Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BodyColour

Referent w dziale weryfikacji dokumentów- Eurobank?

Polecane posty

Gość BodyColour

Witam wszystkich serdecznie. Czy ktoś miał doczynienia z praktykami organizowanymi przez Eurobank? Mam bardzo małe doświadczenie i poszukując staży i praktyk trafiłam na stronę Eurobanku. Mają sporo propozycji. Zaciekawiła mnie bardzo oferta stażu bądź od razu pracy na stanowisku Referent w dziale weryfikacji dokumentów. Ciekawi mnie czy trudno się tam dostać, jak wygląda taka praca i czy proces rekrutacji w Eurobanku jest taki sam na każde stanowisko? Dodam, że praca jest we Wrocławiu w centrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BodyColour
Dzięki za link. Pracowałam już na stanowisku referenta przez 3 m-ce. W każdym miejscu pracy referent jest niestety postrzegany inaczej. Tam, gdzie ja pracowałam refent był osobą bez doświadczenia, uczącą się osobą, która na stanowisku fererenta powinna spędzić nie więcej jak 1 rok, później stanowisko przekształcało się w np. młodszego specjaliste, itp. Chcialam się dowiedzieć jak sprawa się ma dokładnie w Eurobanku. W ogłoszeniu nie wymagają doświadczenia, ale zastanawia mnie, czy ciężko się tam dostać, jak wygląda proces rekrutacji ponieważ jakieś 2 lata temu złożyłam CV poprzez ich stronę na stanowisko konsultant telefoniczny, telefon zwrony otrzymałam po 1,5 miesiaca, rozmowa telefoniczna trwała 10 minut, pytano mnie dolaczego złożyłam CV do tego miejsca, na to stanowisko ... trochę to wyglądało jak rozmowa kwalifikacyjna przez tel. Zrezygnowałam z powodu zmian. Ciekawe czy na każde stanowisko proces rekrutacji wygląda u nich tak samo ... No i jak sama praca na tym stanowisku. płaca itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×