Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

mało tego.nie daruje mu tego,że bezczelnie się przestał odzywać i nie obchodzi mnie ,czy chciał dla mnie dobrze,bo to ja sama decyduje o tym co jest dla mnie dobre!:classic_cool: pozostawił mnie bez wyboru ze swoim głupim tekstem"odezwij się jak się uspokoisz":O nie uspokoje się!nie ma już miejsca dla M. do końca życia nie mam dla niego czasu! (czyli codzienne postanowienia:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa.
ja nic nie jem.. a co dopiero jakies paczki.. zostawil mnie jakby te 4 lata nic dla niego nie znaczyly.. wczoraj tak plakałm ze łzy mi do zupy woadały - kurwa co za widok - nigdy nie myslałam ze tak upadne na dno.. mama chce mnie do psychologa zaprowadzic - nie poradze sobie sama .. nic do mnie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkaa
witam wszystkich, mi facet napisał po wspaniałym roku razem że przestał mnie kochać i nawet nie miał i nie ma odwagi powiedzieć mi tego w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się zostawił ,bo może jego wyobrażenie związku zatrzymało się na filmach "przyrodniczych" o 2 w nocy może jego potrzeba kobiety to nic więcej niż pamela powieszona nad łóżkiem a my poszukujące związków emocjonalnych co jakiś czas walniemy głową w słup po czym ockniemy się i widzimy,że to jednak nie jest "m jak miłość":classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jednaaa - może faktycznie na te pierwsze dni jakieś delikatne leki typu persen by Ci pomogły? dasz radę, to są pierwsze dni, ja też nie spałam, nie jadłam, musiałam wziać zwolnienie z pracy bo się rozklejałam...ale pomysl, że z każdym dniem będzie troszeczkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaa.
nie, on był innym facetem... maiła powazne wyobrazenie o zwiazku.. chcial juz zrobic krok do przodu jakies zareczyny... a ja zaczelam swoje fochy pokazywac.. nie wytrzymal dlatego odszedł ... to wszystko moja wina - zjebałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura nigdy to nie jest wina jednej strony, a każdy ma wady - kochamy kogoś pomimo tych wad. Ale może jeszcze zatęskni - najważniejsze byś teraz się nie poniżała i nie odzywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabkaa
taka jednaaaa - u mnie jest podobnie, było pięknie, super i w penym momencie on po prostu uciekł... a ja do dziś płaczę :( i nie wiem co ze sobą zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
taka jednaaa.. tak mi Ciebie szkoda... wiem doskonale co czujesz.. moze wizytwa u psychologa nie jest zlym problemem?> musisz byc twarda, MUSISZ jesc.. wiem ze on byl calym swiatem ktory teraz rozlecial sie na milion kawalkow.. ale dasz rade kochana.. ja po 6 .. ale w sumie staz nie gra roli.. kazdy rozstanie przezywa.. trzymaj sie i przesylam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz obserwator
uuuu temat pada,wszyscy się wynieśli:D Wystarczyło,że ktoś napisał pare słów i wielkie umysły się wyniosły:D A szkoda bo śledziłem z zaciekawieniem Wasze "losy". Zakochaną wywiało ,bo się nie wczuła w role:classic_cool: Niebanalna nie odzywaj się już lepiej,nie widzisz,że skoro nie płaczesz jak wszyscy,to nie zwracają na ciebie uwagi? Wy dwie jesteście moimi faworytkami:)Lubie czytać te Wasze kąśliwe teksty:)Charakterne z Was babki:) Pełno nowych się pojawiło ale widze w nich niejaką sztuczność w wyrażaniu uczuć:classic_cool:Tak jak w pannie JUU która mimo tego,że każdemu powie dobre słowo i tak martwi się tylko o siebie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dzieki obserwatorze, widze ze znasz mnie lepiej ni ja sama.. pozdrawiam bacznego obserwatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
wasz obserwator Wiesz cooooooooooo???????????????????// A zresztą -........... Powiem a co !!!!!!!! W du....pe się pocałuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Juuuuuuuu.............. ale mnie wkurzają czasami Ci ludze!!!!!!!!!!!!!! Mam dziś gorsze dni - ale po co gada jak jest obserwatorem -niech sobie obserwuje -ale po co pieprzyć - co ktoś czuje -jak tego nikt nie wie oprócz danej osoby Ludzie ludziom zgotowali ten los............. Pamiętasz to z lektury szkolnej To człowiek człowiekowi -tylko może dopiec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
takiotoon.. no widzisz.. o mnie jak zwykle negatywne opinie :D ale tyma razem niebanalna wyszla na plus :))) Maciek, jak tam sprawy Twoje?? a w ogole postanowiles cos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam się przejmujecie kolejnym mądralińskim:classic_cool: w końcu coś miłego o mnie napisali:D nie spodziewałam się tego tutaj na tym forum:D obserwatorze tak,jestem kąśliwa i uważaj bo jeszcze cie ukąsze:classic_cool: więc spadaj obserwować rybki w akwarium:) u mnie też dzień kiepski M. przelatuje mi przez głowe miliony razy:O ale co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a zrobiolas ta prowokacje ktora mialas ogarnac>?? Lenaaa byl taki tez kawałek Fenomenu" Ludzie ludziom zgotowali ten los " :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Dziś wyczytałam w pewnej gazecie , że pączki dobrze wpływają na sex Nie wiem co miał na myśli autor tego artykułu - ja po 9 szt nie moge się ruszać a co dopiero:( Niebanalna......... może ten Twój M. - to już w jakieś starokawalerskie nawyki wpada będzie ok:) -jeszcze się ocknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
ciekawe jak tam Pietro :) może poznał kogoś a może ex nie daje o sobie zapomnieć buja się pewnie teraz na desce albo nartach:) smutno troche bez niego Pozdrowionka Pietro!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Pietro jak wroci to pewnie bedzie mial duuuuzo do opowiedzenia :))))) mi smutno.. ale widze ze dzis kazdy ma jakis taki nastroj nie teges..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja nigdy nie sadziłam że tak długo się będę męczyła przez faceta...wydawało mi się ze jestem silna psychicznie, często jak mnie ktoś wkurzał ze znajomych zrywałam kontakt i żal mi nie było...a teraz...zachowuję się jak psychopatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaa.
ja tez sie zachowuje jak psychopatak - a to dopiero 5 dzien po rozstaniu ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mój ukochany przyznał się że szuka sobie dziewczyny, może nie do konca szuka ale nei wyklucza takiej możliwości. Wbił mi nóż w serce a ja już nie chcę życ...jestem tak załamana jakby dopiero co ze mna zerwał...:(:(:(:( Wiem ze ma prawo, jest wolny od ponad pół roku ale mnie to tak cholernie boli, jest mi tak źle, nie mogę znieść tej świadomości że już go nie zobaczę, nie dotknę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaa.
mi tez sie nie che zyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
w weekend sa ostatki, musicie wyjsc zeby sie rozerwac :) nie mozecie siedziec w domu i plakac bo to nic nie da.. wazko, Twoj chociaz pol roku jest sam.. moj po mies juz z tamta zaczal krecic.. taka jednaaa musisz byc twarda, pamietaj o tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu... nie,nie zrobiłam:P przeszło mi:) niech się buja:):classic_cool: wrzuciłam nowe fotki więc niech mu żal tyłek ściska;] lenko myśle,że to nie nawyki raczej dziecięce grymasy i wydziwianie:O ale powiem Ci ,że nabrałam trochę dystansu:) i mam zamiar żyć:P jak się ocknie,to nie wiem,czy dam mu jeszcze szanse po raz pierwszy od dłuższego czasu miło zleciał mi dzionek:) zero umartwiania się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
no to fajnie Kasik ze chociaz Ty mialas dobry dzien :)) mi z wieczora wlaczyla sie płaczka.. masakra jednym slowem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh...mi też się teraz włączył myśliciel:P ale co tam...nie można się załamywać... M. ma znowu opis sprawiający,że chce zapytać co jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
a co ma?? kurcze a bylo w miare ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×