Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATUSKA

RETRO TORUŃ TRIO OPINIE

Polecane posty

Gość Łukasz i Weronika
Jak posłuchaliśmy nagrań na ich stronie to już żaden zespół nas nie zainteresował. Cały przebieg wesela i repertuar ustaliliśmy z managerem zespołu i faktycznie było tak jak chcieliśmy, czyli Super! Prowadzący zabawił gości, a muzyka była na poziomie koncertu na żywo. Mieliśmy wysokie wymagania co do kapeli i szczerze polecamy zespół Retro trio z Torunia. Wydaje nam się, że wpisy na tym forum to jakaś "bitwa na głosy" lecz nie mająca nic wspólnego z tym zespołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćc
Ooo witam Parę Młodą Ł. i W. na karaoke zaśpiewaliście lepiej niż sam zespół. Gratuluje Wam talentu :) i jeszcze raz życzę Wam Wszystkiego Najlepszego.!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuhna
byłam w tym roku na weselu,na którym grało Retro Trio :-)...jestem zachwycona :-) Wokalista fajnie się prezentował i miał piękny,męski głos (a jak wymiatał na gitarze ;-)), wokalistka też przewspaniała..."przejechała po mnie" głosem,jak trza :-)...przecudna,przewspaniała itp....nic dodać,nic ująć :-) Są rewelacyjni,z wyższej półki (jak napisał ktoś powyżej)...grają taką muzykę,że aż dziw bierze,że żaden inny inny zespół nie wpadł na "pomysł" grania muzy,którą ludzie znają (?!)...zamiast grania żenujących,nieznanych kawałków ch...wie,jakiego pochodzenia...Także polecam!!! Normalna,świetna muza,grana z pasją i powerem:)...najchętniej to bym zobaczyła i posłuchała ich ponownie :-)...Klasa sama w sobie :-) polecam na weselicha wiejskie (mają akordeon,na którym o dziwo potrafią potrafią grać....ktoś się zdziwł,że bez podkładu? :-D),jak i na wesela z tzw.klasą...dają czadu! to w końcu zespół muzyczny (jak sami podkreślają )rockowy,a nie jakaś tam kapela "kotletowa"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam temat - słyszał ich ktoś ostatnio?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiecie w Bukiecie
Witamy przyszłe Panny Młode :) od niedawna zajmujemy się dekorowaniem kościołów na ślub na terenie Torunia i okolic. Właśnie tworzymy portfolio, dlatego proponujemy nasza usługę w atrakcyjnej cenie w zamian za zdjęcia do portfolio oraz polecanie nas innym parom. Zapraszamy na naszą stronkę i facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Weselny
Prawie rok czekałem na wesele siostry na którym miało zagrać Retro Trio. To co usłyszałem i zobaczyłem przerosło moje oczekiwania. Rewelacja pod każdym względem. Grali dużo, a przerwy trwały krótko. Repertuar to idealny miks do każdej zabawy, przede wszystkim do tańca. Ktoś napisał prędzej - ''wokaliści wymiatają'', i miał rację, bo to jak śpiewali większość kawałków było na miarę x-factora Zagrali z takim zaangażowaniem, że zadziwili połowę mojej rodziny. Zespół grał do samego końca wesela. Siostra była zadowolona, że goście poszaleli i nie chcieli iść do domu. Ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety.. ;( grali u nas na weselu. Muzycznie są b. dobrzy, ale pod każdym innym względem cieniutko ;( p. Kasia (głos jak dzwon!), ale siedziała cały czas wielce obrażona i ostentacyjną miną, jak bardzo ma w d***e dane wesele i gości. a Jacek..? świetny gitarzysta, fakt. ale mógłby się nie odzywać.. jego wodzirejowanie niestety jest kiepskie. między jedną a drugą piosenką na parkiecie robił czasem kilkuminutowe przerwy mówiąc do mikrofonu, ze on "nie ma pomysłu, co teraz zagrać".. Goście czekali i czekali na następny kawałek i w końcu schodzili z parkietu ;( Zespół byłby na prawdę fajny, gdyby... był przygotowany. U nas byli nieprzygotowani. Szkoda. Ja bym ich drugi raz nie wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkurencja_
Pani "gość" to chyba nieźle "odleciała" na tym weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja i Jacek
Z zespołem retro trio spotkalismy się w maju 2014 i już wtedy byliśmy zadowoleni z życiowego podejscia do naszego pomysłu na wesele. Zespół pomógł w zorganizowaniu dobrego fotografa i kamerzysty, oświetlenia i dekoracji sali oraz kościoła. Zaoszczędziliśmy dzięki temu dużo czasu i pieniędzy. Dodatkowo skrzypaczka z zespołu zagrała nam przepięknie w kościele. Wesele było bardzo udane. Goście zostali do białego rana - to o czymś swiadczy. Mamy wspaniałą pamiątkę i niezapomniane wesele. Za rok spotkamy się znowu na weselu koleżanki. Pozdrawiamy cały zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamerzysta
Fantastyczna kapela grająca na żywo. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophie S
Byliśmy na weselu na ktorym grało Retro Trio i możemy potwierdzić, że zabawa na weselu z nimi należy do udanych. Grają fajną i bardzo dobra taneczną muzyke dla każdego. Było też trochę fajnych konkursów i zabaw dla gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. Zabawa super i wokale pierwsza klasa. Byłem w szoku, kiedy usłyszalem jak potrafią śpiewać i jakie grają kawałki. Mój brat - pan młody - do dzis wspomina swoj pierwszy taniec, zaspiewany przez nich. Za rok widzimy sie na naszym weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za pomyłkę. Informacje o nich znajdziesz na www.zespolretrotorun.pl. i. Facebook Retrotriotorun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół dla ludzi z wrazliwoscią muzyczną. Nawet, jesli prowadzenie nie jest super hiper wystrzałowe, to atmosfera pasji do muzyki jest nieziemska. Kto czuje klimat, ten bedzie zadowolony. Osobiscie bylam w życiu na dwóch weselach, gdzie nie było disco polo albo było niewiele - i były to moje najlepiej wspominane wesela, bo dobra muza sama sie broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×