Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1 kaloria

Depilacja intymna w ciąży

Polecane posty

Jak sobie z tym radzicie? ;) Ja już od jakiegoś czasu nic "tam na dole" nie widzę :D Zawsze używałam golarki, ale teraz boję się robić to w ciemno, bo przecież się pozacinam. Mąż stwierdził, że z przyjemnością przejmie te obowiązki :D No i chyba tak to muszę rozwiązać. A jak Wy sobie radzicie? Też mąż/partner? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe;-) tez zastanawiałam sie jak sobie ztym poradze;-) moj facet jest tez bardzo chetny do pomocy ale jakos sie boje oddac w jego rece;-) powiem ci ze ja jutro mam terin porodu i gole sie sama na oslep cały czas;-) no i jakos mi to wychodzi;-) a jeszcze sie nie zaciełam ani razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
ja sie normalnie depiluje.jestem rozciagnieta-przed ciaza uprawialam sport. wiec jeszcze jakos idzie u mnie depilacja. jestem w 26tygodniu-jeszcze pewnie wszystko przede mna. ale jak masz problem to sprobuj moze z lusterkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ta ciąża ogranicza i na
mózg pada :O czy naprawdę ten problem wymaga osobnego tematu? :O Naprawdę, "ciężarówki" spoza brzucha nie widzą świata (nie tylko wzgórka łonowego) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz jestem tak zniecirpliwiona i znudzona ciaża i chce zeby mi jakos czas mijał wiec jak dla mnie nawet temat depilacja jest ciekawy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A owszem, wymaga osobnego tematu, dlaczego nie? ;) Właśnie ja też się trochę boję oddać sprawy w ręce męża. A zarośnięta chodzić nie lubię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
na pada nam,pada ta ciaza na mozg:) moze niezainteresowani tematem,nie beda sie udzielac? bo uwaga-padnie i wam na mozg-i co wtedy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to tez wymaga osobnego tematu;-) ja juz kilka dobrych lat sie depiluje i zawsze jednporazowa maszynka i juz chyba mam wprawe wiec robie to zawsze na wyczucie;-) a ile zostało ci do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, nie rozumiem takich osób ktore wchodza na topic tylko po to zeby napisac po co on jest??;-) smieszne... jesli mnie nie intersuje to poprostu na niego nie wchodze;-) to tak na marginesie...a ciaza to taki stan w ktorym naprawde chce sie rozmawiac o wszystkim co z nia choc troche zwiazane;-) przynajmniej ja tak mam;-) to tez tak na marginesie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
ja jeszcze dodam,ze sie strasznie .owlosilam:podczas ciazy.i wlosy odrastaja mi bardzo szybko mam wlosy doslownie wszedzie-najgorsze sa te na pupie:( mam nadzieje,ze wroce po porodzie do normalnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uj, mi jeszcze sporo, bo rodzę końcem marca. Ale brzuch już też spory i musiałabym się jakoś trzymać jedną ręką za brzuch, żeby go podnieść, drugą ręką golarkę, a trzecią chyba to lusterko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaaaak
Ja chodzę na depilację woskiem do kosmetyczki. Podobno wiele ma takich klientek z brzuszkami:) Mam z głowy na jakies 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
kaloria-moze usiadz na reczniku,postaw takie stojace lusterko przed soba,nogi zegnij w kolanach i sprobuj-powinno sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE A MYSLAŁAM ZE TO TYLKO JA OBRASTAM;-) ja bym tego nie zauwazyłam bo raczej tam moj wzrok nie siega ale moj facet ostatnio do mnie; kochanie ty masz włosy na pupie;-) no i z tad o tym wiem;-) ja w sumie miałam cała ciaze mały brzuszek teraz mi troche podskoczył mam 104 w pasie to jeszcze nie tak tragicznie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
kasiak-ja tez o tym myslalam,o wosku.ale mnie tak boli depilacja teraz w ciazy,ze chyba nie dalabym rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wosk nigdy bym się nie zdecydowała. Ała :( Poza tym wrastają mi włosy i nie chciałabym tego tam. Mi też bardzo rosną włosy, te na głowie też. Zrobiły się jakieś gęstsze i mocniejsze. Na głowie to super, gorzej na dole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
orinko-dzien przed porodem i 104 w pasie?to super:) ja mam 94 w 26 tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
czyli jest nas wiecej-futrzakow:) mi nawet na brzuchu zaczely rosnac!ee szkoda slow,juz nawet siebie nie ogladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez jestem szczesliwa ze mnie jakos nie rozsadziło;-) nie mam rozstepow ani nic... za to piersi podrosły mi dosc mocno;-) ojej jak sobie pomysle o wosku tam to az mnie ciarki przechodza..na nogach tak ale tam bym sie bała;-/ włosów na głowie mam tyle co nigdy;-) oby ten stan utrzymał sie po ciazy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez brzuch to idzie mi taka kreska włosów ale gole to bo miałam wiecej włosów niz moj facet i tak smiesznie mi jakos z tym było;-) czułam sie tak męsko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze miałam na brzuchu jaśniuteńkie włoski (jestem blondynką) i teraz te jaśniuteńkie zmieniają się w ciemniuteńkie :P Ale podobno to po ciąży mija - oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem blondynka przed ciaza jeszcze chodziłam na solarium to włoski były niemalże białe;-) a teraz..szkoda gadac;-) jak czasem popatrze do lustra po kapieli to sama z siebie sie smieje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam problemu
"od zawsze" golił mnie maż i teraz też to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
no oby minelo po porodzie:) ja akurat jestem brunetka,ale na ciemnej cerze nie bylo u mnie widac tego ciemnego meszku....ale teraz-katastrofa-te wloski sa takie grube,czarne i do tego dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloooo
ale przyszle mamuski-nie mamy co narzekac-na szczescie jest zima:)i nie musimy sie codziennie depilowac. gorzej maja letnio-jesienne mamuski:) chociaz jakies pocieszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie;-) to chyba hormony tak działaja;-) no coz takie uroki ciązy;-) na szczescie ja juz jestem na samym koniuszku tej drogi;-) ale tak czy inaczej uważam że ciąza to pikny okres;-) nigdy nie zapomne pierwszych kopniaczkow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto pyta nie błądzi...
A ja jestem w 37 tc i nadal sama się golę. Dużo czasu mi to zajmuje ale jakoś daję radę. Trochę na wyczucie i przy użyciu lusterka. A jeśli chodzi o włoski to też mam na brzuchu i pupie,hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×