Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahoj-hurra

gdzie szukacie promocji?

Polecane posty

Gość gość
Ja szukam ofert w necie, zapisuje sie do newsletterów, wchodze na strony z kodami rabatowymi, np. http://kupon.pl/. Często kupuję w sklepach internetowych, bo tam zazwyczaj jest taniej, niż w sklepach stacjonarnych. Zabawki i artykuły dla dzieci kupuję zazwyczaj w sklepie z zabawkami http://www.urwis.pl/, a np. kosmetyki na http://www.iperfumy.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto posprawdzać strony internetowe większych sieci - tam zawsze mają gazetki w wersji elektronicznej. Łatwo bez wychodzenia z domu sprawdzić, to w takim polo czy innym dyskoncie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się :) jak ktoś nie ma ochoty wychodzić z domu, to warto przejrzeć stronu internetowych z gazetkami albo strony na facebooku dotyczące aktualnych promocji. Jak sie ma 3 sklepy w okolicy, to wiedząc co gdzie i po ile łatwo zaoszczędzic na zwyklych zakupach nawet te 10-15 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe promocje na wybrane zestawy mebli dla dzieci znajdziecie także na BabyBest.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocji szukam oczywiście w dobrych sklepach internetowych,np ostatnio znalazłam dla swojego dziecka na Buty-Dla-Dzieci.com.pl zamawialiśmy i wszystko w porządku,uczciwy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz na www.dip24.pl jest 10% zniżki na hasło DIP24.pl także polecam każdemu, zawsze to parę groszy w kieszeni zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ja mam zawsze polubione fanpage sklepów które mnie interesują, bo zazwyczaj tam wrzucają wszystkie promocje - media expert, neonet, avans (chociaż oni chyba zbankrutowali) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne i ciekawe promocje można znaleźć w sklepach internetowych,szczególnie teraz kiedy mamy lato,wakacje. Ostatnio np zamawiałam na Buty-Dla-Dzieci.com.pl właśnie obuwie dla dziecka i jestem z nich bardzo zadowolona,wysoka jakość wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rybcia676
Ciekawe promocje można znaleźć na tablicaokazji.pl dzięki niej dowiedziałam się o loterii paragonowej :) polecam bo mają naprawdę fajne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie promocji szukam w sklepach internetowych,np ostatnio tańsze soczewki kontaktowe zamawiałam na Optilux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssassanka
Ja przede wszystkim w internecie, bo gdzieżby indziej... Najczęściej wchodzę na tablicaokazji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasaka90
ja to tradycyjnie na allegro :) mój chłopak powiedział mi jeszcze, że jest cos takiego jak np snajper aukcyjny http://www.aukcjoner.pl/snajper-allegro/ , który sam licytuje i czeka do ostatniej chwili, aby za nas "ustrzelić" wybraną przez nas rzecz. strasznie fajna opcja, wiele mi ułatwiła no i ile dzieki niej aukcji wygrałam to aż trudno zliczyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam promocji w internecie. Czasami na fanpejdżach różnych sklepów na facebooku są różne kody rabatowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocji szukam najczęściej w sklepach internetowych jak Refan-lublin.pl gdzie zamawiałam oryginalne perfumy nie zawiodłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja promocji na smartfony szukam na www.taniekomy.pl i zawsze znajduję taniej niż na allegro czy w sklepie, jak ktoś nie chce przepłacać niech kupuje, polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście szukam promocji w internecie. Metodą prób i błędów przekonałem się tylko do jednej strony internetowej. Polecam http://www.cozacena.pl/ Tu zawsze znajdziesz najlepszą cenę różnych produktów i wybierzesz tą najtańszą. Szybko sprawnie oszczędzasz czas i pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę teraz promocje w Dino markecie, bo wchodzą na giełdę, więc mam nadzieję, że i klientom będzie znacznie lepiej w nadchodzącym okresie. Stawiam, że ceny trochę spadną. Na razie jest nieźle. Świadczy o tym aktualny katalog. Do wglądu, np. tutaj http://www.carrefour.gazetkapromocyjna.com.pl/carrefour-katalog-pelen-inspiracji-gazetka-promocyjna-2017-04-19,210/ Nawet masz tam gazetki z mocno niszowych sieci. Obserwuję cyklicznie, głównie przed świętami, dniami wolnymi, bo wtedy najwięcej rabatów. Portal podaje też rzetelne informacje o programach lojalnościowych, np. w Biedronce. Dzięki temu wiedziałem, czy w ogóle warto się angażować bardziej w zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak promocja to zdecydowanie u nas! Jesteśmy Ombre.pl – sklep internetowy specjalizujący się w odzieży męskiej. Ubierzemy każdego Pana, czy to miłośnika elegancji czy zwolennika luzu i wygody :) Mamy teraz dużo promocji wiosenny oraz tych związanych ze zbliżającymi się urodzinami OMBRE. Zatem wpadajcie do nas na rozeznanie, bo naprawdę warto. Znajdziecie nas tu -> www.Ombre.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śledzę teraz promocje w Dino markecie, bo wchodzą na giełdę, więc mam nadzieję, że i klientom będzie znacznie lepiej w nadchodzącym okresie. Stawiam, że ceny trochę spadną. Na razie jest nieźle. Świadczy o tym aktualny katalog. Do wglądu, np. tutaj http://www.dino.gazetkapromocyjna.com.pl/dino-najblizej-ciebie-gazetka-promocyjna-2017-04-26,43/ Nawet masz tam gazetki z mocno niszowych sieci. Obserwuję cyklicznie, głównie przed świętami, dniami wolnymi, bo wtedy najwięcej rabatów. Portal podaje też rzetelne informacje o programach lojalnościowych, np. w Biedronce. Dzięki temu wiedziałem, czy w ogóle warto się angażować bardziej w zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JanuszStyle
Ja bardzo często promocji szukam na specjalnych portalach, które informują właśnie o różnych takich akcjach w sklepach jak na przykład : http://swiatmajsterkowicza.pl/a/nnqv,prezent-dla-majsterkowicza-wiertarka-udarowa-szlifierka-katowa-i-wiele-innych-podpowiedzi Polecam zaglądać codziennie i korzystać z promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie gazetki promocyjne są dostępne teraz w necie ;) jak planuje zakupy to rozglądam się gdzie i na co jest promo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o sprzęt sportowy, to ja zawsze zamawiam przez internet. Np. w www.hop-sport.pl mają fajne promocje w weekendy. Wtedy można kupić rowery treningowe, bieżnie i dużo innych, fajnych rzeczy na siłownię, czy fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×