Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monczita85

METODA KANAPKOWA

Polecane posty

Witam! Mam kilka pytań na temat produktu Taśm Tape on tape off Zakupiłam już taśmy ,,Clip on,, jest ich 8 ale po założeniu je na głowę mam prześwity przy każdym ruchu głowy co powoduje straszny dyskomfort, metoda ,, kanapkowa,, wydaje mi się jakimś rozwiązaniem może dzięki kleju faktycznie nie będą się zsuwać ale z drugiej strony słowo klej tez mnie przeraża, czy nie jest aby tak że po jakimś czasie moje włosy zostaną na taśmie razem z tym klejem? Jak to wygląda z odrostami, w jaki sposób się je ściąga ? i czy można założyć je w zaciszu swojego domu bez większego doświadczenia? Była bym wdzięczna za odpowiedz na moje pytania bo cena nie jest mała a zanim się zdecyduje chciała bym cos wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sięco bać kleju, to są profesjonalne produkty, które odpowiednio zastosowane, nie uszkadzają włosów. Oczywiście nie możesz sobie tego nałożyć sama, tylko trzeba iść do naprawdę dobrego fryzjera, który stosuje metodę kanapkową i ma zrobione kursy, używa dobrych produktów. Najlepiej polecam CI, jak chodzi i metodę kanapkową, poszukać w twoim mieście salonu, który ma zrobione szkolenie hairtalka i korzysta z ich metody: https://hairtalk.pl/hairtalk/209/hairtalk_extensions_fun. To jest obecnie najlepsza firma, jak chodzi o metodę kanapkową, najlepsze produkty, z których korzysta większość znanych celebrytek między innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuczańska
Ja uważam, że o ile włosy nie są zakladane w domu, to metoda taśmowa jest mega dobra :) sama bylam ostatnio w Great Lengths na zakładaniu GL Tapes w kolorze truskawkowego rózu i jestem zachywcona. Dłuższe i do tego gęstsze włosy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×