Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahoj-hurra

gdzie szukacie promocji?

Polecane posty

Gość Mirowaniela
Ja zazwyczaj na forach, bo to tam zawsze ktoś podsyła ciekawe stronki i pomysły np. na prezent. Przeglądam sobie zazwyczaj wszystkie posty i linki, które mnie interesują. Ja mogę wam polecić ten sklep z kawą do ekspresu http://cafessima.pl/ gdzie dostaniecie większość zamienników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisując się do newsletterów wybranych sklepów internetowych, na forach internetowych (przynajmniej tych, na których ja się udzielam) z reguły są tematy tego typu, na stronach, które publikują promocje i kody rabatowe jak przykładowo http://rabatozercy.pl itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocji najczęściej szukam w sklepach internetowych,ostatnio np na żywność z Sycylii wyparzyłam na stronie Pomodolio.pl zamawiałyście tam już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na profilach fejsbukowych danych sklepów/firm, na forach :) ale najlepsze info zawsze dostaje od mojej siostry, nie wiem skąd ona wie o różnych promocjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abrakadabra12
Zdecydowanie staram sie szukac okazji w Internecie :) Nie jest to trudne, bo mamy mnostwo fajnych pla:) tform do tego np. porównywarki. lubie korzystac ze skapca i ich dzialu z elektronika: http://www.skapiec.pl/rtv.html - podpatruje sobie najlepsze okazje przy takich sporych wydatkach:) uwazam,ze to rozsadne i dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Jak jestem akurat gdzieś na zakupach to biorą gazetkę ze sobą, jeśli pamiętam of kors. Ale wiadomo, jest niemożliwe, żebym objechała całe miasto i wszędzie ze sobą gazetki zabierała:) Dlatego generalnie sprawdzam sobie promocje w necie. Jest trochę stronek z takim info, ale mi najwygodniej się przegląda portal www.okazjum.pl . Tu można nawet swoją lokalizację dodać, to wtedy dostajesz dostęp do promocji w najbliższych sklepach. Praktyczna funkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój tato gromadzi gazetki z promocjami z różnych sklepów potem spisuje co gdzie jest najtaniej a następnie pól dnia zwiedza sklepy i dokonuje zakupów i tak udaje mu się zaoszczędzić. A czasu ma wiele bo jest na emeryturze:) można więc powiedzieć, że nawet wychodzi mu to na zdrowie. Jakby ktoś potrzebowal kupić coś do domu np chemię gospodarczą, kosmetyki na prezent lub dla siebie, czy też śliczną Wloską sukienkę to polecam stronkę http://razem.net/p/64 Warto zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie promocji szukam w dobrych sklepach internetowych,tym bardziej teraz kiedy mamy już niemal grudzień,można upolować wiele ciekawych rzeczy jak np kosmetyki na Wispol.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na Facebook polubionych kilka profili, które mnie informują o promocjach i wyprzedażach w różnych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zazwyczaj szukam promocji w necie. Ciuchy i kosmetyki kupuję TYLKO w ten sposób. Mam swoją ulubioną stronkę z kosmetykami http://www.bellemonde.pl (promocje!) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje są teraz w grudniu niemal wszędzie z okazji świąt,dla przykładu polecam Sklep.Darymex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny - zapraszamy na promocję naszej nowej marki - to jest świeżutka kolekcja, ale specjalnie dla Was przeceniamy ją o 20 % - wystarczy po zamówieniu i realizacji przelewu wysłać do nas maila z Waszym numerem konta oraz podać hasło "Kafeteria styczniowe zakupy" a my odeślemy Wam aż 20% wpłaconej kwoty. Na terenie Polski DARMOWA WYSYŁKA. Mail do nas: info@moscofashion.com Drugim sposobem jest złożenie zamówienia mailowo z linkiem do produktu i wyborem rozmiaru, a my odeślemy Wam maila z odpowiednią kwotą przelewu do realizacji. NASZ SKLEP:www.moscofashion.com/store/index.php?route=co mmon/home KAMPANIA:www.moscofashion.com FB:www.facebook.com/moscostore ART SETS FREE! LET'S WEAR IT! ZAPRASZAMY! MOSCO FASHION TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocji szukam najczęściej w sklepach internetowych,zresztą teraz w styczniu na pewno ich nie zabraknie,warto sprawdzić na Admarkt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Balbina
Okazyjne oferty są na FairSquare. Osobiście korzystam i nie narzekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystam z wyszukiwarek i porównywarek cenowych. pełno takich w necie, a pozwalaja spokojnie znalezc najtansze opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam www.okazyjny.net Zawsze aktualne oferty w tym te bankowe, jak i zakupowe. Nawet skorzystałam z jednej i otworzyłam konto w banku wraz z dosc sympatycznym tabletem. a konto darmowe, wiec czemu nie ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię zaglądać na strony internetowe. Zawsze po sezonie gdzieś są przeceny:D Dlatego dość często zaglądam też na Eobuwie. Mogę w ten sposób taniej wyrwać coś dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online kupuję najczęściej książki, ponieważ uważam, że każdy ciuch trzeba zmierzyć i zobaczyć dokładnie jak wygląda, co w internecie jest niemożliwe. Ja promocji zawsze szukam w księgarni internetowej Ravelo i zawsze coś tam znajduję :) teraz np są super promocje na książki młodzieżowe http://www.ravelo.pl/ksiazki-dla mlodziezy,k12877.html , np -20% czy coś takiego, jest o wiele taniej niż w księgarniach stacjonarnych, więc ja się nawet nie zastanawiam co wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczesciej korzystam z promocji laczonych produktow. Sa takie promocje w roznych sklepach, takich jak np. Polo. Nazywa sie to multilogika. Fajna sprawa, kupuje produkty ktore i tak zuzyje w przyszlosci, a place mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio zakupiłam sobie buty przez neta ze sklepu http://clarksonline.pl - zwykle są tam przeceny, ale teraz mają do końca miesiąca 20% zniżki na hasło z fejsbuka: FB_CLARKS. Zamówiłam sobie buty z nowej kolekcji i faktycznie ten kod zadziałał i zaoszczędziłam 80 zł na dobrych, markowych butach :) Tak że ja polecam sklepy internetowe na zakupy, bo tam najłatwiej ustrzelić fajną promocję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coraz bardziej przekonuje sie do promocji w polomarkecie. Mozna w niskich cenach zrobic podstawowe zakupy. Dzis rano kupilam np. szynke bez kosci za 10 zł. Idealny obiad dla calej rodziny po taniosci. Produkt z gazetki, ktora warto sobie sledzic http://www.polomarket.pl/gazetki/13/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, tez kupuje w polo :) ceny na kazda kieszen i mila obsluga. w dodatku promocje wrzucaja naprawde fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często poluję na promocje w dermo ziko, bo w dobrych cenach można kupić naprawdę kosmetyki znanych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o promocje kosmetyków to w popularnych drogeriach. Wysyp tego jest w czerwcu. W super pharm i hebe na lakiery Rimmel i Astor jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja promocje na zabawki dla dzieci znalazłam an stronie KrolZabawek.pl miła obsługa i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×