Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szurumburumszurum

torcik z ikei

Polecane posty

Gość szurumburumszurum

przekopuję właśnie net,ale nie mogę znaleźć synowi bardzo smakował torcik z ikei,też go jadłam i stwierdziłam,że to snickers,ale po sprawdzeniu przepisów i oglądnięciu zdjęć-to jednak coś innego czy ktoś może wie,jak się to ciasto może nazywać? dosyć cienkie,chyba dwie warstwy ciasta orzechowego,przełożone jakąś masą (też orzechami?-nie pamiętam) ,a na wierzchu czekolada z jakąś posypką,no i w smaku przypomina snickersa... znalazłam torcik almondy,ciasto daim,ale to nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sparwdzalas na stronie ikei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
próbowałam,na temat restauracji ikea są bardzo ogólne opisy,usiłowałam znalezc menu,ale-albo nie ma,albo nie umiem szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
To jest tarta o smaku Snickersa, produkowana przez firmę Almondy. Można kupić w dziale z mrożonkami w Ikei i delikatesach, które mają w swoim asortymencie dużo importowanego jedzenia. Wygląda tak: http://www.ukfoodanddrinkdirectory.com/images/uploads/Promotions_6_almondy%20snickers%20cake.jpg Poza smakiem Snickersa, Almondy robi wiele innych tart: - o smaku batonika Daim - o smaku mlecznej czekolady Marabou - o smaku sernika z wiśniami - o smaku migdałowym - o smaku sernika z cytryną - o smaku migdałowym z ciemną czekoladą - o smaku sernika z malinami - o smaku crème brûlée - o smaku sernika z wanilią - o smaku batonika Daim z pomarańczą - o smaku czekoladowo migdałowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
jak pisałam-znalazłam daim i almody zanim napisałam na forum,ale coś mi w nich nie pasowało-albo z wyglądu,albo z przepsu,z tym,że ten almody na pudełku-bardzo podobny coz,albo zdąże dojechać do ikei przed swętami,albo poeksperymentuję z almody :-) w kazdym razie dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
W Holandii Almodny są w działach z mrożonkami zwykłych supermarketów. W Albercie Heijnie na 100%. :) Najczęściej Snickers i Daim, ale zdarzają się i inne smaki. Po inne smaki należy wybrać się do Ikei, albo szukać w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja papaja
* Ooops, ale paskudne powtórzenie. :P Powinnam napisać: "Po smaki których nie znajdziesz w AH, jedź do Ikea", choć zazwyczaj rzeczywiście jest ich tam kilka poza Snick. i Daimem. Szukaj na górnych półkach zaraz nad lodami w kubełkach. Są słabo widoczne, pouciskane między deserami i roladami lodowymi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
gdzieś w opisie menu z ikei było,że mają właśnie trzy rodzaje tortów (oczywiście nie było wymienione jakie) też myślałam,że almondy to konkretna nazwa ciasta :-) Angellss19-a skąd macie te ciastka? mrożone zamawiacie? (w ikei pewnie taniej niż na Bp,bo jedzenie tam nie jest ogólnie drogie) lubię i umiem piec,myslałam że sama może upiekę,ale jeśli ciasta z mrożonek są takie smaczne,to kupię dziękuję dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×