Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Ja tylko na chwilke , zaraz musze spadac. Hope mocna trzymam kciukasy, chociaz wydaje mi sie ze wszystko jest juz jasne ;) Banmon ta betka to tylko potwierdzenie, czysta formalnosc ;) Wszystko bedzie dobrze. A co do niepokoju to ja w 21 tyg ciazy a nadal sprawdzam papier w toalecie , zawsze. Dla reszty dziewczyn pozdrowienia i milego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co gratulować u mnie jeszcze. Też czekam niecierpliwie. Muszę dokupić testy dziś bo zostały mi same owulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, ale była...kup tylko jeden test, bo na razie więcej Ci już nie będzie potrzebne :) Banmon, ja też co chwilę zerkam na wiadomości od Ciebie, pisz w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope..ja zrobiłam test 4 dni przed @ i tez była baaaaardzo słaba,tylko pod swiatło widoczna i to po jakims czasie dopiero,nie od razu i tez myslałam ze to nie prawda,ze tak pozno nie powinnam odczytywac wyniku... Jest jeszcze wczesnie,w poniedziałek zobaczysz dwie GRUBE krechy to uwierzysz dopiero. Hope staranka były intesnsywne z tego co pamietam,o czasie wlasciwym wiec musi sie udać🌻 Ja wiem,ze Ty podswiadomie w to wierzysz tylko sie boisz..to normalne na poczatku. Ja tez sie boje,codziennie sie zastanawiam czy to prawda...ale juz coraz mocniej wierze ze wszystko bedzie ok i juz nie moge sie doczekać wizyty za dwa tygodnie u gina. Banmon gdzież ty sie włóczysz...Nic zrobić nie mogę tylko zerkam co chwilę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ważne że jest :) zobaczysz dwie grube krechy to uwierzysz :) Banmon gdzie jesteś? Ja już prawie cały dom posprzątałam i ciągle zaglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon no właśnie gdzie jesteś?? Kupiłam 5 testów różne jeden ma 25ml czułości to na później. Korci mnie żeby robić jeszcze ale chyba nie ma sensu. Patrzę na ten z rana i jest lekka kreseczka. Nie mogę uwierzyć jeśli to prawda. I nie wiem czy moja psychika już działa ale coś czuję w brzuchu. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope wiem że teraz to najchętniej robiła byś testy co godzine ;) ale poczekaj do rana :) albo chociaż do wieczora jak tyle ich kupiłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to GRATULACJE :) 🌻 mi beta HCG 150,90mlU/ml progesteron 165,00ng/ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
progesteron z tego co sie orientuję to dobry, no ale zobaczymy jak to będzie Hope mnie od pasów nie boli brzuch bo nie mam na wysokości takiej pasa, mnie boli raczej podbrzusze tak wiesz sciska mi sie i napina, i wcale mi się nie chce autem jeździć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po pierrwsze gratuluje HopeU, cudowne wiadomosci;P o Banmon juz wiem ale jeszcze raz JUPI!!!!!!!!!!! ja wczoraj wyszlam ze szpitala lezalam od niedzieli i nareszcie dom:") mam cukrzyce i jestem na diecie, ponadto zrobilo mi sie rozwarcie na opuszek palca i lezalam pod kroplowka, a dodatkowo sa obrzeki... dzis bylam u okulisty i juz wiem ze cesarka, 7 mam wizyte u ginki i ustalimy termin ciecia bo ona bedzie mnie ciela wiec Wam powiem:P moj synus ma 1510gram wiec jest maly ale lekarz powiedzial ze nie ma co sie martwic po prostu jest z tych drobniejszych:) ulozony jest glowka w dol i kopie jak szalony!! jak mi robili ktg to nie nadarzylam przyciskac tak podskakiwal:) dziewczyny smialy sie ze wlasnie gra mecz;P 5 mam kolejne usg dowiem sie dokladnie co i jak przed porodem:) niestety mam lezec i nawet nie spacerowac bo rodzic normalnie nie moge wiec j sie mna opiekuje... jeszcze wizyta u diabetologa mnie czeka bo pomimodiety cukier jest wysoki i chyba dostane insuline, juz sie nie moge doczekac Gabrysia Tatus tez:) tak sie ciesze ze dolna tabelka sie zapelnia/!!!!! buziaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................34...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................9...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes to oszczędzaj się teraz. Chyba jako pierwsza z mamusiek bedziesz miała cesarkę. Uważaj na siebie i niech J koło was skacze ;) Marta może już w szpitalu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ty rowniez dbaj o Was:P ja wlasnie sie kluje...:) coraz lepiej mi to nawet wychodzi:) oby juz Marta urodzila, napewno chce juz zobaczyc bobasa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon więc wszystko jasne :) betka podskoczyła więc jesteś kobiałko w ciąży na 100% :D super ale sie ciesze :D uważaj na Was 🌼 Agnes odpoczywaj i nabieraj sił bo jak się Gabryś urodzi to będzie Ci potrzebna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, uważam :) ale na pewne rzeczy wpływu nie mamy :o i mogę uważać jak najbardziej a różnie w zyciu bywa ..... może się upokoje jak usłysze bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Banmon a wiec jest was już troje:D Hope blada kreska ale juz drugo moja droga także równiez możnba gratulować!!!!(kwiatek) oby tylko dobre wiadomsci pojawiały sie na topiku :D\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę że Hope bardzo dobrze zrobiła że przestała kombinowac na dziewczynke i wykorzystywała dni podne tak jak się nalezy bo widać efekty :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamon musi być dobrze 🌼 to koniec już piątków z browarkiem ;) :D Następna w tabelce jest Joasia, trzymamy kciuki 🌼 Andziula no i za Twoje pęcherzyki trzymamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula to chyba trochę naprodukowała tych pecherzyków :) prawda, koniec browarkiem :) ale jakoś mnie nie ciągnie jak na razie wcale :) wczoraj oczywiście też musiałam zrobić test ciążowy i kreska wyszła dużo mocniejsza więc to mnie na wczoraj uspokoiło.... pewnei jutro z rana też zrobię :D :D codziennie bedę robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Hope ostro zadziałała w tym cyklu :D i bardzo dobrze :) efekty od razu widać :) szkoda, ze uk bety nie mozna sobie zrobic zawsze to może troche człowiek spokojniejszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon musisz wykorzystać te testy co masz :D dużo Ci ich jeszcze zostało? :p a zostawiłas sobie na pamiatke? bo ja swoje mam do tej pory ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ze 4 mi zostały..... nie wiem dokładnie. Chciałabym sobie jakiś zostawić ale te z allegro to po kilku odzinach bledną i chyba wolałabym sobie kupić jakiś taki pamiatkowy lepszy test. No sama nie wiem. Ale mam zdjęcia testów porobione ;) no i wyniki z bety trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też lubie takie pamiatki trzymać :) Goga tylko żeby było wszystko ok na razie boję się nawet myśleć że jestem w ciąży... jakoś mi tak dziwnie, nie dociera to do mnie wcale. Teraz już jesteśmy nauczeni i nikomu nie powiezielismy bo poprzednio to po pozytywnym teście już się chwaliliśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rozumie Was, przyjdzie czas, będziecie gotowi to powiecie wszystkim :) narazie sami musicie w to uwierzyć ;) a musi być dobrze bo nie ma innego wyjścia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×