Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz zglupialam

ile posilkow jedza wsze 6-7 mie. dzieci

Polecane posty

Gość juz zglupialam

chce sie spytac ile posilkow jedza wasze dzieci(na mleku modyfikowanym) co ile godzin i co juz mozna dawac do jedzenia ja juz po prostu zglupialam jedni mi mowia ze moj syn jje za duzo inni ze za malo jedni mowia ze nie powinnam dawac brokul inni ze moge dzien wyglada mniej wiecej tak ok6-7 mleko zalezy o ktorej sie obudzi czasami zje 180 czasami 210 10-11 kaszka-co 3 dzien kaszka manna z jablkiem 15-16 zupka 18-19 jakies owoce ok22 mleko nie wiem co robie zle moj synek ma prawie 7 mies. i way 8 kg moze za malo mu daje jedzenia juz sama nie wiem- tak samo jak rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo no nie ma tu takich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
moja ma 6,5 i je tak 6-8 zalezy jak wstanie 150-180 kaszki 11 zupka 13 deserek 17 mleko 150 21 kaszka 180-210 nie wciskam jej wiecej bo jest kluska nie wiem jak teraz ale na 5 mies. wazyła 8900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama klaudii
w miedzy czasie pije wode , troszke herbatki i sok ale sama jej z jabłek robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój duzo je
zaledwie 4 posilki i deser.Moj je 5 x180 mleko,zupa,pol deserka czyli 6 posilkow.Ma 6.5. m.Juz gdzies tu pisalam o tym.Je co 2.5 godz.Jest duzy i mleko wciaga nosem :) Wciaz jest glodny a na widok mleka caly sie trzesie.Kaszek nie lubi.Wazy chyba teraz z 10 kilo i gruby nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sory ale
6 razy dzienni mleko to za duzo jak i to co jje co 2,5 godz nie dziwne ze dziecko jest caly czas glodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×