Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Obeznalam sie z tematem i jesli pozwolicie to sie przyłącze:) Otoz mam problem okres powinnam dostac 23 grudnia 09 a dzisiaj juz 4 i sladu po nim nie ma. Dodam ze robilam test 22 i wynik byl negatywny Od paru dni czuje klucie w jajnikach. Testu na razie nie robie chociaz powiem szczerze ze ciagnie mnie i to bardzo ale boje sie rozczarowania . Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotka80
To zrób badanie w laboratorium:P)testy czasem kłamią:)....a tak poza tym czy możliwe żebym przy cyklach 28-dniowych miała dni płodne 10-tego dnia cyklu??????????? Bo taki mi wyszło na testach owulacyjnych....(?)...myślałam że jakaś pomyłka i nadal robię...dzisiaj dopiero 12 dzień cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kiedys lekarz powiedzial ze testy owu oczywiscie moga pomoc w ustaleniu dni plodnych ale nie zawsze sa wiarygodne.mni np caly czas wychodzi pozytyw nawet jak nie ma owulacji...wiec dziwne.Ale jest mozliwe ze wtedy masz dni plodne...tak mysle.Kika ja mysle ze spokojnie mozesz zrobic test bo powinien juz wyjsc wiarygodny MINIA czekamy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz sie nad badaniem zastanawialam. Zyje w nadzieji ze to jednak dzidzius a nie jakies inne dolegliwosci. Od paru dni bola mnie piersi takze jest szansa. Jednak boje sie rozczarowania ale ciekawosc jest silniejsza na dniach zrobie test i mam nadzieje ze beda 2 kreseczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Czesc Dziewczyny :):) Caly dzień o Was myslałam :):)czekalam aż wyjdę z pracy i zasiadę przed laptopikiem :) MaNiusia27 dopóki nie ma @ wszystko się może zdarzyć :) Ja dzisiaj 30dc @ brak - bardzo bolał mnie krzyż ale nie wiem czy to przed @ czy poprostu od pracy:) Wiem, że już się nakręciłam a to nie dobrze bo bardzo to potem odchoruje. Minia85 nie trzymaj nas w niepewności pisz jaki wynik bety :) trzymamy kciuki za pozytyw ale w szoku jestem, że dwa testy i dwa wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki0909 koniecznie daj znac jak juz bedziesz wiedziala co i jak.a powiedz ile sie starasz o dzidziusia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Kiki rób test, zawsze masz reguralny @? Bierzesz jakies wspomagacze? szarlotka80 ja bym nie wierzyła tym testom owulacujnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno test moze sie mylic tylko kiedy jest ciaza a nie pokozauje jej.a jak pokazuje ciaze to jest ona pewna.wiec miejmy nadzieje ze u Mini85 tak wlasnie sie stalo. Bardzonowa masz racje ze nadzieja jest i tak jak ty dzis zaczelam sie nakrecac...i mam coraz wiecej"objawow" hehe.typu zawroty glowy i takie tam ale podchodze sceptycznie.jedynie tempce wierze i jajnikom hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam dziewczyny, że tak późno, ale się zagapiłam:) No niestety moja beta= 3,83 a wg norm od 5 ciąża. Dziwnie się czuję, bo nie jestem podłamana czy coś, a w zeszłym miesiącu ryczałam, jak beta była negatywna. Cos mam optymistyczne nastawienie;) Zdziwił mnie ten wynik, bo robiłam już dwukrotnie betę i zawsze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaNiusia27 dam znac:) staram sie pierwzy cykl i wzasadzie wszystko jest dla mnie nowe. Wiec byla bym naprawde przeszczesliwa gdyby to bylo to. @ mam zazwyczaj regularna bywaly wypadki ze spoznila sie gora o 2 dni a tutaj juz 12 dni. Nie wspomagalam sie niczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ja tez już myślę o dzidziusiu. Jestem pól roku po ślubie , mój mąż od samego początku chciał mieć dziecko , ja tez, ale chciałam jeszcze troszkę poczekać . I tak z dnia na dzień odezwał się we mnie instynkt macierzyński ze teraz bardzoooo chce . Nasze starania trwają dopiero 1,5 miesiąca wiem ze to nie zawsze musi być tak hop siup ale i tak byłam rozczarowana gdy dostałam okres.Miesiączki mam regularne ostatnio jak sobie obliczyłam powinno nam sie udać widać sie przeliczyłam. Zobaczymy w tym miesiącu. chciałam zapytać jak jest u was czy kochacie sie na co dzień czy tylko w czasie owulacji ?? Kiedyś ginekolog mi powiedział ze osoby które kochają sie codziennie maja mniejsze szanse na zajście w ciąże ponieważ plemniki muszą długo dojrzewać ze tak powiem , stad te pytanie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szrlotko pamiętaj, że pozytywny test owu wychodzi do 48godz przed jajeczkowaniem kiki trzymam kciuki:) ja radzę betę, bo masz 100% pewności. Nie mam pojęcia, dlaczego te testy mnie zawiodły. Nie pamiętam, czy pisałam, że to test as100:) Nie kupujcie bardzonowa, Maniusia oby chociaż Wam się udało- będziecie wysyłać fluidki:) A badania robię w diagnostyce- jest chyba w każdym większym i średnim mieście. Trzeba poprosić o kartę stałego klienta. Fajna sprawa, bo wyniki miałam już po 2-ch godzinach, tylko się zapomniałam tu napisać i wysprzątałam całą chałupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonka witaj:) Ja w pierwszej ciąży kochałam się z mężem cały cykl, co drugi dzień i za pierwszym razem się udało. Niestety ciążę straciłam. Teraz kocham się raz w tygodniu(lub dwa- dzień po dniu), bo mój mąż tylko dwa dni w tygodniu jest w domu. Póki co już drugi cykl ominęliśmy owulację, więc długa droga przed nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to bedzie mam w planach jutro napozniej po jutrze zrobic test :) Testy mnie zrazily bo jeden zrobilam 22 grudnia dzien przed spodziewana @ i byl negatywny ale byl robiony wieczorem myslicie ze to moglo spowodowac bledny wynik? czy tez moze bylo jeszcze za wczesnie na wygrycie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to bedzie mam w planach jutro napozniej po jutrze zrobic test :) Testy mnie zrazily bo jeden zrobilam 22 grudnia dzien przed spodziewana @ i byl negatywny ale byl robiony wieczorem myslicie ze to moglo spowodowac bledny wynik? czy tez moze bylo jeszcze za wczesnie na wygrycie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to bedzie mam w planach jutro napozniej po jutrze zrobic test :) Testy mnie zrazily bo jeden zrobilam 22 grudnia dzien przed spodziewana @ i byl negatywny ale byl robiony wieczorem myslicie ze to moglo spowodowac bledny wynik? czy tez moze bylo jeszcze za wczesnie na wygrycie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy co to bedzie mam w planach jutro napozniej po jutrze zrobic test :) Testy mnie zrazily bo jeden zrobilam 22 grudnia dzien przed spodziewana @ i byl negatywny ale byl robiony wieczorem myslicie ze to moglo spowodowac bledny wynik? czy tez moze bylo jeszcze za wczesnie na wygrycie hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) po wielkich poszukiwaniach znalazłam ten własnie topik, który tak bardzo mi odpowiada:). Mam nadzieje że przyjmiecie jeszcze jedną staraczkę :-). Kilka słówek o sobie a więc: mam 22 lata, od 1,5 roku jestem szczęśliwą mężatką :). O maleństwo staramy się tak naprawdę od listopada, ale już po październiku miałam cichą nadzieję że może coś zakiełkuje, no ale niestety... Ale główka do góry nie mozna się poddawać :-) Troszkę coś dziś cicho na topiku ale myśle że jakaś duszyczka się odezwie :-) pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia220 witaj:) Najwazniejsze to wierzyc wierzyc i sie nie poddawac chociaz czasem bywa trudno Ja co prawda dopiero 1 cykl mozesz to wyczytac z moich poprzednich wypowiedzi:) A u ciebie jak tam z @ ? przed czy po?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia220 witaj:) Najwazniejsze to wierzyc wierzyc i sie nie poddawac chociaz czasem bywa trudno Ja co prawda dopiero 1 cykl mozesz to wyczytac z moich poprzednich wypowiedzi:) A u ciebie jak tam z @ ? przed czy po?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia220 witaj:) Najwazniejsze to wierzyc wierzyc i sie nie poddawac chociaz czasem bywa trudno Ja co prawda dopiero 1 cykl mozesz to wyczytac z moich poprzednich wypowiedzi:) A u ciebie jak tam z @ ? przed czy po?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przeprazam was za te podwojne a nawet potrojne posty;/ klawiatura mi szwankuje ale postaram sie to opanowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczynki za miłe przyjęcie:) kochane jesteście:) No ja zawsze cykle miałam regularne a przeważnie to 2-3 dni wcześniej przychodziła @. Według obliczeń powinnam dostać 31 - 01 ale jak narazie nic, ale też nic mnie nie boli jak to zawsze przed @. Może to tylko takie parodniowe opóźnienie tylko ... bo to różnie z tym u nas kobietek bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z Was przyjmuje luteinę? Ja wczoraj odstawiłam i przestał mnie boleć brzuch, plecy, piersi. Coś mi się zdaje, że w moim wypadku ona powoduje te objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia220 u mnie opoznienie 12 dni. przez pierwsze pare dni tez nic nie bolalo . ALe od kilku dni czuje klucie w lewym jajniku co jakis czas no i piersi staly sie bardzo wrazliwe na dotyk. ja nie wiem czy sama sobie to wmawiam :( tak bardzo bym chciala.:( a od paru dni apetyt tak mi dopisuje ze mogla bym jesc caly dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak myślicie czemu nie mam żadnych bólów które tak zawsze odczuwałam przed @ ? Mam nadzieje że te opóźnienie zmierza w dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niusia to moze byc spowodowe wieloma czynnikami. Ja tez nie odczuwalam nic a nic dopiero teraz. Miejmy nadzieje ze zobaczymy nasze upragnione 2 kreeczki:) kiedy zamierzasz zrobic test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki0909 o u Ciebie to już troszke duzo tych dni :) i te objawy... Może coś już fasolkuje :) No ale niestety tak u nas jest że widzimy wszystkie objawy wczesnej ciąży. Ja tez tak miałam i to dosłownie czułam się jakbym była już w ciąży hehe a tu @ i :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×