zrelaksuj się :) Decyzję podejmiesz sama. Ja tylko z własnego doświadczenia wiem, że jak zrobię betę, to wiem, że nic z tego i już :) A w zeszłym miesiącu testowałam i ciągle myślałam, że może to wina testów itd. :) Widzisz w tym miesiącu aż cztery testy wyszły mi pozytywnie :( tylko jeden negatyw. Gdybym nie poszła na betę, myślałabym, że jestem w ciąży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ przyszła :) :) Jestem strasznie szczęśliwa :) Jutrzejszą wizytę muszę przełożyć na inny termin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a u mnie bez zmian....@ dopiero ma być 21....ale wczoraj miałam nadal bóle podbrzusza...i jajnika....ale poza tym żadnych innych objawów...i temp. 37,1 nadal....dzisiaj 22 dc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe MInia witaj w klubie ja dzis tak jak ty dostalam @.hehe.tez sie ciesze poniewaz nowy miesiac nowe nadzieje.:)zobaczymy. szarlotka ja mysle ze faktyucznie mozesz za 4 dni testowac:)))trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja też trzymam kciuki :) MaNiusia witaj w klubie :) Do gina idę w przyszły piątek. Zastanawiam się na monitoringiem, ale muszę znaleźć inną przychodnię, bo moja lekarka tego nie robi. Póki co zalogowałam się na 28dni i tam będę robić wykresy :) dzisiaj okropnie cierpię, całe szczęście mam wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to z pewnością będę latać z testem:):)za 4 dni....:)Ale proszę trzymać mocno kciuki bo jak nie wyjdzie to na was zwalę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Cześć dziewczyny. Czy mogę do Was dołączyć?? Mam prawie 29 lat. Od 2008 roku starałam się przez rok o dzidzię i udało się, ale w 12 tc okazało się że ciąża obumarła. Od tego cyklu zaczęłam z mężem staranka. Robiłam testy owulacyjne więc mniej więcej wiem kiedy była owulacja. Termin @ to ok 21.01.2010 (mam nadzieję że nie przyjdzie). Od owulacji biorę 2 razy dziennie luteinę. Mam troszkę wyższą temperaturę, ale słyszałam że luteina ją podnosi. Bardzo bolą mnie piersi, ale to też niekoniecznie musi być objaw ciaży. Przez pół roku brałam bromocorn na hiperprolaktynemię, w przyszłym tygodniu idę zrobić badanie czy poziom prolaktyny spadł. Dziewuszki, jak jest z tą owulacją? Powiedzmy mam dziś 13 dc i robię dziś test owulacyjny i są dwie mocne krechy. Z tego co czytałam owulacja następuje ok 24 godz po pozytywnym teście, tak? Jak myślicie ile dni po pozytywnym teście można zajść w ciążę? Według mnie to można jeszcze próbować w 14 dc, ale później to już chyba nie... Sama nie wiem. Pozdrawiam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj fionkowska :) ja też jestem po obumarciu :( myślę, że najłatwiej w ciążę zajść już po owulacji, więc lepiej nie przestawajcie, jeśli testy są pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Nie wiem jak mój maż to zniesie w przyszłym miesiącu przez tydzień codziennie :) Tak sobie myślę że może dlatego tak długo nie mogłam zajść. Myślałam że jak mam śluz płodny to w ten dzień najpóźniej może dojść do zapłodnienia i tak robilismy przez rok-czyli ze dwa dni przed no i w dzień owulacji hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dużo dziewczyn, które zaszły już po skoku temperatury czyli teoretycznie po owulacji :) Ja w pierwszą ciążę zaszłam, gdy kochaliśmy się cały cykl co drugi dzień, bez obserwacji cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Ja chyba nie dalabym rady fizycznie, na siłę musiałabym to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkowska
Agnes 19, przypadkowo natrafiłam na "grafik" staranek o którym pisałaś- Czyli owulka przypada 15 Propozycja 1: przytulanka: 12,14,16 i 17 , jutro przytulanka ostatni raz potem przerwa do 12 Propozycja 2: Przytulanka: 11, 13 rano, 14 wieczorem, 16 i 17, dzisiaj ostanie przytulanka a potem przerwa Którą propozycję wybrałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes już dawno nie pisała :) Wiem, że tym sposobem trafiła po kilku miesiącach starań. Który to był, nie pamiętam :) fionkowska myślę, że jeden i drugi sposób jest dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! o czym mogą świadczyć skąpe miesiączki? pojawiła się wczoraj, jedna podpaska ubrudzona niewiele i dziś troszkę tylko przy podcieraniu. pytam bo tak sobie sama myślę że może to był cykl bezowulacyjny skoro nie miało się co złuszczać? czekam na rozsądne podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik a może mało progesteronu? Nie mam pojęcia, bo ja w drugą stronę mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama już nie wiem, cykl trwał 37 dni ale naprawdę bardzo skąpy. Boże mój ile bym dała żeby zobaczyć 2 upragnione kreseczki .............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×