Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Gość bardzonowa
Mam pytanie czy można brać bromergon razem z clo? lekarz przepisał mi bro. i clo od 5dc do 9dc. ale nie powiedział czy mam wtedy przestac brać bromergon czy to poprostu połączyć. proszę o odpowiedź, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) u mnie dołek był wczoraj wieczorem, ale już wiem, dlaczego @ przyszłam z podwójna mocną w pracy na nocce. Musiałam iść szybko do domu, bo okropnie wymiotowałam:( Ten cykl mogę oficjalnie uznać za nieudany:( Aisha a jak u ciebie? długo się starasz? bardzonowa przykro mi, że macie takie problemy:( a na clo i bro nie znam się. Jeszcze nie stosowałam wspomagaczy i oby tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starania rozpoczełam w październiku, po pierwszym cyklu był mały dołek, a teraz to już spokojniej do wszystkiego podchodzę, akurat w tym cyklu mam przerwę, 20.11 bylam u gina i mam jakiegoś grzyba więc muszę to wyleczyć, a potem znowu zaczynam starania. Pozdrawiam staraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe staraczki! nieznam sie na bro i clo, przedzwon do gina i sie go zapytaj, bedzie najpewniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :) bardzonowa przykro mi ale ja rowniez ci nie pomoge nie znam sie na tym ja z zajsciem nigdy problemow nie mialam ale z utrzymainiem ciazy :( ale starnkia juz rozpoczete tak na wszelki wypadek :) testy owulacyjne zrobione az 2 kreski ciemniejsze od wczoraj ale jeszcze brakuje tak mysle z 3 dni moze wiecej baby comp pali sie na czerwono :p zobaczymy co z tego wyjdzie :) na razie metoda co 2 dni albo jak maz mnie dopadnie bo cos od wczoraj chodzi za mna i sie nacieszyc biedak nie moze a byl taki chory :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka77
Od 10 lat jestem mężatką i od trzech chcę zajść w ciążę. Problem w tym, że nie cierpię lekarzy. Nie jestem dobra w tych wszystkich liczbach, badaniach itd. Obrzydza mnie myśl, że dziecko nie zostanie poczęte w sposób naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi85
Witajcie Dziewczyny! Chciałabym do Was dołączyć... Od 3 m-cy jestem mężatką...staramy się o dzidziusia. Jest to dość trudne - biorąc pod uwagę, że mąż przyjeżdża do domu co 2 tyg. Ostatni o nawet się ucieszyłam...@ się spóźniał, ale test negatywny, gin też wykluczył ciążę:( Dostałam luteinę, a @ dalej nie ma:( Ja już nie wiem co mam myśleć...nigdy nie miałam super regularnych cykli, ale teraz... pozdrawiam Was serdecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Emi widzę, że obie mamy taką samą sytuację:( Mój mąż teoretycznie powinien mieć każdy weekend wolny, ale jeśli jedzie do Hiszpanii nie ma Go 9-10 dni:( Ostatnio tylko Hiszpania. Doszłam do wniosku, że chyba się z Nim zabiorę:) Pozwiedzam i przy okazji się postaramy;) Aisha ja teraz też miałam lekki dołek i mam nadzieję, że później będzie, jak u Ciebie:) czyli na luzie Patinka nie męcz tak chłopa;) franka przykro mi:( ja też nie przepadam za lekarzami, ale niestety bardzooo chcę dzidzię. Jeśli będzie trzeba skorzystam z dobrodziejstw medycyny. Pozdrawiam was wszystkie. Ja właśnie wróciłam od lekarza i mam grypę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi85
Minia zbliżają się święta, więc nasi mężowie powinni zagrzać troszkę miejsca w domu:) Mój na pewno, z tym, że biorąc pod uwagę moją sytuację to ja już nie wiem czy w ogóle istnieje teraz jakakolwiek szansa na zajście w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny moja historia jest idenczna jak Minia85. w styczniu udalo sie za pierwszym razem tylko tyle ze trwala 8tc. a teraz od maja nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi85
Jak co do czego przyjdzie organizm kobiety jest tak skomplikowany....Pozostaje nam nadzieja...najprościej byłoby się nie starać, tylko tak po prostu...przypadkowo - tylko jak tak oszukać psychikę?! Minia, wracaj szybko do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !Jestem tu nowa.Pisze bo chyba potrzebuje dobrych slowek i kontaktu z kims kto ma problem jak ja,.Oczywiscie znam duzo kobiet z podobnym problemem a raczej po problemie bo wszystkim sie udalo.Staram sie juz o dzidzie tak porzadnie to rok.problem mam z nierosnacym pecherzykiem.W tym syklu stymulowany pekl wiec czekam.jeszcze 3 dni do @.mam nadzieje ze nie przyjdzie chociaz czuje juz bol brzuszka.jak na @.piersi...hmmm no w sumie normlane tylko srodek sutka taki hmmm jasny sie zrobil i wklesly:p hehe...nie wiem czy przyjdzie czy nie,,,oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 MaNiusia27.........24............12......................12.122009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka77
Podziwiam was wszystkie. Takie jesteście napalone na ciążę jakby od tego zależało wasze życie. Chyba wam zazdroszczę. Ja już tak nie mam. Biegać non stop do ginekologa i się przed nim rozkładać...brr. Dla mnie te wszystkie pęcherzyki, śluzy itd. nie dość, że są obrzydliwe to jeszcze nic z tego nie rozumiem. Może jestem za stara? Nie rusza mnie podniecanie się na zawołanie, żeby tylko zajść w ciążę. Skąd wy bierzecie ten cholerny optymizm? I wydaje mi się, że te wszystkie "trzymam kciuki" to nie do końca szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
optymizm bierze sie z checi posiadania dziecka!kto nie mial problemow z poczeciem ten nigdy nie zrozumie osob ktore pragna zajsc w ciaze!dla mnie to zadna radosc chodzic co miesiac lub czesciej do gina albo faszerowac sie tabletami ale wiem ze to jedyna szansa na posiadanie potomstwa! z drugiej srtony daje sobie dwa lata jesli sie nie uda pomysle o adopcji bo jest tyle dzieci co potrzebuja domu i tego by je ktos kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franka77 faktycznie nastawienie kiepskie.Ale ja takie mam czesto zaraz po tym jak po mega nadzieji przychodzi ta cholerna @. Ja za to dzis trace reszte nadzieji bo brzusio bolii jak na @ i tempka spadla o 2 kreseczki wiec coz...trzeba sie nastawic na nastepny cykl...Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny u mnie ciężko. Nadal gorączka 39st, zimno i ciągła senność, a spać nie mogę:( dorota, Emi przykro mi, że przeszłyście przez stratę. Ja już nie patrzę w tył, tylko myślę o przyszłości. MaNiusia witaj:) przykro mi, że tempka spadła. Nie wiem, jak wytrzymałabym brak kreseczki po tak długich staraniach. franka ja całe szczęście nie muszę biegać do ginekologa często. Jeśli w pół roku się nie uda, wtedy mnie to czeka:( Uważam, że ty nie masz dużej potrzeby posiadania dziecka. U mnie instynkt zawsze był słaby, ale po ślubie to się zmieniło. Mój Mąż bardzo chce dziecka i mnie tym zaraził:) Bardzo się z tego cieszę:) A w moim wypadku kciuki są szczere. Gdybym tak nie sądziła, nie pisałabym, bo po co? Pozdrawiam i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kurzce dziewczyny czy wy też przed tymi świętami takie zagonione jesteście?, ale może to lepiej :) A ja za tydzień kończe leczenie ale niestytety będzie to już 15 dzień cyklu więc w ten cykl mam zgłowy i czekam na następny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Witam, ja dzisiaj 5dc. i moja pierwsza tabletka clo, troszkę bola mnie jajniki więc może coś zaczyna się dziać, oby :) za tydzień idę do lekarza a raczej do dwóch sprawdzić czy jest odpowiednia wielkośc jajeczka i czy jest dominujące, już się nie moge doczekać środy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 MaNiusia27.........24............12..................... .12.122009 bardzonowa.........28...........12........................4.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Tak teraz patrzę to jestem tu na forum taka stara :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie jesteś taka stara:) U mnie teraz 4dc. Ja dziewczyny czuję się fatalnie, nie mogę zbić gorączki, dlatego nie pisałam:( A do tego kafe mi się zwiesza. Myślę, że jak się wykuruję będę aktywniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie jesteś taka stara:) U mnie teraz 4dc. Ja dziewczyny czuję się fatalnie, nie mogę zbić gorączki, dlatego nie pisałam:( A do tego kafe mi się zwiesza. Myślę, że jak się wykuruję będę aktywniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie jesteś taka stara:) U mnie teraz 4dc. Ja dziewczyny czuję się fatalnie, nie mogę zbić gorączki, dlatego nie pisałam:( A do tego kafe mi się zwiesza. Myślę, że jak się wykuruję będę aktywniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie jesteś taka stara:) U mnie teraz 4dc. Ja dziewczyny czuję się fatalnie, nie mogę zbić gorączki, dlatego nie pisałam:( A do tego kafe mi się zwiesza. Myślę, że jak się wykuruję będę aktywniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie jesteś taka stara:) U mnie teraz 4dc. Ja dziewczyny czuję się fatalnie, nie mogę zbić gorączki, dlatego nie pisałam:( A do tego kafe mi się zwiesza. Myślę, że jak się wykuruję będę aktywniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ agnes19.............19.........17....................... 2.12.2009 Ania.................29.............9................... ....17.12.2009 Minia85.............24.............1.................... ...2,.12.2009 MaNiusia27.........24............12..................... .12.122009 Aisha-hm.............24............3........................22.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×