Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATUSKA

RETRO TORUŃ TRIO OPINIE

Polecane posty

Gość anka ot tak
za rok mam weselicho, czy ktos jest wstanie powiedziec jeszcze cos wiecej o tym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja byłem na weselu gdzie grali
wokalistke mają bardzo profesjonalną, nie wiem skąd ją wytrzasnęli ale głos ma mega, udało mi się nawet z nią pogadać i ogólnie bardzo miła dziewczyna do tego piekielnie zdolna, facet który gra na gitarze to też jednocześnie śpiewa, bardzo fajnie wymiatał na tym instrumencie, generalnie grali na żywo do ostatniego gościa. Ja wyszedłem jako ostatni bo była super muza i super klimat :P Szkoda tylko że na stronie mają tak mało demówek bo one nie oddają tego co ci ludzie umieją zrobić. Najważniejsze że ci muzycy to ludzie utalentowani a nie jakieś kolosy i grali naprawdę z pasją, widać i słychać to było :) Moi znajomym też sie podobało i dzwonili do nich bo chcieli żeby zagrali u nich na weselu, ale niestety powiedzieli im, na ten rok już mają zajęte terminy. Tak więc myślę, że widać, że nie tylko mnie sie podobali, to że są zajęci świadczą o tym że muszą być dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie nie podobalo
Dla mnie tez zespol to jedna wielka sciema. Demo zupelnie innej jakosci niz utowry wykonywane na weselu.Pisza na stronie o jakosci dzwieku wysokie klasy i ze maja sprzet marki amerykanskiego producenta a przywoaza jakies male paczki ktore wogole nie wykazuja sie tym o czym zapewniali na stronie. Koles z gitara musialby isc na lekcje spiewu bo zaniza poziom obok jedynej perelki tego zespolou...glos wokalistki. Ale liczy sie calosc takze jesli mialbym oceniac w skali od 1 do 10 to daje 3,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus..
gdyby nie to ze jak sie wpisze w google zespol nawesele to wogole bym nie zwrocila na nich uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenadi
pewnie, jak lubisz wiejskie disco to byś nie zwróciła uwagi bo to zespół dla trochę wyższej klasy społecznej, nie dla wieśniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus...
na weselu jest mieszanka nigdy nie ma tak zeby wszyscy byli wyzszej klasy spolecznej jak bym chciala posluchac muzyki to ide na koncert gdzie jest kultura wyzsza bo wszyscy jak jeden przychodza i sluchaja. a tu jesli ma byc dobre wesele musi byc muzyka do wódki do gadania i tancowania czyli mocna przytupaja i tyle. nie koniecznie samo disco polo ale hity disco popu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenadi
inaczej pojmujemy, czym jest dobre wesele, jeśli dla ciebie liczy się wódka i przytupaja to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus...
kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania co do udanego wesela...i tak najwazniejsze jest towarzystwo czyli jak wiara potrafi sie bawic moze byc najlepsza kapela a jak ludziska beda sztywne to nic kapela nieporadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
Zespol godny polecenia Jesli ktos nie lubi mocy tanecznych utworow i zabawnej atmosfery na oczepinach i podczas calego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oodf
tytytyty robacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie sie chyba synek zespoły
pomyliły bo ja sie bawiłem wyśmienicie i na oczepinach i na całym weselu konkurencja jak widac nie śpi - żal wam dupe ściska że nie jesteście nawet w połowie tak dobrzy jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
kto Ci powiedzial ze ja chce byc dobry tak jak Oni i kto Cie prosil o odpowiedz na mojego posta to jest forum do wyrazania opini o zespole a nie o konkurencji.A poza tym Ja nie jestem chalturnikiem mnie ten poziom nie interesuje. Wyrazilem tylko swoja opinie z reszta potwierdzona przez innych.Takze wiem co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj tu tych
"innych". Niech się wypowiedzą :D Ja wiem, że ten zespół zbiera najlepsze recenzje i aby ich wynająć, trzeba złożyć rezerwację przynajmniej półtora roku na przód. PÓŁTORA ROKU. Wiem, bo sam miałem problem bo się zgapiłem i musiałem od nowa dopasowywać do nich termin ślubu. Bo nie wyobrażam sobie żeby mi jakieś wyjce zawodzili disco polem. Ten zespół jest dla ludzi z klasą. Są najlepsi. Czy komuś się to podoba czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
a GDZIE SA TE NAJLEPSZE RECENZJE ? PODAJ LINKI JAK CHCESZ SIE DOWIEDZIEC SZczEREJ OPINI O NICH TO NAPISZ DO FOTOGRAFÓW JACY ROBILI u nich ZDJECIA.PROSTE NIE?:) BO WIDZE ZE SLEPO SIE W NICH ZAKOCHALES.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
aha to link jest na stronie retro do Ciebie rozumiem na jednym ze zdjęć tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj tu tych
rozczaruje cie, mojego linku tam nie ma. Poza tym na stronie retro swoje kontakty przy fotkach zamieściło kilku fotografów, masz w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
to podaj linka do siebie. tak apropos to pisales w poptrzednim poscie ze jestes wsrod tych fotografow na stronie. zreszta nie istotne ale na moje kit wciskasz. pozdro kolo! trzymaj sie ramy to sie nie po...my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj tu tych
nadal nic nie kumasz i jeszcze bardziej się pogrążasz :D Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, tak pięknie mnie cytujesz, a nie rozumiesz nic :D:D:D hahaha daj sobie już spokój, bo dyskusja nasza robi się nie na temat, a nie o to tu choc=dzi pozdrawiam cie czule 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
no to moze na kanal private przejdziemy hehs?:) masz kontakt jakis firmowy to zareklamuj sie ...a przy okazji pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
bo zamiast podac swoj link do strony i jakis kontakt przynajmniej reklame bys se zrobil to sie droczysz na temat tego zespolu jakbys tam gral:P i to TY zaczales wiec Ty skoncz:P a jak nie to napisz na adres firma@erdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepin
Powiedz za kogo Ty sie masz? myslisz ze jestes lepszy?co jesz takiego? gdzie chodzisz? co robisz? gdzie sie zalatwiasz? gdzie pijesz? Daj se luz z nie ten target. Nie rozumiem tego jak mozna sie zakochac w takim zespole. Ale to juz moj problem wiec nie musisz sie do tego ustosunkowywac wiec nie rozumiem po co odpowiadasz na moje posty.Widocznie zalezy Ci bardzo na opinii tego zespolu. Znam fotografow co robia zdjecia na weselach i zadan z nich nie ma takiego podejscia stronniczego. Ps.Apropo fotografow to Ty nie zajarzylels ze chcialem Ci powiedziec ze juz sie z nimi kontaktowalem wczesniej zanim mi to serdecznie podpowiadales.Ale widac droga dedukcji do tego niedoszedles. Ale to skolei nie moj problem. Pozdrawiam i zamilcz na zawsze juz.Skoro jestes madrzejszy i lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj tu tych
Pieska zabolało i piesek szczeka?! buhahaha :D Pewnie że jestem lepszy i mądrzejszy od ciebie synku :D Dlatego właśnie tak cie to boli i tak sie denerwujesz :) Boli, że nie jesteś "ten target" do dyskusji, a dedukcja - trudne słowo - ale zapamiętałeś. Brawo! to zapamiętaj jeszcze jak się pisze między innymi słowa "z kolei czy "nie doszedłeś":D Zresztą, jak sie jasio nie nauczył to jan nie będzie już umiał. Ale mam z ciebie ubaw :D jeżeli tak ci przeszkadza, że odpowiadam na twoje posty, to ty nie odpowiadaj na moje :P albo poszczekaj jeszcze trochę, to takie zabawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczepinnn
przestan nadawac bo ci sie koncesja skonczy wydaje Ci sie ze jestes madrzejszy.I przyznam Ci racje Wydaje Ci sie. Zyjesz w iluzji. Byles kolysany w betoniarce i tak Ci juz zostalo. Zle wspomnienia widac zbyt ukierunkowaly Ci w Twojej pysze. Boli mnie jedynie to ze Ci tak rodzice skrzywdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprawa.gdziewesele.pl/?mod=82&t=iP&iSearch= Jeżeli jednak zdecydowalibyście się na zmianę zespołu, to to jest super portal by znaleźć odpowiedni zespół dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam!! bardzo proszę o informację o tym zespole. ktoś był ostatnio na weselu gdzie grali? trochę stare się już te wypowiedzi w tym wątku dlatego proszę ponownie o opinie! właśnie jesteśmy na etapie wyboru zespołu weselnego i oni wyglądają w miarę, chociaż koleś z gitarą wygląda na sztywnego i boję się, czy dobrze poprowadzi wesele. Jest w ogole jakaś konferansjerka na weselach gdzie grają? zachęcają ludzi do wspólnej zabawy? Czy się nie odzywają (to jest najgorsze) proszę o opinie! dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam ostatnio na weselu gdzie grał ten zespół, wokalista super głos, muzyka raczej z wyższej półki według mnie raczej na studniowke niż na wesele, pan prowadzący raczej nie zacheca do zabawy, brak zabaw integracyjnych, przyśpiewek weselnych itd. według mnie kapela ok ale nie na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dziękuję za odpowiedź, mam jeszcze pytanko, czy głos wokalisty na prawdę na żywo budzi śmiech? ja słuchałam ich demówek i faktycznie ma słaby głos ale jakoś się przyzwyczaiłam.. a czy grali też kawałki weselne np. hej sokoły , prawy do lewego itp? zabawa się rozkręciła czy raczej nie? proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam byłem na ich weselu ...i naprawdę Twoje przypuszczenia co do sztywnej atmosfery są słuszne. dobrze grają ale nie nadaje się to na wesela oczepiny wypadły blado.mało zachęcają do zabawy.skupiają się na grze i rzeczywiście grać grają ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no opinie maja rozne kiedys jakos bardziej pochlebne byly... , wlasnie jestesmy na etapie poszukiwania profesjonalnego zespolu, ktory zaspiewa nam jak najmniej piosenek disco polo, a przy tym bedzie porywal wszystkich do tanca gdyz na naszym weselu beda sie bawic naprawde rozni ludzie ( ok 140 osob) i nie chcemy zadnego przypalu, bylismy ostattnio na dwoch weselach no i niestety ale dobry zespol to najwazniejszy element wesela, dlatego nie chcemy brac kota w worku... pisalismy by nam przeslali jakies demowki, to napisali ze wkrotce pojawi sie nowy material na stronce a mija miesiac i nic... no i cena... 3500 na samo wesele bez poprawin, troche drogo, choc jestem w stanie zaplaciic i wiecej ale musze miec gwarancje ze nikt nie wyjdzie z fochem po weselu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×