Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

1 kaloria

Depilacja intymna w ciąży

Polecane posty

Gość Kasiaaaaak
Dziewczyny nie bójcie się wosku- to trwa kilka minut, a wszystkie wlsoki, te koło odbytu tez usuwa i bolli tylko przez chwilke. Ja tez jestem brunetka i owlosienie mi dosć mocno wzrosło. Po tym goleniu maszynka urosną Wam chaszcze straszliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze to obrastanie to normalna przypadłosc podczas ciazy;-) a ja myslałam ze to tylko ja mam takie cos;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kiedyś czytałam o tym owłosieniu. Zazdroszczę tym wszystkim paniom ze zdjęć, które mają idealnie krągłe i aksamitne brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawka 2009
nie o to chodzi, ze ktos sie boi, wosku!!! ja cay czas stosowalam wosk ale czasem wlosy lubia wrastac i jak ja tam nie widze to nie wyciagne tego wrosnietego wlosa, a to czasem skomplikowany zabieg i trzeba sie tam nieraz pomeczyc, wiec maz trzyma lusterko i ja sie wtedy gole najczesciej w wannie sobie leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś work mnie nie przekonuje, bolesne to i pracochłonne no i wcale nie takie skuteczne. Zdecydowanie wg mnie depilacja laserowa lepsza, a przede wszystkim mega skuteczna. Osobiście mogę polecić salon Studio Laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
jesli ktos się golił przed ciążą i nic mu nie było to pewnie może to robić dalej, ale ropoczęcie depilacji wraz z ciążą może skutkować łatwiejszym łapaniem infekcji, więc lepiej odpuścić. Co do laserowej depilacji w ciąży-to trzebaby skonsultować z lekarzem. ja jeśli juz muszę to zawsze po depilacji używam provag żelu dla ochrony.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synowa -----
ja będąc w ciąży do 9 m-ca sama się goliłam, w ostatnich m-cach już na oślep. Poprosiłam męża żeby mnie ogolił to m owił że z miłą chęcią. Ale jak przyszło co do czego powiedział że się boi że mnie zatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×