Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mobilna

Za duzy penis

Polecane posty

Gość mobilna

Dziewczyny czy mialayscie kiedys klopot z za duzym penisem? Mam wrazenie,ze moj facet jest za duzy;/ To boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna i hasajaca
;) trenuj tylko to pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra gra wstepna powinna wystarczyc. Chyba ze rzeczywiscie jest za duzy (chociaz ciezko mi to sobie wyobrazic) albo Ty jestes za ciasna, wtedy do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeca
na ciasnote to gin nic nie poradzi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o wielkość ale o umiejętności penetracji:P Mnie natura dość hojnie obdarzyła. ale umiem sie kochać tak.. żeby nie dość ze nie sprawiać mojej kobiecie bólu:P to jeszcze ja zadowolić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna
No wlasnie o to chodzi,ze on jest na prawde duzy. Jesli chodzi o sex to jest ok, ale wlasnie,trzeba zaczac wypracowywac technike ruchu :)Mam ochote np sie do niego wtulic mocno podczas stosunku ale nie mam jak bo jest ogromny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna
Kiedy wlasnie ja mam ochote sie wtulac jak jestesmy np spleceni, to zajebiste uczucie,lae nie moge zrbic tego ze swoim facetem bo przebilby mnie na wylot;/ o losie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna
Stara jestem tak ciasna,ze ciezko mnie bedzie rozciagnac :) Masakra,ale nie dam za wygrana,bede walczyc do konca, on jest tak zajebisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubisia
mam ten sam problem, musze byc na prawde podniecona, zeby nie bolalo. Jest jeden sposob-zmienic faceta na tego z mniejszym. Ale czy potem znowu za maly nie bedzie? hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×