Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MINIA85

Grudzień 2009-rozpoczynam starania. Potrzebuję towrzystwa

Polecane posty

Patinka26 gratuluje serdecznie 2 kreseczek:) edi1 nie mozna sie zalamywac...moze wlasnie mamy byc cierpliwe:)i wtedy ktos nas nagrodzi:) kasiulek1707 a czemu masz brac teraz luteine?ktory to dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Patinko gratulacje:) U mnie 2kg więcej:) Muszę poćwiczyć. A jeśli chodzi o cykl to cuda na kiju. Mam 22dc i chyba owu nie było??? W zeszłym tygodniu miałam skok tempki i myślałam, że przegapiliśmy te dni. Potem jednak temp spadła do 36,5 i tak stoi. Cały czas czuję mokro, ale to nie jest śluz rozciągliwy. Póki co luteiny nie przyjmuję, a kochamy się co drugi dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po kilku badaniach Usg w 9dc okazało się że mam cykle bezowulacyjne. A że miesiączki dość długie bo od 30 do 40 to moja gin przepisała mi luteinę od 21 dc. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mam zaufanie do tej lekarki ponieważ sprawiła na mnie dobre wrazenie. Jako jedyna zaleciła konkretny schemat badań a nie doradzała że trzeba nie myśleć o zajściu w ciąże to wtedy się uda (jak inni ginekolodzy u których byłam). W pierwszą ciąże zaszłam po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych więc może i w drugiej pomoże terapia hormonalna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po kilku badaniach Usg w 9dc okazało się że mam cykle bezowulacyjne. A że miesiączki dość długie bo od 30 do 40 to moja gin przepisała mi luteinę od 21 dc. Zobaczymy co z tego wyniknie. Mam zaufanie do tej lekarki ponieważ sprawiła na mnie dobre wrazenie. Jako jedyna zaleciła konkretny schemat badań a nie doradzała że trzeba nie myśleć o zajściu w ciąże to wtedy się uda (jak inni ginekolodzy u których byłam). W pierwszą ciąże zaszłam po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych więc może i w drugiej pomoże terapia hormonalna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze trzeci raz się rozpisuje i d... .Mój post się nie pojawia, a więc teraz krótko. Dziś mam 21 dc. Wcześniejsze cykle jak wynika z usg były bezowulacyjne. Ogólnie mam długie cykle 30-40 dni. Jakie macie doświadczenia w przyjmowaniu luteiny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Czesc, mnie luteina kojarzy się z wywołaniem okresu. Brałam luteinę jak długo nie dotswałam okresu np 46dni wziłełam jedną tabletkę i dotswałam @ raz się zdzrzyło, że wzięłam i nic troszkę poczekałam. Teraz od 20 pażdziernika biorę codziennie na noc pół tabletki bromergon a w tym cyklu poraz pierwszy brałam clo i zobaczymy... :)najchętniej już jutro zrobiłabym test :):):) chociaż wiem , ze szanse mam małe bo lekarz podejrzewa u mnie pcos a mąż ma słabiutkie żołnierzyki :(: ale jak czytałam dzisiaj na innym forum cuda się zdarzają i to nie tak rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja mam tak samo w tym cyklu.Normlanie owulacje mam w 9,10 dniu i tak tez czulam ze bylo o tu od 3 dni znow sluz tempka niska...i boli tyle ze z innej strony niz poprzednio...wiec nie wiiem czemu tak... Kasiulka ja luteine biore od 16 do 26 dnia cyklu. I nie tylko jest na wywolanie okresu.Luteina ma tez takie dzialanie ze podtrzymuje bardzo wczesna ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minia ja mam tak samo w tym cyklu.Normlanie owulacje mam w 9,10 dniu i tak tez czulam ze bylo o tu od 3 dni znow sluz tempka niska...i boli tyle ze z innej strony niz poprzednio...wiec nie wiiem czemu tak... Kasiulka ja luteine biore od 16 do 26 dnia cyklu. I nie tylko jest na wywolanie okresu.Luteina ma tez takie dzialanie ze podtrzymuje bardzo wczesna ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja już sama niewiem co mam robić zasatanwiam się nad zmianą lekarza, 22.12 miałam dostac @ 24 zrobiłam test niestety nagatywny a @ nie ma do dzisiaj, ale to nie pierwszy taki cykl u mnie, powiedziałam o tym lekarzowi a on dalej sowoje że trzeba czekac i wszystko jest w porządku, ale badań żadnych nie robi ostatnie USG miałam 1,5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja już sama niewiem co mam robić zasatanwiam się nad zmianą lekarza, 22.12 miałam dostac @ 24 zrobiłam test niestety nagatywny a @ nie ma do dzisiaj, ale to nie pierwszy taki cykl u mnie, powiedziałam o tym lekarzowi a on dalej sowoje że trzeba czekac i wszystko jest w porządku, ale badań żadnych nie robi ostatnie USG miałam 1,5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, ja już sama niewiem co mam robić zasatanwiam się nad zmianą lekarza, 22.12 miałam dostac @ 24 zrobiłam test niestety nagatywny a @ nie ma do dzisiaj, ale to nie pierwszy taki cykl u mnie, powiedziałam o tym lekarzowi a on dalej sowoje że trzeba czekac i wszystko jest w porządku, ale badań żadnych nie robi ostatnie USG miałam 1,5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa. Od tygodnia staramy się o nasz pierwszy skarb :) przez 5 lat brałam ta letki odstawialm je 2 miesiące temu. Pewnie nie bedzie łatwo zajść w ciążę bo cieżko teraz wyczaić dni płodne, tylko po śluzie... Jak często należy się w takim razie kochać by póki się cykle nie uregulują nie prxegapic szansy na bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie nawet nie pomógł świąteczny cud, @ przyszła wczoraj , a już sie cieszyłam że sie spóźnia. teraz mnie czekają wszystkie te szpitalne badania,. laparo i drożność . grrr Ide sobie poryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety u mnie nawet nie pomógł świąteczny cud, @ przyszła wczoraj , a już sie cieszyłam że sie spóźnia. teraz mnie czekają wszystkie te szpitalne badania,. laparo i drożność . grrr Ide sobie poryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem tu nowa. Od tygodnia staramy się o nasz pierwszy skarb :) przez 5 lat brałam ta letki odstawialm je 2 miesiące temu. Pewnie nie bedzie łatwo zajść w ciążę bo cieżko teraz wyczaić dni płodne, tylko po śluzie... Jak często należy się w takim razie kochać by póki się cykle nie uregulują nie prxegapic szansy na bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha-hm zmiana lekarza jest chyba konieczna,.bo tak rozregulowany cykl to nie do konca normlane i na wszelki wypadek warto zrobic badania chociaz na hormony.to nie zaszkodzi a moze pomoc. asiaczek1983 moze nowy rok przyniesie szczescie wiec nie ma co plakac tylko zbierac sily na noworoczne staranka.Laparo nie jest taka straszna...gorzej hsg ale z tego co wiem nie potrzebne sa oba badania wystraczy laparo.jest w znieczuleniu calkowitym wiec nawet nic nie poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha-hm radzę pójść do innego lekarza. widzę że masz podobną sytuację do mojej a mianowicie nieregularne cykle. Ja miałam tak blisko przez dwa lata a lekarz ciągle mnie zbywali , albo ciągle kazali robić te same badania. Dopiera moja obecna gin. zrobiła kilka badań USG i hormony (w normie) i rozpoczęła kurację luteiną. Radzę zmień lekarza bo szkoda czasu. Cinderellastory lekarz powinien ci powiedzieć że po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych bardzo łatwo zajść w ciąże :-) Ja zaszłam w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabl. , moja córeczka ma już 3 latka więc może ci się uda szybciej niż myślisz :-) Trzymam kciuki. A i jeszcze jedno przecież stosowanie tabl. antykon. dawniej było właśnie jedną z metod na uregulowanie cyklu więc myślę że nie masz się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie @ nadal brak, test robilam 22.12 i byl negatywny, wiec czekam... NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Ania.................29...........9................... ..17.12.2009 Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........18................... ..08.01.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............6.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinderellastory witaj:) Jeśli chodzi o współżycie, w pierwszą ciążę zaszłam, gdy kochaliśmy się co drugi dzień cały miesiąc- trafiliśmy za pierwszym razem, a wtedy byłam pół roku po odstawienia tabletek:) U mnie dziewczyny wszystko wskazuje na to, że owu była tj. bolą piersi, plecy. Niestety wzrostu tempki nie miałam. Czekam do poniedziałku na @ i jak nie przyjdzie biorę luteinę na wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki!moze cos o sobie...mam 28 lat i prawie 3 letniego, kochanego smyka...od lipca staramy sie o rodzeństwo...niestety w lipcu poroniłam baaardzo wcześnie około 3-4 tydz. (ciaza biochemiczna), w sierpniu udało mi sie zajsc w ciaże, ale moja radość nie trwala zbyt długo, bo tylko 12 tyg (poronienie wstrzymane-zabieg w październiku), w grudniu mimo starań szczególnie w dni płodne sie nie udało....czyli starania nadal trwają...mam nadzieję, ze przyjmiecie mnie do swojego grona i Wasze doświadczenia, rady mi pomoga...pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahtk
Zapraszamy do nowego forum!!! www.dzieciaczki.wxv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzonowa
Ania_29 i jak przyszła ??? Robiłas test drugi raz? Daj znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi1
Dziewczyny moze wy mozecie mi pomoc.Jak juz pisalam wczesniej od 4 miesiecy staramy sie z mezem o dzidziusia no i 5 stycznia mam dostac okres .Dzisiaj zauwazylam u mnie taki mleczny sluz i nawet sporo ilosc czy to moze byc oznako ciozy?bo ja juz sama nic nie rozumiem w tym wszystkim a i tak dziwnie pobolewa mnie brzuch jak na owulacje.Czekam na wasze odpowiedzi moze ktoras z was tak miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi1 ja tez tak mam niedlugo przed @.ale ponoc kobiety niektore tak maja na poczatku ciazy...wiec chyba nie ma reguly.jesli to u ciebie pierwszy raz to trzymam kciuki by oznaczal fasolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mozna sie do Was, Dziewczynki - dolaczyc? Nowy Rok, nowe nadzieje... NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Ania.................29...........9................... ..17.12.2009 Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........18................... ..08.01.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 aniamaja..........29...........3.......................02.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............6.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel Dopisalam sie do tabelki. Ten cykl mam na straty, @ bedzie ok.08.01, wiec wpisalam od razu date lutowej.... Staram sie bardzo krotko w sumie, ale: wiek - 29 lat, czas leci okrutnie szybko...mam juz jednego Pomiotka, plec zenska, lat 9 w lutym...pierwszy cykl staran i sie udalo... Moj Sliczny: lat 40 (hehe, rocznikiem od dzis 41 ;-) - juz sie wqrza), dzieci ma 3ke, rozne "nascie", syn praktycznie dorosly... Po ponad dwoch latach bycia razem, podjelismy decyzje, ze chcemy miec NASZA Dzidzi! Wyjelam spiralke, zrobilam podstawowe badania krwi i moczu, skontrolowalam sie ginekologicznie, moja gina rzucila haslo "dzialac" i NIC! A mielismy wyobrazenie, ze co jak co, ale "zrobic" to najmniejszy problem...imiona wybralismy, wozki obejrzelismy, szalenstwo... Moja gina jest swietna, bo "nie czeka". Woli przebadac, sprawdzic i wtedy na spokojnie czekac, zamiast tracic czas na bezowocne proby, jezeli cos mialoby wyjsc nie tak. Mnie sie to podoba. Zlecila badania hormonalne, pierwsze wyszly zalamujaco, jakbym miala menopauze co najmniej...nie wiem, co bylo tego przyczyna... Powtorka okazala sie zadowalajaca, wrecz idealna, oprocz prolaktyny... Bazowa mam idealna, ale po obciazeniu wzrasta 31 razy. Czynnosciowka jak nic...ale moja z kolei gina uwaza, ze szkoda sztucznie obnizac, skoro bazowa taka dobra. Wiadomo, po obciazeniu M. wzrasta ow "stresowka". Az sie dziwie, ze u mnie "tylko" 31 razy...taka praca, taki styl zycia...:-( Trzy cykle monitorowane, jeden testowo - w pazdzierniku, za kazdym razem jest owulacja, cykle 24-26 dniowe, owu 11-12 dzien...poza tym, mam dosc nie tyle sillny ile znaczacy bol okoloowulacyjny, wiec wiem, kiedy mam owu. W listopadzie - z lekkim celowaniem "na dziewczynke", zakonczylismy dzialania bojowe ok. 36 godzin przed owu i nic :-(. Ale objawow ciazowych w listopadzie to mialam caly komplet, co to psychika robi z czlowiekiem ;-)! Na poczatku grudnia, chyba z kolei przegielismy z iloscia staran ;-), chociaz ja az tak w te "oslabianie plemnikow" nie wierze. Rowniez nic :-(.Za to cykl mialam 23dniowy... A byl to cykl z wiesiolkiem do owu i guajazylem...:-( Z powodu pracy, ten rok bedzie okropny, widywac sie bedziemy co drugi cykl...:-( Czekam na @, wdrazam Clo i Duphaston...moze pomoga. Gina czeka z kolei do marca, w kwietniu mam zaplanowane hsg i ewentualnie jakies inne badanka. 05.01. Moje Kochanie przebada sie w Invicta...czy aby na pewno u Niego wszystko w porzadku. A ok. 18-19.01.2010 mamy "nasz czas" najlepszy do probowania, nio...chyba ze clo nam to nieco przyspieszy...bedzie monitoring, bedzie kontrola szybkosci wzrostu. Boje sie, ze po spirali mogla mi sie wdac niedroznosc, to dosc czesty problem przy tej metodzie antykoncepcji, stad tez niedlugo sie skusze na hsg. Bariery psychicznej nie mam, nie nastawiam sie az tak ze MUSI BYC, bardziej nas to cieszy i bawi...ale... ...okropnie mi, ze nam sie nie udaje. Bo jednak chcialabym... Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona... Pozdrowki wielkie! Rok 2010 MUSI byc NASZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ Ania.................29...........9................... ..17.12.2009 Aisha-hm...........24...........3.................... ..22.12.2009 Asiaczek1983.....26..........12.................... ..27.12.2009 bardzonowa.......28..........12..................... 03.01.2010 Minia85.............24..........1.................... ..7.01.2010 olik.BB..............32..........18................... ..08.01.2010 MaNiusia27........24..........13......................10 .01.2010 aniamaja..........29...........3.......................0 2.02.2010 Brzuchatki NICK.................TC.......TERMIN.......PLEC.......IM IE.... AGNES19............8.........12.08.2010...?............ Ania/ Gabriel Wiotyam w Nowym roku:p zycze dwoch kreseczek kazdej z Was bo wiem ze to najwieksze marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×