Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna877

Powiedział do mnie suko

Polecane posty

Gość Czarna877

dotąd byliśmy normalnym związkiem. Moj chlopak zawsze byl bardziej porywczy niz ja. ale dzisiaj przesadzil. Z pracy do domu odwiozl mnie dzis kolega... i moj chlopak wracal ze sklepu i to widzial. w domu zaczal sie czepiac, ze zawsze autobusem jeździlam itp. i zaczal wymyslac, ze moze cos mnie z nim laczy , ze nie odejchal od razu tylko czekal az dojde do bloku i wejde do klatki itd. No ja sie troche zdenerwowalam, powiedzialam, ze chyba oszalal. i ogolnie od slowa do slowa, zaczelismy sie sprzeczac. powiedzialam cos tam, ze ciemno jest dlatego czekal az wejde i jeszcze powiedzial ze On (moj chlopak) nigdy nawet po mnie nie przyjechal do pracy jak bylo ciemno...a ona na to "To leć sobie do niego SUKO" zamurowalo mnie i wyszlam do lazienki, plakalam :( powiedzial to z taka zloscia, ze sie wystarszylam.... nie wiem co o tym myslec, nawet mnie nie przeprosil do tej pory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles niby tego
rzucic. zdecydowanie rzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopisowa
o matko wkoorwił sie to tak powiedział...to nie jest powód zeby od razu go rzucać,bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzaRNA877
Moze nie powod do rzucenia, ale nigdy tak do mnie nie mowil. Nie mowi sie tak do ukochanej osoby :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopisowa
wiem że tak się nie mówi...ale nerwy robią swoje...tym bardzuej ze to nerwy z zazdrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w nerwach rozne
brzydkie rzeczy sie mowi, nie zawsze tak sie mysli:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam cooke
zostaw go! nie zasluguje na nic innego niz kop w dooope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles niby tego
suke to na podworku niech rznie. rzuc go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopisowa
taaa teraz to wszystkie piszą rzuć go, rzuć go...a gdyby były w takiej sytuacji to by nie rzuciły....bo to nie jest powód do rzucenia...to jest powód do rozmowy,wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles niby tego
rozmowy? suke to sie rznie na podworku. to zwykly cham. rzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... s trudna sytuacja
z jednej strony faktycznie, mogly poniesc go nerwy, ale z drugie nie moze mu to ujsc na sucho, bo z czasem moze byc coraz gorzej. powiem ci ze moj facet jest nerwowy i czesto podczas klotni uzywa roznych niezbyt przyjemnych zwrotow, ale nigdy mnie nie nazwal w ten sposob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie koniecznie rzuc
ale plazem puscic nie mozesz! Jak sobie zda sprawe ze nie ma konsekwencji to sobie bedzie na wiecej pozwalal..; pomysl sobie czy gdyby ci dal po buzi to bys popuscila? A takie slowo dla mnie to tyle samo co zpoliczkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szacunku do ciebie
zastanów się, czy warto z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×