Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfgrfgfv

mam brazowe włosy a chce

Polecane posty

Gość gfgrfgfv

mam długie włosy do pasa od lat farbuje je na jeden kolor mocny braz z pallete(czy jakos tak sie to pisze) chciałabym sprobowac koloru czarnego co wy na to? czy to nie obciach farbowac włosy na czarno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy jaki kolor Ci wyjdzie - bo wiekszosc dziewczyn farbujace na czarno ma taki brzydki, sztuczny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melpomena...
Ja powiem tak... czarny zwykle wyglada jak nienaturalny... tak samo jak cala paleta kolorow blond i rudych... kwestia lezy w tym jak ten kolor bedzie pasowal do ciebie? Jesli masz blada cere, to moze zbytnio kontrastowc, chyba ze wlasnie o to ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używam palette ciemny brąz i na moich włosach wychodzi bardzo ciemny, prawie czarny, jednak nie wygląda tak nienaturalnie jak krucza czerń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powazna nie powazna
no nie moge....obciach? a kogo obchodzi na jaki kolor farbujesz wlosy:> a czy musisz wygladać jak połowa lasek na ulicy????? ja wczoraj farbnełam sie u fryzjerki na ciemny czekoladowy a miałam blond rozjasniane:> SZOK jaka zmiana:) chociaz jestem brunetka naturalna jednak od 3 lat blondyna:) uwazam ze super jesli cos sie w sobie zmienia, nie patrz na innych i nie szukaj naturalnych kolorow:> bez sensu..jakbym chciala farbowac na naturalny to bym sobie swój zostawiła:>....bądz sobą i dokonuj sama wyborów:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×