Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nicci

Żel uv nie utwardza się.

Polecane posty

Gość nicci

Zakupiłam zestaw lampa UV, obcinacz, pędzelek, pilniki, tipsy itd. oraz z dołączonym jednym żelem. nie wiadomo mi za bardzo jaki to żel, ponieważ cały opis produktów jest po niemiecku. w każdym razie, gdy próbuję utwardzić żel w lampie UV, nie widzę efektów... tzn na paznokciu nadal pozostaje lepka warstwa, gdy zmyję ją , utwardzona pozostaje tylko cieniutka warstwa... tak jakby jej wcale nie było, zastanawiam się, czy nakładam za grubą warstwę (chociaż na prawdę staram się, aby była minimalna, żel jest gęsty), czy może żel jest słabej jakości (chociaż wcale nie spodziewam się, że żel dołączony do zestawu będzie dobrej jakości), czy może z lampą jest coś nie tak? ;) przypominam , lampa ma 15W, czyli żel powinien utwardzać się mniej a więcej 5 min, ja to robiłam OKOŁO 15min.... gdy zmyłam lepką warstwę, i nałozyłam na nią kolejną, jeszcze cieńszą, sytuacja powtórzyła się. znowu musiałam zmyć ponieważ już chyba wcale nie utwardziła się. Jestem początkująca. Nie ukrywam, że nie mam jeszcze doświadczenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze po wyjeciu
z lampy po utwardzeniu zelu jest leppka warstwa, ktora zmywasz dopiero na koncu. Czyli baza, warstwa budujaca..przemywasz i nakladasz glos czyli wykonczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw Basia
ja mam lampkę 9 vat a żel mi sie utwardza 3 minuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurki
kup lampe 36 w - 4 zarowki utwardza jednofazowe zele w 2 minuty i zel profesjonalny a nie z allegro;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
Napisałam, że WŁASNIE kupilam lampę ;) wiec oczywiste jest, ze od razu nie kupię lepszej. WIEM że 36W jest lepsza, tzn JUZ wiem :) ale juz po fakcie... wiec poki co niech zostanie ta... zreszta z tego co wiem bywaja gorsze (9W), a kilka minut mnie nie zbawi, jak dla mnie nie ma wiekszej roznicy czy 2 min , czy 5 min (zamierzam eksperymentowac tylko na sobie : ) a po drugie zel nie jest kupiony na allegro, tylko byl dolaczony do zestawu i wcale nie spodziewalam sie ze powali mnie jakością i ze w ogole na cos sie przyda.. ; ) jednak zapytałam bo bylam ciekawa czy ktos tez mial kiedys takie przypadki. . . wlasciwie to zdarzalo sie moze kiedys, aby lampa (juz bez roznicy czy 36,15 czy 9) byla kompletnie do niczego? tzn w ogole nie utwardzała? : ) znal ktos takie przypadki ? www.idora.pl trafilam na tą stronę przypadkiem... uwagę przyciągają dość niskie , wedlug mnie (chociaz nie jestem ekspertem) ceny... co sądzicie ? Może ktoraś z was miała styczność z tymi produktami i moze sie na ich temat wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pazurki
no 36 v kupisz nawet za 80 zl czyli pewnie tyle ile dalas za 15 i 9 w zel jest do dupy na pewno bo jak nowe zarowki to nie moze byc wina lampy zmyj mase na koniec- 3,4 warswty i zobacz wtedy ile zelu zostanie a nie po pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
ja mam te żele z silcare Basic , sa dobre ale wiadomo ze nie kazdemu wszytko pasuje. maja fajne kolorowe żele i super kamuflaż ja zamawiam je ze strony silcare jakby co to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
ja mam te żele z silcare Basic , sa dobre ale wiadomo ze nie kazdemu wszytko pasuje. maja fajne kolorowe żele i super kamuflaż ja zamawiam je ze strony silcare jakby co to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
o ;> dzieki :D juz bede podchodzic do nich z mniejszą rezerwą ;D pozatym to duzo wygodniejsze zamawiac wszystko na jednej stronce, a na allegro nie raz jeden uzytkownik ma produkty roznych producentow... ;) czytalam tez trochę o żelach BLACK PRINCE, niby tez calkiem dobre ;> w kazdym razie na pewno będę wybierać wśród tych zaufanych i ocenionych przez forumowiczki... :) no wlasnie po 3 warstwach tez nie dzialo się nic nowego... ;) zmylam je dopiero na koncu.. efekt koncowy- cieniutka, szorstka warstwa wyglądająca jak zdarty przezroczysty lakier sprzed 2 tygodni :D w dodatku z drobnymi babelkami ;D (tak tak wiem, nakladalam delikatnie, nie dosiegalam skorek, pedzelkiem nakladalam powoli ruchami pionowymi ;p ) w takim razie żel jest chyba atrapą ;P xPP juz myslalam ze to jest tak strasznie trudne ... ;p a pozatym o żelu nie napisali w skromnej instrukcji w jezyku polskim nic pozatym, że to żel UV ;] a tego przeciez mozna sie domyslic ... ;p no nic, zakupię niedługo nowe ;p ale najpierw postanowilam troszke się douczyc i zamowilam sobie jakiś kursik na płycie DVD jakiejs miłej Pani ;D moze mnie czegos nauczy ;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
mhmm w takim razie będę podchodzic do nich juz z mniejsza rezerwą :D:D poki co nie zamierzam nic kupowac... troszke wiecej sie dowiem.. sama sobie jeszcze nie ufam ;D jak na razie zamowilam kurs DVD jakiejs milej Pani .. ;D moze mnie czegos nauczy ;D : P i dopiero wtedy zastanowie sie co musze dokladnie jeszcze dokupic ;) w kazdym razie... podziwiam was, myslalam ze to prostsze... a tutaj tyle nowych nazw , nie znajomych mi wczesniej kosmetyków itd ;D chcialabym miec juz wieksze doswiadczenie :) mam nadzieje ze z czasem mi to przyjdzie..:) w takim razie to żel jest totalnie do pupy :) juz myslalam ze moze cos nie tak z lampa ;p no po prostu sie nie znam ;p wiem , wiem ze tyle kosztuja... ale kupilam to spontanicznie w swoim miescie, nie zastanawiajac sie wczesniej i nie czytajac na ten temat, gdybym miala teraz wybierac lampe, na pewno wybralabym 36W :) no ale coz, nie bylo to 80 zl, ale 130 zl;p nie jestem jeszcze pelnoletnia, nie zarabiam sama na siebie, wiec troszke inaczej wyglada ta sprawa... ;-) dlatego pisze, ze nową lampę może rozwazę w przyszlosci, jesli ta bedzie na prawde beznadziejna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
jak cos to podaj gg to pogadamy troche o pazurach moge ci troche posłuzuc rada jak chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
jak cos to podaj gg to pogadamy troche o pazurach moge ci troche posłuzuc rada jak chcesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
jakby co to napisz swoje gg to służe rada I pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alles
jakby co to napisz swoje gg to służe rada I pomocą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
o jejj! dwa razy to samo pisac... ;p myslalam ze sie nie wyslalo ;/ eh ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicci
oo dziekuje bardzo chetnie :D 8611766

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pato
Witam dziewczyny od niedawna robie pazurki żelowe ale mam problem niewiem czemu ale gdy nakladam kolor to po utwardzeniu w 120 sek i przemyciu warsty lepkiej żel przy brzegach odchodzi albo robi sie taka mieka warstwa która sie faluje niewiem co robie źle dzieje mi sie to tylko na kciukach pooomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×