Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bemkag

fotoprezent na mikołajki

Polecane posty

Hej ostatnio dużo osób zastanawia się nad prezentami, myślę że bardzo fajnym prezentem byłaby fotoksiążka ze zdjęciami bliskich widziałam taką na stronie superfoto.pl można ją zamówić przez internet i otrzymać prościutko do domu. Co sądzicie o tak podarunku? Czy sami ucieszylibyście się z takiego prezentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarzliniec
Super pomysł, chyba sama taki komuś kupię! dzięki za inspirację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Fotoksiążka to naprawdę bardzo fajny pomysł, a te, które można samemu zaprojektować w superfoto.pl w ogóle ciekawie wyglądają :) No i ceny są konkurencyjne, czyli prezent na mikołajki czy święta idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia a misia b misia kasia...
Hm fotoksiążka ciekawy pomysł... Tylko czy nie będzie tak , ze ktoś ją obejrzy i odłoży, jak każdy album? Chciałabym zrobić jakiś taki fotoprezent jakiś bardziej przydatny.. Jakaś podpowiedź? Nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Bardziej przydatny, ale fotoprezent? Takim może być kubek albo poduszka... superfoto.pl również robi takie gadżety, ale ja i tak jestem bardziej za fotoksiążkami. W końcu i tak gdzieś przetrzymujemy zdjecia, więc chyba lepiej czynić to w atrakcyjnej formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana00
superfoto.pl wogóle robi fajne rzeczy. Na dniach dostane od nich fotozeszycik :) tak wiec opisze wam jakiej jakości wykonuja swoje produkty.Ale ogólnie na prezent sie nada tylko trzeba wybrac odpowiedni temat takiego prezenciku , niebanalny i blisku sercu obdarowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguana000
superfoto.pl ogólnie robi bardzo ładne prezenty.Taka fotoksiażka czy fotozeszyt mogła byc bardzo dobrym pomysłem .Trzeba tylko troszke pomyślec i napewno sie znajdzie jakis konkret Misia , odwiedz superfoto.pl , tam maja eleganckie kubki , gdzie po zalaniu ciepłym płynem ujawnia się obrazek .. !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia a misia b misia kasia...
Odwiedziłam te stronkę, fakt maja dużo różnych pomysłów Spodobał mi się kufel, myślę że to bardziej praktyczne dla mojego piwosza :), już zamówiony, mam nadzieję że dojdzie przed świętami, a jak nie to będzie na sylwestra, w święta i tak niestety się nie widzimy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
misia.... Zobaczycie się w sylwestra, więc podwójnie się ucieszy :) A ja nie wiedziałam, że w superfoto.pl mozna zamówić kupek z obrazkiem pojawiającym się pod wpływem ciepła. bajer! Ja taka monotonna jestem i tylko te fotoksiązki u nich oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×