Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PPPPrezęt

Macie jakiś pomysł??

Polecane posty

Gość PPPPrezęt

Zbliżają się święta a ja nie wiem co kupić swojemu 13 letniemu synowi. Chciałabym żeby w te święta bardzo ucieszył się z prezentu ... Bardzo lubi sport , interesuje się też modą itp. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu pieniądze, sam sobie kupi to co będzie chciał, skoro Ty nie znasz go na tyle, że masz z tym problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko_w_głowie
A może go po prostu zapytaj co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obcych ludzi pytasz na forum o prezent dla swojego dziecka:O???? Jaja se robisz???? Nie znam Twojego dziecka,nie wiem,czym się interesuje,co lubi...ale Ty kup sobie jakąś pozycję Doroty Zawadzkiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Słusznie, po prostu zapytaj go co chciałby dostać i będzie po problemie ;) Ja od dwóch lat robie listy prezentów na swoje urodziny i jestem zawsze zachwycona, bo dostaję to, co faktycznie chcę, a nie jakieś przypadkowe buble :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro lubi sport to kup mu jakieś fajne ciuchy, może buty, lub kurtkę.Ja ubrania i akcesoria tego typu kupuję na tanisport.pl, mają świetne ceny i szybka dostawę. Jest tam tak duży wybór , że na pewno coś wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może konsole do gier? Albo grę o tematyce sportowej. Ewentualnie jakiś gadżet związany z tematyką komputerowa? Zerknij na stronę sklepu 1komp.pl teraz w okresie świątecznym sa niezłe promocje, na pewno znajdziesz coś ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki lubi sport? bo pole do popisu jest ogromne. Dla piłkarza można kupić piłkę, strój, koszulkę jego ulubionego zespołu, dla koszykarza podobnie... Jeżeli interesuje się modą, to może jakaś bluza w jego stylu... Tylko uważaj, bo 13latkowie mają bardzo specyficzne wymagania co do ubioru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×