Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość labo

ywa z kobietyJak wyglada naprwde to co wypl w czasie dni plodnych gdy ma orgazm?

Polecane posty

Gość labo

Ja mam takie pytanie, ostatnio uprawialem sex z moja partnerka, doszla do orgazmu w pozycji ona na mnie (dodam, ze miala poczatek dni plodnych), gdy chcielismy zmienic pozycje, zebym to ja byl na gorze zauwazylem, ze na jej dolnej czesci warg sromowych zebrala ciecz podobna do spermy, ale rozniaca sie konsystecja, robilem to juz z nia w czasie dni plodnych, wiem ze u kobiety cipka jest wylozona w srodku taka strasznie gesta substancja koloru bialego, czy jest mozliwe, ze ta substancja polaczyla sie z orgazmem i dlatego wyplynela? Czy kobieta czuje wogole gdy partner w niej dojdzie? Robie z nia to caly czas bez gumki, juz ponad rok i zawsze czulem moment dojscia, zreszta ona mowi ze tez, bo wtedy penis napinal mi sie jak to tylko jest mozliwe, a zaladz nagle puchl, ale gdy zobaczylem wlasnie ostatnio te ciecz (kolor metny). Prosze o odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestrachany
Chodzi mi o to czy orgazm , a raczej wyglad tego co z niej wycieka, w czasie dni plodnych wyglada inaczej niz normalnie? Np czy jest metny bardziej, albo czy jest gesciejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×