Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

nie,nie byliśmy ze sobą więc to dopiero początek ale z niezłą parą:D ogólnie jestem tak pozytywnie nastawiona,szaleje,skacze,uśmiecham się do ludzi jak wariat...masakra co ta wiosna robi z moim serduchem:D TAK...początki są ciężkie-ale fajne:) pokazują nam najwięcej i najwięcej możemy stracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Wlasnie a ta dziewczyna jest taka na spokojnie powoli nie spotykamy sie na razie bo ona mowi ze za wczesnie i poznajemy sie przez telefon lub gg.Nie podoba mi sie to bo jednak wole rozmowe na zywo lecz akceptuje to i wiem ze jesli bedzie chciala sie spotkac to powie mi.To niebanalna jest POZYTYW I USMIECH DAJEMY RADE!!! A patrz znalazlem dziewczyne kolezanke o wiele fajniejsza od bylej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się zastanawiam jak wszystko rozgrywać żeby nie było znowu płaczu:D nie wiem jak sprawić żeby już tak zostało i żeby czuł do mnie tyle ile ja do niego...już się pogubiłam jak to jest z Wami facetami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie jest złe...ja też na początku tak zrobiłam z M.:) dopiero po jakimś czasie się spotkaliśmy:) ale po tym spotkaniu mało nie padłam:D ...jak mucha,zauroczona nim cholernie:) ...i teraz nie wiem,nie wiem jak go rozkochać tak żeby już nic się nie popsuło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
niebanalna najlepiej nic nie rób pozwól by czas sam zrobił swoje On Cie pokocha( jak już tego nie zrobił) taką jaka jesteś- spontaniczną itd. Bądź sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On ma cie kochać taką jaką jesteś naprawde - a nie taką jaka jesteś gdy się starasz - bo co będzie jak Ci się znudzi to staranie :( Miłość nas zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
niebanalna najlepiej nic nie rób pozwól by czas sam zrobił swoje On Cie pokocha( jak już tego nie zrobił) taką jaka jesteś- spontaniczną itd. Bądź sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On ma cie kochać taką jaką jesteś naprawde - a nie taką jaka jesteś gdy się starasz - bo co będzie jak Ci się znudzi to staranie :( Miłość nas zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
czesc Lenko :) co u Ciebie?? Pietro, fajnie ze tak Ci sie dobrze uklada.. Macku a u Ciebie jak?? a u reszty? pozmienialo sie cosik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć lenko:):)👄 oby było tak jak mówisz i mam nadzieje,że wariactwem go nie wystrasze ,bo mądrości swoje mam-o czym dobrze wiecie:D cześć blondyna:P👄 i jak sprawy stoją?popływałaś czy kac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna. gmail :P heh wczoraj powtorka z rozrywki.. masakra.. w koncu musze przystopowac.. widze ze odbijam sobie te 6 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
niebanalna bylam wczoraj na gg ale Ciebie nie bylo wiec wylaczyłam kompa.. cio jest? jak trafisz do pracy to wiesz gdzie mnie znalezc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh juu...ja wczoraj sama wiesz:P tam masz moje wypociny na gmailu:P niebawem tam dotre tylko sie pozbieram;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaaaaaaaa
Hej babeczki!!! U mnie różnie - raz lepiej raz gorzej Dalej trzymam się swojego postanowienia -że nie wrócę. Czas pokaże swoje. Najgorsze to te uczucie - nie chce a zarazem chce powrotu - życie trudne jest i niezrozumiałe - naprawde - szkoda gadać. Ale wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Więc głowa do góry:) no nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wiosenne postanowienie :D tak rozkochać w sobie M. żeby padł na pysk:D jak ja wcześniej:classic_cool: i koniec!!!!nic innego mnie nie interesuje i chyba jestem na dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
mnie z kolei jakies smuty biora.. co najzabawniejsze wczoraj lezac w lozeczku tak sobie pomyslalam o ex.. i o naszych wyjazdach.. ale nie, nie plakalam.. i plakac juz nie bede .. niby wiosna, sloneczko a mi jakos tak na serduchu.. eh. wlasnie.. pusto.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz też smuty😭 taki dzień dzisiaj;) MAAAAAAAAAAAAAAAAAACIEK!!!!!!! helllołłłłłłł!!:P co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :) Pietro fajnie że pojawiła się nowa kobieta na horyzońcie :):) Juu ja też dziś rano wstałem w złym nastroju ale jakoś tak mineło troche, ogólnie to nie jest źle u mnie Niebanalna jak tam postępy z M??? pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Macku a co tam w ogole u Ciebie?? \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ta wiosna nie poprawia jakoś humoru a mojego exa szczeście mnie irytuje bo nie zasłużył na to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nawet dobrze :) czasem jeszcze się tęskni, sczegolnie w takie fajne dni jak dziś no i w weekendy :P ale daje rade ex milczy , ja tam czasem coś się odezwe zamienimy dwa zdania i tyle. Dziś troche nauki mam więc i mysli o ex przychodzą ale takie życie :P Juu a ty jak tam??? Moze jakas nowa milosc wiosenna się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
u mnie narazie jakas taka posucha.. nikogo ciekawego na horyzonie nie ma.. ;/ fajnie ze sie cieplo zrobiło, sprzyja to wyjsciom i nowym znajomosciom.. no zobaczymy jak sie nam watek rozwinie.. moze za jakis czas wejdziemy tu i okaze sie ze kazdy znalazl swoje szczescie.. :) wazko, nie przejmuj sie nim, on nie zasłuzyl ale Ty jak najbardziej :) a moze u Ciebie sie ktos na horyzoncie pojawił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nikt się nie pojawił. Pamiętam jak byłam z poprzednim facetem (exex) to kręciło sie obok jeszcze kilku, dwóch próbowało...trzeci później mi pomógł gdy tamten mnie rzucił i nawet zaczęło coś iskrzyć ale ten ex wrócił i zamieszał mi w głowie i olałam tego adoratora. nawet raz w pociągu poznałam typa który [później do mnie wypisywał - to wszystko bo byłam zakochana , moze jakoś promieniowałam pozytywną energią nie wiem... Jakos tak jest że jak nie ma nikogo to nie ma w ogóle a jak się pojawiają to pewnie kilku i wtedy kiedy ich nie potrzeba (bo np kogoś juz mamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazkaaa w koncu sie coś trafi :) ciekawe czy tam koło mojej ex sie ktoś kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
Widze, ze u jednych zmiany u innych bez... A ja wrocilam. Nie wiem czy to dobrze czy zle, czy za pare dni, tygodni, miesiecy nie bede znowu w punkcie wyjscia, ale teraz jestesmy znowu razem i poki co jest najcudowniejszy, nie poznaje mojego chlopca:D. Tylko, ze znowu kazda chwile spedzamy razem. Na razie jeszcze walcze i staram sie wykrzesac cos od siebie tylko dla siebie i podchodze z rezerwa do tej calej sytuacji, ale zaczyna mnie ogarniac ogolna szczesliwosc. I jeszcze ta pogoda... Zycze Wam wszystkim powodzenia i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muli24
Witam jestem tu nowa, ale cholera nawet nie jestem w stanie pisać:((( wiem,że to głupie ale czy może jest ktoś z Was z Wawy albo okolic? jestem tutaj sama, nawet nie mam z kim pogadać:((( eks,eks i jeszcze raz eks masakra jakaś:((( nie wiem, co mam robić ze swoim życiem, pomyślicie pewnie,że wariatka ale czy ktoś nie chciałby się ze mną spotkać i pogadać? wszyscy przyjaciele w innym mieście zostali:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinita gratuluje :) i nie powiem bo zazdroszcze tez, ja ze swoja tez w listopadzie sie rozstalem mogła by na wiosne wrócić heh Muli pisz na forum może Ci to pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Muli ja jestem z Wawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
ps. krnita :) jesli jestes pewna swojej decyzji to ciesze sie razem z Toba i zycze Ci by zadnej powtorki z rozrywki nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinita
takiotoon wiara czyni cuda:) Staralam sie znalezc szczescie w sobie samej i on mi wlasnie powiedzial ze to zauwazyl, ze jestem szczesliwa bez niego, ze zrobilam sie aktywna i znowu zaczelam marzyc. Najwazniejsze to miec swoje zycie i pozwolic innym sie do niego przylaczyc a nie zyc dla kogos... A to jest najtrudniejsze. Moze to glupie... ale mi pomogla ksiazka "Sekret", nie wiem czy slyszeliscie... Nie wazne w jaki sposob to zrobicie, nawet poprzez glupia ksiazke:P, ale trzeba po prostu uwierzyc w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×