Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bimbon

Czaicie się na promocje?

Polecane posty

Gość bimbon

Zastanawiam się - czy tylko ja jestem tak pogrzana, że zwracam uwagę w którym supermarkecie jest najtaniej? Czy wy też rozglądacie się za promocjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zakupy kosmetyczne chodzę tylko do superpharm albo rossmana. Tak zawsze kupisz coś czego potzrebujesz w promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy pomarańczowy
rossman jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbon
no ja wam powiem, że jak robię większe (znaczy się droższe) zakupy, typu hm... przykładowo telewizor to sobie najpierw wertuję wszelkie gazetki. Tzn wertowałam, teraz przerzuciłam się na elektroniczną wersję. (jakby ktoś był zainteresowany to hiperpromo.pl - wrzucają tam wszystkie promocje z dużych sieci marketów). Ale z drobniejszymi zakupami to jestem łasa na wszelkie promocje na jakie natknę się już będąc w sklepie... i się często daję naciąć, bo promocja typu - z 10 zł, przecenione na 9,99 a mi się już morda cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaca za promocja
ja mam to samo! tzn może nie tak, że się czaję i wyszukuję jakoś ale nie pamiętam kiedy byłam na zakupach poza "sezonowymi" wyprzedażami. Zbieram specjalnie pieniądze, rezerwuje sobie czas i idę do dżungli: http://bit.ly/5FRNqC kosztuje mnie to trochę nerwów i pieniędzy, ale suma sumarum zawsze jestem do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenspy
na tym HIPERPROMO bywam czasami. Skrzynkę pocztową mi zawalają reklamowymi gazetkami więc bez przeglądania ich automatycznie je wyrzucam, a potem żałuję ;) to sobie chociaż elektroniczną wersję czytam... a tak ogólnie to się rozglądam w sklepie za promocjami. Jak widzę że coś się opłaca to kupuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Kurcze, a co pogrzanego jest w czajeniu się na promocje? :P Ja lubię, a wręcz uwielbiam. A teraz przed świętami to już w ogóle można poszaleć. Od kilku tygodniu wertuję stronę Electro i wszelkie gazetki supermarketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenspy
no nic pogrzanego chyba nie ma ;) znam mnóstwo osób które szaleją w poszukiwaniu promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię promocje :) Tylko trzeba uważać, bo czasami promocje nie są wcale promocjami ;) A ta strona hiperpromo to fajna jest :) Pierwszy raz ją widzę, ale chyba będę odwiedzać częściej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, szczerze mówiąc, w marketach wolę raczej zrobić kompleksowe zakupy, niż jeździć do 3, bo różne rzeczy w nich różnie kosztują. Natomiast jeśli chodzi o kupowanie większych rzeczy, sprzętu i tak dalej, to te badziewne gazetki niestety okazują się przydatne, jakkolwiek byłabym wdzięczna gdyby po prostu przestały do mnie przychodzić :-) O Hiperpromo słyszałam, ale jakoś nie było okazji, żebym tę stronkę głębiej przeglądała. Jakiego typu produkty można tam znaleźć? Promocje kosmetyczne też goni? :-D może wóczas będę robić rekonesans i przed takim zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że czaję się na promocje ale nie na te w supermarkecie( to zwykła ściema i powinno być napisane pseudo-promocje) tylko w necie. To prawdziwe okazje. Na tanisport.pl wypatrzyłam super oryginalną kurtkę za około 60 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, promocje w sklepach płacących czynsz, to zazwyczaj ,50 groszy na produkcie. Przed świętami będzie się można obłowić w internecie. W moim ulubionym sklepie z bielizną koronka.pl już są przeceny. I to z 79 na 59 a to już jest różnica na ekskluzywnej firmowej bieliźnie Obsession czy Pigeona. Polecam zajrzeć, mają duży wybór i wcale się długo nie czeka na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie. Chyba każdy się czai, ja uwazam ze najtansze markety to biedronka i kaufland. Szkoda tylko, ze biedronki sa takie malutkie a w kauflandzie ceny są niskie ale produkty tez trzeciej kategorii wiec coś za coś, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to promocje na bułki i płyny do mycia naczyń :-) na codziennych zakupach jeszcze można przepłacić, nie boli to aż tak, ale natknięcie się gdzieś na tańszy o 300-500zł telewizor, który się 2 tyg temu kupiło - to dopiero ból :D Moi rodzice mieli tę wątpliwą przyjemność i w tym momencie gazetki, zarówno w wersjach papierowych, jak i online - osobiście się przerzucę - są naprawdę pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam bułki i płyny. NA wszystko są promocje, grunt to żeby dobrze szukać i od tego właśnie są takie strony jak przytoczone tu Hiperpromo.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, pewnie, że na wszystko, ale w największej ilość w marketach takich typowo spożywczych właśnie na produkty drobne :-) Gdy się szuka sprzętu to raczej w innych miejscach, chociaż fakt, w takim tesco to i telewizor da się kupić, ale nie jest to pierwsze miejsce do którego się po niego udasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbon
no właśnie, pierwsze nie jest, ale warto o tym pomyśleć. przecież taki sprzęt w supermarketach też jest przecież dobrych marek więc warto się rozejrzeć i porównać ceny :) chciałam wrzucić porównanie cen pewnego modelu, ale niestety strona Hiperpromo zrobiona jest we flashu to nie mam jak zalinkować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to zauważyłam, to trochę niewygodne, zwłaszcza gdy chcesz podsunąc znajomym sugestię wiedząc, że szukają czegoś. Można podlinkować tylko stronę głowną a potem... szukajta sobie sama :D ale jak komuś zależy, to wyklika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dokładnie :) ale trochę utrudnia to życie - o ile łatwiej byłoby rzucić precyzyjnym linkiem. Ale jak ktoś szuka czegoś taniej to nie zrobi mu różnicy przeklikanie się przez 2 menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też racja :D widzisz, o tym nie pomyślałam. Enyłej warto stronkę podrzucić, bo może znajdzie jeszcze co innego, albo jeszcze taniej, a my przeoczyliśmy ;) tudzież zbookmarkuje na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbon
O, się temat rozwinął ładnie ;) Widzę, że stronka Hiperpromo, którą podrzuciłam się spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinniśmy ją raczej trzymać w sekrecie ;) i bez tego do co lepszych ofert się w takim saturnie czy czym tam kolejki jeszcze przed otwarciem ustawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×