Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stopro

Rozstanie

Polecane posty

Gość juu
tia.. a najlepsze jak pokazuja kolesia na perkusji grajacego a w podkladzie nie slychac zadnej perkusji :) no coz, piosenka jak piosenka ale zawsze mi humor wraca jak jej poslucham Pietro, ten podryw w czinkłeczento wymiata hehehe nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Kolezanka mi wczoraj przeslala ta piosenke niesamowita jest takie polskie realia troche haha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
tiaa i ten łancuch nie moge hehehe ale poprawi humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja tak czasami sobie myśle żeby sobie znaleść taka głupiutka kobiete ;p heh nie miała by przynajmniej żadnych problemów wyrafinowanych :D heheh ale kawałek z cinkusiem wymiata :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
ej co to sie zrobilo jaki to teledysk haha:-)Ale fajnie podoba mi sie ze przeszlismy do pozytywow:-) A moze powiedzcie mi lub dajce linki do piosenki jednej ktora kojarzy wam sie z waszymi ex???ja moge pierwszy:http://www.youtube.com/watch?v=dr9qO7PQK6A moze nie jest jakas super ale to byla nasza pioseneczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
takiotoon-> lo matko!! przypomniales mi stare dobre czasy liceum.. :) pamietam jak zdobylam ich autograf w klubie.. gheh kiedys sie tym szczycilam, teraz wsyd sie przyznac.. taka malolatka.. moj mial ze mnie polewke ze tak sie podjaralam autografem jedkera i tego drugiego :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
my w sumie nie moglismy dojsc do porozumienia odnosnie naszej piosenki ale bylismy blisko tej.. baaardzo blisko.. i ta mi sie z nim kojarzy.. jak tylko ja uslyszelismy to od razu stwierdzilismy ze na naszym weselu to ona bedzie jako nasz pierwszy taniec.. eh.. http://www.youtube.com/watch?v=KvL0tXRmQw4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
ej ale nie dolujemy sie po prostu piosenki przypominaja piekne chwile:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WWO akurat trzyma jakiś tam poziom choć już hip hopem sie nie jaram;D teraz wole mocniejsze rytmy :D ale ogólnie autografy są smieszne:) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Tony a z czego taki ubaw masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
pewnie z "pokaz jak sie krecisz jak swym cialem necisz, jak to lubisz mała zebys wiecej chciala".. czy jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
w sumie z moim kojarzy mi sie rowniez T.Love "i love You". sciagnal specjalnie dla mnie i puscil mowiac ze to piosenka specjalnie dla mnie o tym co czuje.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
A widzisz Tony ma sie ten gust haha:-) ten podryw jest zajebisty musze to wykorzystac haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
sluchajcie, moze bylo wczesniej a ja nei pamietam bo dzies lekko zawiana jestem :) ale ile macie w ogole lat??no i moze w koncu sie przedtawicie co?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
http://www.youtube.com/watch?v=l39UrDhnuUY&feature=PlayList&p=3D5E585172B5C6E0&index=0&playnext=1 wyobrazcie sobie i wyimaginujcie cala aula ludzi kurde duzo studentow i gosci i przedstawienie i wychodze jako tez kolezka i odwalam crazy loop tyle co musialem wypic dla odwagi haha.Ale na szczescie bylem tak przebrany ze malo kto wie ze to ja;-) Musze filmik znalezc z tego przedstawienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed letnim podrywem muszę zainwestować w LPG i dobry łańcuch. Ciekawe czy może być łańcuch do kół ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tak wogule to dzieki za wsparcie :) i za te filmiki heh bo troche sie pośmiałem przynajmniej :) a ten opis jej to musiała przynajmniej przez chwile pomyśleć że mnie nim sprowokować żeby się odezwać, jeśli to jakaś gierka to nie dam sie wciągnąc, bo jeszcze mnie to boli, co innego jak by mi to zwisało to chętnie moge nawet ją pocieszyć heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
Ja mam 23 lata juz w sumie:-) Piotr mam na imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juu
Tony, ja mysle ze lancuch od opon jest jak najbardziej cool :) hehe ja mam LPG, ale lancucha na podryw juz nie.. zreszta ja musze znalezc damska wersje :) ps. Kaska, 25 bedzie w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietro22sz
juu ja myslalem ze cos typu justyna haha a tu Kasia sliczne imie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde jestem najmłodszy:( 21 dopiero.... teraz będziecie pisać że młody jestem i szybko kogoś znajde;p a i Maciek mi na imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wkrótce będę miał 30. Tony, mówcie mi Tony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×