Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość Zuza1583
Ważko - tego czy on będzie z nią to nikt nie wie. Na początku zawsze jest pięknie a z czasem różnie to bywa. Także nie martw sie na zapas :) Dzionek dziś tragiczny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
eh.. walentynki... strach wyjsc na miasto bo na kazdym centymetrze zakochane, przytulone parki.. lezka az sie kreci w oku.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Wczoraj byłam na imprezie - też same pary i wszyscy poprzytulani :( A dziś siedzę w domu i się chyba podołuje troszkę :( Może jutro będzie lepiej :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ja tez w domu.. nie chce patrzec na parki.. wole film obejrzec.. zrobie sobie maraton filmowy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Tylko, żeby dziś nie było samych romantycznych filmów, bo chyba nas to dobije :( Też sobie maraton zrobię. Jutro chyba się Pietro odezwie - może natchnie nas optymizmem - mam taką nadzieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
haahhaha ten to tylko wpadnie na forum i nas rozniesie tym swoim dobrym humorem :) moze u niego cos sie zmienilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Maćku czyżby u Ciebie wesoło było? Może chociaż Ty masz dziś dobry humor :) Mi jakoś dołek nie przechodzi :( Niech ten dzień się już kończy a jutro niech Pietro nas podniesie z tych dolin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Maćku, Ty tez sprawdz poczte :) ja dostalam od chlopaka siostry lizaka :) miło z jego strony :)))) ja zaraz zaczynam seans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dupy z tymi walentynkami:O gotuje obiadek z kumpelą:classic_cool: a potem chyba się będziemy upajać:P:classic_cool: mało perspektyw na dzisiejszy dzień ,kiedy to w każdej knajpie siędzą i się miziają:O aż niedobrze mi się robi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Maćku jak tu się nie przejmować jak się samemu w chacie siedzi a co nie włączysz to o Walentynkach trąbią wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Normalnie dziś to bym chciała żeby mój ex przy mnie był :( Lepszy niezbyt dobry ex z którym mogłabym teraz siedzieć niż samotność w taki dzień :( Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej :( Masakra jakaś :( ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia:) uszy do góry piękny dzień dziś mamy:) i ch*j z tym,że to walentynki dzień jak każdy inny:) idz na spacer,zrób sobie jakieś dobre żarełko ,jakiś filmik,gorąca kąpiel i winko:) w dupie z walentynkami!! niektórzy ludzie przypominają sobie raz w roku o miłośći:Opomyśl o tym nie ma co się zamartwiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ja wlasnie buforuje komedie :) Old school: niezaliczona :) zobaczymy co to takiego :) dzis nawet nie wlaczam TV bo wszedzie o walentynach.. porzygac sie mozna.. ale pamietajcie ze za rojk mozemy nie spedzac ich samotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
wiecie co?przeczytalam raz jeszcze tego sms od szwagra odnosnie spotkania jego i "mojego".. i cos mis ie tu nei podoba.. on powiedzuial ze ze malo sie staram zebysmy wrocili do siebie, nie odzywam sie, nie probuje naprawic tego przez co sie rozstalismy.. a 3 dni pozniej na spotkaniu okazuje sie ze ma kogos i to od polowy grudnia.. po co on to w takim razie mowil?? bo tego nie rozumiem.. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie chciał sobie wybrać wygodniejsze życie - pokoń dupka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Juu - on chyba chciał się trochę wybielić przed Twoim szwagrem, żeby szwagier myślał, że to Ty się nie starasz o powrót i oczywiście Twoja wina. A, że on z tą nową w innym mieście to szwagier nie musi się dowiedzieć, że wcześniej już ją wyrwał. Takie ja mam odczucie Idę się zaraz kąpać, puszczę sobie fajną muzę i się zrelaksuje :) Niebanalna Kasiu masz rację - dziś mi go brakuje, bo wszędzie zakochani, a na codzień w ogóle mi go nie brakuje, więc chyba coś tu nie tak. Walnę sobie kopa w łeb to od razu mi się humor poprawi. I chyba na moje samopoczucie ma wpływ wczorajszej popijawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juu...:)moja droga:)nie zaczynaj!!:)nie analizuj!:)nie warto!:) ja myśle,że jak już sam do tego dojdzie o ch*j mu chodziło to się odezwie,bo póki co to pewnie sam nie wie:P:D tak to z nimi jest:P młode z nas babki i nie będziemy się zamartwiać!prawda?;>;) zuzia no niestety taki dzień...ale jak sobie pomyśle jakie to wszystko jest sztuczne i przereklamowane,to mi się odechciewa i myśle,że znajdziesz kogoś,kto zapełni pustkę nie tylko w walentynkowy wieczór:) bo to nie sztuka raz w roku wyskoczyć z kwiatkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mydła marokańskiego już nie ma??:( widziałeś maciek:( ? to mnie zasmucili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza1583
Mam nadzieję, że wszystkie znajdziemy szczęście, które zapełni pustkę w naszych sercach :) W końcu młode, fajne i piękne laski z nas są to damy radę :) Już mi lepiej - powspominałam sobie te "najświetniejsze" sytuacje z mojego związku i od razu mi się odechciało go oglądać :) Juu - nie wkręcaj sobie - nie warto :) Uszy do góry :) Teraz cytaty na poprawę humorów i dowartościowanie siebie: "miałeś-nie chciałeś,teraz żałuj i w d**ę mnie pocałuj" "Nie oglądaj się za siebie bo ci z przodu ktoś przyj*bie" Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie!! wszyscy razem,wszyscy razem:D powstańmy do hymnu:P jedyne co mogą to pocałować nas w dooope!:) udaję się na konsumpcje drinków:P miłego wieczorku życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
dziewczyny macie racje :) jak zwykle zreszta.. to te cholerne walentynki tak mnie nastroiły.. niepotrzebnie oczywiscie.. niebanalna, Zuza stwierdzenia trafne w 100000% :) ja jedno z naszych haseł przewodnich wlasnie na gg ustawiłam :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, od razu weselej... :D No to jeszcze moze takie - Kobieta jest jak lilia: subtelny nie ośmieli się jej dotknać, a przyjdzie osioł i ją zeżre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Aguś rozwaliłas mnie :))) kuzwa, to bedzie moj nowy opis :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×