Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama małej brzyduli

ranyy jak mi wstyd za córkę.....

Polecane posty

Gość mama małej brzyduli

Moja mała ma 1,5 roku. Jest ciekawskim i żywiołowym dzieckiem. Ma brata który ma 4 lata. Syn robił dziś kupę na kibelku. Zadzwonił telefon więc mały zszedł z kibelka i biegiem do telefonu. Poszłam za nim żeby przejąć telefon hehe. W tym czasie mała weszła do otwaretj łazienki, wsadziła rękę w kupę i ..... chyba się domyślacie co zrobiła !! Myślałam,ze zaraz zwymiotuję. Czemu to zrobiła ??? Kurna !!! Nie głodze jej - uprzedzam wredne pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D To się zdarza. diecko w tym wieku poznaje świat zmysłami, także dotykiem i smakiem. nie martw się, bywało gorzej. Kolezanki crka podniosła i słożyła do ust znalezioną kupę psa - zanim jej matka zdażyła dobiec i jej "zabrać" po zorientowaniu się co dziecko robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.tnij.org/dog2010
to pewnie prowokacja,kupa jest częstym tematem prowokacji na Kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej brzyduli
nie ! nie prowokacja choć wolałabym żeby to się nie zdarzyło :P :D Mam nadzieję, ze skoro juz zaspokoiła ciekawość to nigdy więcej jej nie przyjdzie do głowy by zrobić to jeszcze raz :D Może lepiej, ze padło na brata a nie na psią kupę heheheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama małej brzyduli
ngLka ale się uśmiałam z tego co napisałać o córce koleżanki heheh :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za matka
co z ciebie za matka, jak pilnujesz dzieci, a jakby to było coś niebezpiecznego co mogłoby sobie zrobić krzywdę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdfgh
do co za matka : kupa to nie granat idiotko :D:D Nie przesadzaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie tłumaczyłas że kupa jest fe? moj na widok kuppy sie krzyczy kupe łe łe fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosija
oj bez przesady nie bedzie na kazym kroku biegala za dzieckiem! Rozumiem, ze trzeba pilnowac, ale bez przesady ..... moze mala lubi kupe ? :) Ja pamietam jak moja bratanica dorwala papierosa, wyjela sobie go z paczki i wlozyla do buzi, miala troche tytoniu w buzce, ale szybko wyplukany zostal ;) a miala wtedy chyba z 2 czy 2,5 roku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja też tak robiła
tzn nie jadła ale jak zrobiła kupę to sobie zdejmowała pieluchę i się nią bawiła jak plasteliną. Miala wtedy kilka miesięcy. Ile ja się natłumaczyłam, naprosiłam, napłakałam a moja mama się ze mnie śmiała, że robię z tego wielki problem. Problem polegał na tym, ze jak córka robiła kupę to się gdzieś chowała a jak ktoś nad nią stał to wtedy nie robiła więc musiałam się czaić żeby mnie nie widziała i jak tylko skończyła wyskakiwać z ukrycia i zmieniać jej pieluchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×