Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

własnie ogladałam fotki piekne, piekne, piekne coz wiecej mozna powiedziec, takze dziekuje a wiek 42 lata to zupełnie jak 30 pare myslałam, ze ktos tu ma 50:) jesli chodzi o moje zdjecia to nie mam takich nie robie fotek, mimo, ze kupiłam sobie dobry aparat, ale ta waga mnie odrzuca od robienia fot kiedys jakies dwa lata temu zrobiłam fotke tutaj do kafe, na topik ale straszne- na jednej sobie eksperymentalnie wyskubałam brwi, ze szok moze zorbie jakas fotke ale to za jakis czas teraz jestem chora- a wiec cala twarz czerwona i zakatarzona, poza tym musze naładowac aparat itd- takze na pewno kiedys fotke zrobie- hyhy co u Was? ja w trakcie sniadania owoce tworozek i tunczyk jem i jem mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tak na chwileczke zaraz koniec pracy...hurrrra Mania dziekuje za fotki..tu ten net cos wolno pracuje..ale zobacze jeszcze na spokojnie w domu. Kobietko co ty chcesz gubic??? A chlopakow to masz,ze cho.cho......przystojniaki;) Wyslalam tu z pracy...wiec skromniutko..nie mam tu niczego. Ale jak bede w domu to posle jeszcze jak bedziesz chciala. Aniaminka pstrykaj te fotki i nie czaj sie...to zobaczymy tylko my:) Reszta kobietek jakby tak chciala to tez moze mi poslac swoj wizerunek. Lepiej sie pisze jak wiadomo z kim i mozna sobia ta osobe wyobrazic. Pozdrawiam cieplutko ja dzis cos czuje ze polegne...normalnie ssie mnie w brzuchu ze masakra.. ale w domu bede dopiero po 16-tej,bo odrazu po powrocie chce isc do kosciola. Maz ma na mnie czekac z bomblem i podejdziemy odrazu. Potem to juz nie bedzie mi sie chcialo wylazic z domu. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie wiem czy mogę się przyłączyć Więc grzecznie pytam ? Opiszę w skrócie swoją historię Mam 26 lat i w sierpniu ważyłam 95kg przy wzroście 181 zaczęłam dietę i teraz wazę 73kg jestem na etapie utrzymania wagi i na razie jest dobrze bo waga stoi w miejscu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze mozesz dołaczyc, bo nas tu niewiele, a zapowoadało sie, ze hoho nie wiem, gdzie znikneły te dziewczyny, ktore waza ponad sto gratuluje schudniecia jak osiagnełas ten cel zawsze o to pytam, bo to na pewno jakas inspiracja byłam w sklepie, zaopatrzyłam sie w prod na sałatke:) bedzie do kurczaka na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki aniaminka za miłe przywitanie:)Jak to osiągnęłam Już ci piszę oczywiście metodą MŻ i jeździłam na rowerze minimum 1h dziennie Wcześniej nie wiedziałam o istnieniu kafe i przez całe odchudzanie nie miałam wsparcia Ale teraz będę do was zaglądać często widzę że jest u was miło Narobiłaś mi smaka na sałatkę chyba ja też jakąś zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie masz na mysli taka z wielu warzyw- ja bede robic na bazie kapusty pekinskiej do tego jajka i co tam jeszcze mam kukurydze papryke kiedys miałam jeszcze pomidora, ale teraz nie sa dobre- no i troche majonezu bardzo dobra zamiast niego mogłby byc jakis olej i do tego kawałeki kurczaka w przyprawach-- pewnie bedzie dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia🖐️ Zagladaj,,,przeklinaj niepowodzenia...chwl sie sukcesami...pisz cokolwiek chcesz....a my nie zostawiamy cie bie samej Pozdrowionka dla wszystkich kurka...znow sie robi zimno...ale zaraz wyciagam męzulka na spacerek...w sumie na kawke do bratowej W koncu po obiedzie. Maz naszykowal mi kotleta i suroweczke...i to jak ladnie....na jogurcie naturalnym...a nie na smietanie:)Brawo dla niego. A bylam taka glodna...w kosciele tak mi burczalo w brzuchu ze az mi glupi bylo.:O papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssksfo
Dziękuję kropelka :) Masz fajnego męża mój jest kulinarnym beztalenciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko na pewno będę zaglądać!!!!:) Chyba tylko ja spędzam niedzielę na leniuchowaniu ( przed komputerem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kawki byla baka:( ale ja wytrzęsłam..cala prawie droge biegalam...tam i na powrót;D Jutro sobie poćwicze intensywnie...bo wolne:) A myslalam ze bede dzis wcinala na potege...a jednak nie teraz to juz nie zamierzam jesc Co tam u was kochane? Jakzleciala niedziela? Sylwia ..niedziela to zazwyczaj leniuchowanie...a w czasie takiego komputerowego leniuchowania mozna znależc wiele interesujacych wiadomosci:) papa:)🖐️ Mania dostalas te fotki? Twoj kominek poprostu...boski...marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak niedziela u mnie udana i rodzinna tylko starszy na zjezdzie w warszawie ale juz zaraz zjedzie Kropelko piekne zdjecia ale masz fajną karnacje tak lubie ciemne włosy i śniada twarz a ja taka biało blada ja uwAżam że też nie masz co zrzucać ślicznie wyglądasz aniaminka wstawiaj fotke na pewno masz jakieś i nie prejmuj sie tym jak wygladasz na oewno jestes piekna dziewczyna Sywia witaj fajnie że dołączasz fajne osiągi gratukacje zazdrszcze ci tego wzrostu i wieku jutro wiecej napisze bo chłopcy marudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania dziekuje...ale ja jednak mam co zrzucać:) Dorota...dziekuje za twoje foteczke.Teraz juz wiem z kim pisze...tak fajniej...ale bioderka to masz faktycznie waskie....tez bym tak chciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ty slicznie wygladasz, niewiem co ty tam chcesz zrzucac, fajna masz rodzinke, witam nowa kolezanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mania nie wiem czy jest czego zazdrościć (zawsze na wszystko i wszystkich patrzę z góry :) ) dorota33 :) :) kropelka Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Kurcze myślałam że dziś pośpię a tu lipa od rana pełno spraw Kropelko pioseneczka jest piękna też takie uwielbiam poprosze o wiecej moje chłopaki takie sobie mogą być charaktery mają fajne tak że ominęły nas problemy dojrzewającej młodzieży chociaż młody dopiero 17 lat będzie miał to jeszcze wszystko może sie wydarzyć Ty maszteż fajną rodzinkę a jak córcia śliczna kurcze a ja tylko z tymi chłopami a kominek może być chociaz teraz bym wybrała inny Sylwia a ja zawsze musze sie wspinać na palcach żeby z kimś pogadać:) Aniaminka jak tam sałatka w sumie gotowanie dla siebie samej jest dobre bo można robić na co ma sie ochote ja to zawsze jak chce byc dobra mama lub żoną to gotuje strasznie niezdrowe i tłuste rzeczy bo tylko takie lubia no i słodkie i weź tu schudnij u mnie wczoraj z jedzeniem tak sobie czyli nie przewidziany kawałek ciasta rosół banany 2 jogurt poledwiczka paluszki mango troszke sie nazbierało ale niedziela wszyscy jedza :):):) dziś robie testy alergiczne po 15 mam nadzieje że dowiem sie co mnie tal uczula bo biore te wszystkie histaminowe leki a od nich też sie tyje:(:(:( to dziewczyny wstawać i do pracy bo właśnie mamy poniedziałek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania wstac wstałam:)...ale do pracy sie nie wybieram...dopiero w srode:D Dziekuje dziwczynki za mile slowa. Mania na tamtym zdjeciu to moja corcia ma jakies 2 lata mniej.Teraz to pannica,ze cho,cho.Nasz rodzinna modelka.Tylko tymi swoimi wilkimi slipiamy nas wszystkich "czaruje" Starszy syn jest zupelnie podobny do swojego rodzonego taty...normalnie jaby skóre zdjal......a na dodatek taki wysoki....jestem przy nim taka maleńka. Jak on podchodzi do mnie i chce sie przytulic...to wlasciwie tuli mnie,bo ja do niego taka maleńka jestem:) Najmlodszy to jeszcze ...taki najmlodszy...na razie moze nie rosnąc..slodziak Ja wczoraj zgrzeszylam tylko tym kawalkiem babki:( A tak 2 bulki z pasztetem drobiowym w pracy.....chyba z 3 kawy rozpuszczalne...obiadek...czyli to co mi mąż przygotował...a i jeszcze rosól.....a potem to tylko chrupki kukurydziane-flipsy Dzis juz po sniadaniu.Zadlam sobie kielbaske na goraco...full czasu gotowana,zeby jak najwiecej tluszczu z niej wylazlo...choc i tak taka chuda...no i kilka plasterkow pomidorka. Fakt...tak jak to Aniaminka napisala...juz te pomidory nie sa dobre..zero smaku:O Sylwia znalazlas cos ciekawego wczoraj w necie...dobre rady zawsze w modzie:) Dorotka a tak w ogóle to sypnij troszke jeszcze fotkami..moze z najblizszymi;) Zarz mam w planie choc 15 minut steppera...i to bez odwolania,bo juz sobie zanotowalam te 15 minutek...potem tradycyjnie..brzuszki papa milego dnia🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie zrobilam brzuszki...rowerki..3min hula-hopu(to cholerstwo po dluzszej przerwie bardzo meczace jest) Stepperek zostawiam na potem jak moj maz jakies mazidlo przyniesie i go nasmaruje...bo cholera skrzypi jak .... za maist tego zrobilam 8min legs...i 8 min.arms. Leje sie ze mnie ide sobie teraz wypic czerwona herbacine potem koniecznie trzeba za ten steper sie wziąc papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelko do środy wolne super tym bardziej że ta pogoda nie nastraja do pracy ja niestety z racji tego że jestem sama sobie szefem nie moge liczyć na wolne weekendy no i jakieś planowane wyjazdy to tak ale po za tym to wolnego nie ma i to przez całe dnie więc takie mamy minusy ale chcieliśmy to mamy dobrze że nie mamy teraz problemów z pracownikami to można spać spokojniej bo w przeszłości różnie bywało a córcia twoja faktycznie miss a syn jak taki wielki to pewnie koszykarz ten młody to pewnie taki pieszczoszek :) nasz młody największy z całej rodziny ale mi sie wydaje że on jeszcze malutki a starszy w przyszłym roku bierze ślub BĘDĘ TEŚCIOWĄ :(:(:( SZOK ale dziewczyne ma fajną i śliczną i chudą rozmiar 36 ( mam nadzieje że bedą dobrym małżeństwem) ja dziś tylko kawa bo musiałam zakończyć styczeń tak że od 6 rano pełna gotowość za dwa tyg wesele w rodzinie na podlasiu a tam zawiane zalane nie wiem jak dojedziemy ale tańczyć mi sie chce zawsze do południa to mam tyle spraw że ledwo sie wyrabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak ty pieknie ćwiczysz aż mi wstyd pogoń mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu takie porady od dietetyczkiOto kilka trików, które pomogą przetrwać Ci każdą dietę: Noś dopasowane ubrania, zauważysz każdą zmianę Zrezygnuj z posiłków na dużych talerzach Po posiłku szybko zrób porządki w kuchni Jeśli mniej kupisz – mniej zjesz Dzienniczek odchudzania pozwoli Ci kontrolować dietę Jadaj częściej, ale mniejsze porcje, nie spiesz się Jajka przed spotkaniem towarzyskim poskromią Twój apetyt Głód nie jest taki straszny jak się wydaje Przygotuj lekką przekąskę na noc Nie przechowuj w domu zapasów słodyczy Ruszaj się Przy łagodniej muzyce zjesz mniej Uważaj na telewizyjne przekąski Jabłko podwyższy Ci poziom cukru we krw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to kopasa w dupasa...i do ćwiczonek:) Lepiej jak ktos sobie załozy ,ze bedzie ćwiczył...a jak sie czyta,ze ktos ćwiczy to to mobilizuje...przynajmniej mnie. Dzieki za rady:) Steper juz tez zaliczony...wiec biorac czas dzisiejszych cwiczen to mam za soba jakies 40 min. Umowilam sie tez ,ze wyjde po corke do szkoły,,,to jeszcze spacerek dzis zalicze:) A po takim wysilku to nastrój superrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) mania Mi się podoba Bartka Wrony " Niewidzialni " Mam nadzieję ze po testach wszystkiego się dowiesz Kropelko nic ciekawego nie znalazłam gratuluję zapału do ćwiczeń ja ostatnio chodzę tylko na spacery dwa dni temu byliśmy ze "starym "na kuligu " i trochę potańczyłam to do tej pory mam zakwasy Oj jaki wstyd taki brak formy :) Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdesz...musze wyjsc po jakieś warzywka...bo na obiad mam ociekajace tłuszczem kotlety.....i żeberka..tez ociekajace tluszczem:( To kuchnia mojej mamy...tragedia...nie zdązyłam sama dorwac tych kotletow...wiec sobie calkiem darowałam obiad. Zjadlam kubek kisielu z odrobina cynamonu.:) Potem chyba wcisne jakis serek...tylko tez musze kupic Sylwia a jak stan twojej rodzinki. Foteczki masz..czekamy:) Mania ale masz fajnie ztym weselem. Ale powiem ci,ze tobie to wystarczyłoby wysmuklenie ciala,a nie gubienie kilogramow. Oczywiscie nie wiem przeciez dokladnie jaka masz figurkę....ale naprawde nie widac abys byla za gruba. Troszke cwiczeni nie musisz az tak sie katowac z jedzeniem. Powiem wam,ze jak kiedys pilnowalam swoich cwiczen..to najbardziej bylam zadowolona ze steppera. Musze tylko wydłuzyc czas i zmniejszyc sobie oór...bo nie chce miec łydek jak silacze. Ale po tym"seperowym ganianiu"ppieknie zeżbi sie pupa i gubia centymetry w bioderkach.Do tego jakies dodatkowe wymachiwanie rekoma...plus skrety tulowia...i gra. Musze w sobie budowac ten zapal i przyzwyczaic sie do tego...ze bez tego nie moge zyc. Sila wmówienia musi zadzialac Pomalutku bede sie szykowala do wyjscia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn ma 8 lat córcia ma 4,5 Mój facet ma 38 a ja niecałe 26 Foteczki wyślę wieczorem bo teraz jadę z małą do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! U mnie jak nie "porządki" w Kafeterii to wirusy w komputerze!!! Masakra!! Wczoraj to nam dostawca internetu komputer zablokował ,napisał że wirusa mamy i żeby go usunąć.... Mamy niby anty wirusa ale coś jakby przepuścił..... No grunt że problem rozwiązany!!! Sylwia witam serdecznie! Brawo za ładne chudnięcie i utrzymanie wagi!! Tylko nie spoczywaj na laurach! To znaczy nie zacznij pomalutku podjadać! Już ja wiem coś niecoś na ten temat ;) Wiecie ja sobie pozwalam w niedzielę na coś słodkiego,kawałek ciasta lub czekolady.Bo już pisałam że cukrzyk ze mnie nieziemski i na razie nie jestem w stanie całkowicie się słodyczy wyrzec :( A dzisiaj na śniadanie miałam serek granulowany i pomidora(tego bez witaminek he he he),a do serka dosypałam płaską łyżeczkę mielonego siemienia lnianego.Zatkało mnie tak że jeszcze nie czuję głodu!!!! Wiem,wiem,siemię lniane jest w piguły kaloryczne,ale myślę że jak będę jadła po jednej łyżeczce dziennie to mnie nie utuczy (chyba). Ćwiczonka różnej maści uprawiamy z córcią dzielnie (póki co ;) ). To na razie pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbla to siemie lniane dodane wmałych ilościch nie zaszkodzi...ale pomoże. To świetnie dzila na jelita...a co za tym idzie...wiadomo na co. Sylwia to ci facecik trafil ...ciut starszy.:) Czyli moj rowiesnik Ten wiek to mi sie tylko z jednym kojarzy...niestety z przykrym doswiadczeniem...u mnie w rodzinie:(:(:(Musi mi szybko ten rok zleciec...aby to 38 nie świdrowało mi w glowie:( Jestem po spacerku ...zaraz maz ma po mnie podjechac,bo ma gdzies zawieżć bratowa ,a nie chce sam jechac Jutro jedziemy ja tez zawieść do Słupska...bo ma egzamin na prawko. Czyli tez bede do towarzystwa Jak maz sie wyspi po nocce to pojedziemy.Akurat na 13 zdążymy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×