Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dużo za DUŻA

120 KG!!!...ale bedzie mniej!!!DAM RADE!!!!

Polecane posty

ciag dalszy przepisow...juz kaffe chyba gra>>>> _________________________________________________________DRUGI SPOSÓB - ZMNIEJSZA OBWÓD BIODER, WYSZCZUPLA I MODELUJE SYLWETKĘ, USUWA CELLULITIS, POJĘDRNIA SKÓRĘ Nasmarować ciało (od stóp do... powiedzmy pod piersi) kremem z olejkiem cynamonowym (pobudzającym spalanie tłuszczu). Owinąć ciało folią plastikową zgodnie z zasadą drenażu limfatycznego (od dołu do góry). Potem trzeba leżeć przez godzinę pod ciepłym kocem. Pod wpływem ucisku i ciepła zwiększa się ciśnienie w przestrzeni międzykomórkowej, co ułatwia wydalanie zbędnych produktów przemiany materii i toksyn. Już po pierwszym zabiegu traci się kilka centymetrów w obwodzie bioder i ud. UWAGA! To jest opis jak to robi kosmetyczka w gabinecie. Jeden zabieg kosztuje 120 zł. Krem cynamonowy robi się prosto - do zwykłego kremu nawilżającego (w miarę neutralnego typu nivea) dodać parę kropel olejku i smarować. SUPER PRZEPIS NA WYSZCZUPLANIE: Lista zakupów i proporcje: Olejek kminkowy 2 ml Olejek herbaciany 1 ml Olejek cytrynowy 1 ml Olejek cyprysowy lub jałowcowy 1 ml Olej rycynowy 10 ml Nafta kosmetyczna 50 ml Glicerol (dostępny w aptekach) 20 ml + sok z jednej cytryny Spirytus kamforowy 20 ml Spirytus salicylowy 20 ml Witamina C 800 mg (4 draż. 0,2 g) Witamina A+E w kroplach 2 ml Drażetki witaminy C obmyć z otoczki żółtej w przegotowanej wodzie. Następnie oczyszczoną drażetkę rozpuścić w soku cytrynowym, potem wlać glicerynę i spirytusy. Naftę wymieszać z olejkami i witaminą A+E. Następnie obie mieszaniny połączyć przez silne wstrząsanie w butelce. Wskazania: plamy i przebarwienia na skórze, w tym również po trądziku i ukąszeniach owadów; cellulitis, rozstępy na skórze, zapalenie mieszków włosowych, drobne wypryski ropne, nadmierne i przedwczesne starzenie skóry, zaburzenia troficzne skóry. Lek silny w działaniu. Skórę przemywać 2-3 razy dz. Wstrząsnąć przed użyciem. Wszystkie składniki do kupienia w aptece lub w sklepie zielarskim. Zakup WSZYSTKIEGO to koszt ok. 50 zl, ale wychodzą z tego 2 porcje - "na spółkę" z koleżanką na przykład. (wg. ilości podanych w przepisie) no i jeszcze trochę zostaje (olejki np. do kominków, nafta do włosów itd). Preparat jest bardzo bardzo wydajny, ma konsystencję niemalże wody (rzadziutki), bardzo dobrze sie rozprowadza. Już po pierwszym użyciu skóra jest gładka i sprężysta. Na efekty antycellutisowe trzeba trochę poczekać. W moim przypadku dużo szybsze były efekty anty-rozstępowe (choć problem miałam i z tym i z tym).Naprawdę polecam. A biorąc pod uwagę koszt (ok. 25 zł) to chyba warto zaryzykować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz ostania partia...... ________________________________________________________MASKA NA CELULIT MAŁPISZONKA ] ok 100ml balsamu do ciała po 5 kropli olejku jałowcowego, rozmarynowego i grejpfrutowego łyżeczka cynamonu(może byc 4-5 kropli olejku, nie więcej bo strasznie grzeje) łyżeczka imbiru łyżeczka sproszkowanych alg Wszystko wymieszać i taka zieloną papką smarować co trzeba i zawinąć w folię na 45minut, najlepiej na to włożyc jakieś stare spodnie( ma porządnie grzać)potem zmyć, najlepiej zimną wodą i już ja stosuję co 2 dzień i naprawdę jest lepiej,nie mówiąc już o działaniu antycellulitowym. __________________________________________ powodzonka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka na chwilke wpadam,zeby odpowiedziec ci Asiek...stosowalam tylko czytając to.Ograniczylam sie do juz opisywanego wczesniej pilingu jak juz tez wspomnialam nie mam na takie cuda czasu:0 Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko z okazji imienin życze ci pięknej figury rozmiar tak około 38 :) uśmiechu zdrówka i szybkiego powrotu mężusia oraz optymizmu i miłości miłości i jeszcze raz miłości 23,30 a ja dopiero biore sie za dokumenty bo musze na jutro rano złożyc życia to mi juz brakuje teraz to przed wyjazdem na wczasy to dopiero bedzie hardcore wszystko musze dopiiąć na ostatni guzik bo nie bedzie mnie dwa tygodnie śpijcie dobrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropelko ja dzis w nocy do Krakowa jade zawieźć bratowa na lotnisko czyli kolejna noc nie przespana a na wczasy do Karpacza i mam nadzieje ze tam w koncu odpoczniemy bo normalnie nie wiem co sie dzieje z moim czasem z kazdej doby ucieka mi minimum 10godzin :) dieta jakos tak nawet nieźle zaczeły sie nam czereśnie to teraz sie nimi objadam a tez kalorii maja nie małó przez weekend mnie nie będzie i jak wróce to chciałabym tu troszke poczytac udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania to spokojnego wypoczynku jeszcze raz ci zycze,a raczej wam:) Moze jak bede prowadzila ze soba monolog,to po powrocie bedziesz miala co czytać:);P Ja wiem,ze kazdy zaganiany,ale (pewnie uznacie ze jestem zlosliwa)pochwalcie sie swoimi sukcesami,przeciez to dla innych motywacja...nie zostawiajcie radosci tylko dla siebie:) Sylwia jak tam zaliczenia M???? POZDRAWIAM WSZYSTKICH🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleoniepata
Witam. To ja, oj oj, znowu nażarłam się ziemniaków, mama kupiła. Nie wypadało odmówić, więc zjadłam, do tego schabowy w panierce i masa słodyczy jadłam w toalecie,żeby mama nie widziała pyszne były, zaraz idę znowu kupić. A co u Was grubaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania krązysz po terenach bliskich memu sercu. Czekam na urlop i mam nadzieje na wspolny wypad z męzem choc w jedno miejsce. Planujemy podróz kolo Czestochowy i kRakowa,a najbardziej marzy mi sie wizyta we Włodawie.Tak tesknie za tym miejscem,a raczej za osobami tam mieszkającymi. Mam nadzieje ,ze uda nam sie zrealizowac plany choc po czesci. Mam dzis pracowity dzien.Zabralam sie za porządki. Przed praca jestem na pelnych obrotach....dla odprezenia pocwiczyłam sobie 30 minutek Musze teraz w koncu zabrac sie za swoj wyglad,coby jakos wyjśc do ludzi. Maz ciagle mi przypomina,ze pomimo tego,ze nie ma go blisko,mam dbac o siebie i sie usmiechac.Taki usmiech umla zycie,tylko co to za usmiech,kiedy usta sie smieja a oczy smutne....ale juz niedlugo:):):) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przepraszam że od jakiegoś czasu milczę ale cierpię na całkowity brak czasu Moja podopieczna jest w szpitalu pewnie do piątku więc mam już dość z dietą różnie waga pomalutku spada Pozdrawiam wszystkie dietowiczki cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i czytam i czytam normalnie nie wiem czy zdąże przed nocą :) ej co z wami laski Kropelko mąż ma racje musisz być wesoła i dbac o siebie wiem ze ci ciezko ale sama wiesz ze nie było innego wyjscia czas kleci wiem ze za wolno dla ciebie ale jednak płynie i zaraz sie spotkacie w Krakowie było lipnie bo lało poza tym byliśmy tak zmęczeni ze szok ja nie wiem kiedy my sie wyspimy syn obronił prace licencjacka wiec wszyscy szczesliwi wczoraj bylismy na parapetówie i oczywiscie cos tam pojadłam ale nie z przesada poza dwoma kawałkami szarlotki było swietnie wiecie dziewczyny naokoło mnie wszyscy sie odchudzaja dieta proteinowa i kurcze widac ze chudna sama juz nie wiwm co otym myslec ale nie chce wchodzic mi sie w kolejna diete bo jak sie skonczy to mozna tylko przytyc Kropelko jask bedziesz we włodawie zapraszam do mnie Dorotko trzymaj sie i zagladaj tu Kleo to napewno ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Maniu, szkoda, ze myslisz, ze to ja to nie ja jak widzisz nie pisze z powodu, ktory jest wyżej pozdrawiam czasem wpadam poczytac, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszke dzis lepiej z wpisami. Kleo wiemy ze to nie ty...przykre ze ktos tak bardzo ciagle cie atakuje.Ja juz nie reaguje na żadne pomaranczowe wpisy.Jakby ich nie bylo...mam na ten kolor zacme Mania dziekuje za zaproszenie...ale ty ciagle w rozjazdach i pewenie bysmy sie tylko minęły...mimo to bede pamietala. A te dietki typu kopenhaska,proteinowa to tylko ,jak dla mnie,na chwile...a co potem.... Ja nie dietkuje ,ja zmienilam tryb życia Dorotka a jak sprawa z opieka nad mała,czy juz macie to za soba?Zdrowka dla dzieciatka Pozdrowionka dla wszystkich dzis mam pierwsza nocke,a powiem wam,ze roboty full w pracy.U nas to tak falami...albo jej prawie nie ma...a jak jest to az za duzo,jak na jedna osobe.Ale jedyny plus,czas szybciej zleci,tylko nogi wysiąda buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko alz sie napocilam. Ta tesknota to mi tak daje powera do cwiczen.....wyciska razem z potami ta złośc na obecna sytuacje.Potem to musze sie mobilizowac obecnoscia męza:):):) Wczoraj zasłablam w pracy...a dzis wriuje...ale ćwiczenia to przeciez zdrowie. Musze tylko pofatygowac sie do apteki wykupic leki... buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kleo właśnie aż byłam w szoku jak przeczytałam te pomarańcze i pomyslałam ze nie mozliwe zebys pisała w tak niskim stylu nie patrz na te głupoty i pisz tu jak najwiecej czekamy na ciebie ❤️ Kropelko jak bedziesz w moich stronach to na pewno bede w domu co do tych diet to tez mam inne zdanie trzeba zmienic sposób jedzenia dieta nic nie daje nie jest człowiek w stanie dietkowac całe zycie Kropelko a co to za historia z tym zasłabnięciem martwie sie o ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kLEO jestem z tobą olej te pomarańcze kurcze az trudno uwierzyc ze takie rzeczy sie tu dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mANIA ,A ZDARZAJA MI SIE CZASEM TAKIE CYRKI...CHOC JUZ DAWNO NIE MIALAM TEGO.TO TAK BARDZIEJ NA TLE NERWOWYM.SKUMULOWALO SIE WSZYSTKO...TESKNOTA,ZMECZENIE...PRZECIEZ TYLE NOCEK CO JA OSTATNIO MAM TO NIGDY NIE MIALAM...PLUS MOJA NADAL -ANEMIA. ZROBILAM SOBIE DZIS LEKKA TRWAŁA...NAPRAWDE LEKKA,TAKA BEZ ZAKRECONYCH LOCZKOW.CHODZILO MI O PODNIESIENIE FRYZURKI.MIALAM JESZCZE PLYN ...TO DAWAJ RANO ZA WALECZKI,NAKRECILAM I TERAZ W KONCU MAM SPOKOJ Z WLOSAMI:):):) A TE POMARANCZE TO TAK Z NUDOW I JESZCZE BOG WIE Z JAKICH POWODOW UPRZYKRZAJĄ ZYCIE INNYM JAK TAK CZASEM CZYTAM TO W GLOWIE MI SIE NIE MISCI JAK MOZNA TAKIM JADEM PLUĆ POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ta twoja anemia to ma chyba najwiekszy wpływ na to zasłabniecie oczywiscie przemeczenie tez daje swoje moze Kropelko za bardzo nie dojadasz fajnie ze zrobiłas sobie trwała fajnie wygladasz w pokreconych fryzurkach ja niestety nie moge tego powiedziec o sobie ale jutro wybieram sie na malowanie i chyba troszke podetne bo urosły mi te włosy jak nigdy tak ze jutro dzien dla mnie Krpoelciu trzymaj sie i dbaj o siebie bo wiesz ze nic nie jest tak kruche jak zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ,dziekuje za troske:):):)👄 i tez czuje sie lepiej w kreconych kudełkach,choc swoich nie mam idealnie prostych,ale wlasnie to najwiekszy i najbardziej denerwujacy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ludzie jestem totalnie wykonczona po ostatniej nocce... Wybiegalam chyba spadek wagi w tej pracy...tyle ganiania Aby przezyc kolejna i potem wolne. Mania kiedy ty na te wczasy sie wybierasz??? Sylwia co z toba???? Asiek tez sie zgubilas juz na dlugo???!! Co z reszta baeczek??? Stopa mnie boli i nie wiem co robic.Ponad miesiac juz.Raczej nic tam sie zlego nie dzieje,bo nie opuchlizny,ale zaczyna bolec coraz bardziej.Korci mnie ,zeby isc na pogotowie,bo tak najszybciej sie dostane do specjalisty,ale bym musiala troszke ponaginac prawde..Uraz nastapil juz ponad miesiac temu,wiec to nie dla pogotowia. Z kolei mam stracha,ze mi ja usztywnia,a ja mam zaraz urlop i jak tu z kustyczka biegac??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kropelko mam problemy małżenskie i narazie nie mam ochoty wogóle pisać, jak trochę mi przejdzie to się odezwe Faceci to świnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek jak chcesz pogadać to daj znac na maila. Przykre,że życie sie tak czesto komplikuje Pozdrawiam kropelka34@poczta.one.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek trzymaj sie mam nadzieje ze jakos sie dogadacie Kropelko na wczasy jade 1 lipca czyli juz za pare dni :)ale mam juz nerwówka bo boje sie ze nie zdaze z praca przed wyjazdem a z racji tego ze to koniec miesiaca to trzeba go rozliczyc a bedzie na to 1 dzien co graniczy prawie z cudem wczoraj zrobiłam włosy nawet mi sie podoba i pojechałam ze szwagierka do niej i przebimbałam cały dzien dzis zła jestem na siebie pieke dzis karpatke bo urodziny męża no i dzien ojca a niech ma to jego ulubione ciacho Kropelko nie lekcewaz tej nózki wczoraj dieta to klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIA BYŁAM U LEKARZA..ZROBILAM RTG I WYNIK JUTRO.tAK WIEC JUTRO TAJEMNICA SIE WYJAWI. LEKARZ JEDNAK COS WYCZUL,ZE JEST JAKAS ZMIANA.JEZELI COS WYJDZIE NA RTG TO MI NOGE UNIERUCHOMI NA 2 TYGODNIE.:( ALEZ SOBIE DZIS POSPALAM...NA CZUWANIU ...GODZINKE,BO DO LEKARZA BYLAM UMOWIONA NA 12. JAK WROCILAM Z PRACY TO SIE ZAKRECILAM,UPIEKLAM CIASTO I POTEM TYLKO SIE POŁOZYLAM PRZED WIZYTA. CIASTO NA DZIEN TATY,ZEBY BYLO CO DO KAWUSI. POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko jak wynik ? jestes juz po wizycie ja wczoraj niestety pojadłam karpatki ale cóż zrobic męża urodziny dzień taty nie było sensu męczyć sie dietami co z wami dziewczyny juz żadna tu nie zagląda Asiek mam nadzieje ze jest ok macham do wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu na ta chwile moj wynik zupelnie poszedl na bok.Zreszta robilam jeszcze jednop rtg prywatnie,bo zrobione bylo tylko palce...a bol mam w srodstopiu. martwie sie czym innym...mama moja miala wczoraj wypadek i od wczoraj chodze"do tyłu",jest w szpitalu calkowicie unieruchomiona:(:(:( teraz bardzo potrzebuje bliskosci meza...ale juz nie długo.. caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropelko ale pech znowu jakis problem musisz byc silna i nie dawac sie nie wiem co dokładnie sie stało ale mam nadzieje ze mamie jest juz lepiej ze tez u nas nigdy nie moze byc spokoju trzymam kciuki i daj mi znac co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×