Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Oj dziewczyny. Nic jeszcze nie wiadomo na 100%. u banmon to tak. Gratuluje jeszcze raz 🌻 a u mnie musi być dziewczynka i koniec. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope to ty nadal na dziewczynkę :D aparatka z ciebie :D zrób jutro z porannego moczu sikańca bo kreska będzie na 100% ciemniejsza bo już większe stężenie hormonu będzie :) a co ci wychodzi z kalendarza chińskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom pęcherzykiu mam :d chyba jzu pekł:D mam cichą andzieję , że moze i mi sie uda:D sprzatm na całego po 20 goscie goscie:D Banmon ,Hope zapewne i toascik za wasze fasolki wypije, i za wszytskie mamuśki obecne i te które czekaja niecierpiwie na swój czas:D nie am co dziecko to najwiekszy skarb, mimo ze starsze strasznie pyskuje i wybija kory :D ale w końcu po kimś to ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten wiek nastoletni i podlotkowy to trochę niewdzięczny ale przecież każdy taki był ;) trzeba spojrzeć z przymrużeniem oka na to :) andziula to nie pij za dużo dzisiaj tylko działaj jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy już mogę sobie ten feminantal800 kupić.... bo poszłabym do apteki po to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak poczekam do środy :D nie będę się przed szereg wychylać może gin mi cos innego przepisze, na raie mam folik wiec mogę go łykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziula nie pij za dużo tak na wszelki wypadek ;) Banmon może poczekaj do środy bo jak gin każe Ci inny zestaw witamin brać to co z tym zrobisz :o a tani on nie jest więc szkoda by było... jeszcze tylko 4 dni to wytrzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula wspaniale się czuję ale też średnio to do mnie dociera :D jakoś tak dziwnie, ciagle mam wrazenie że zaraz @ dostanę a przecież nie mogę !!! trzymam kciuki za owocność staranek 🌻 Goga masz rację nie kupie nic na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon folik w zupełności wystarczy na razie. My jeszcze nikomu nic nie powiedzieliśmy,bo ostatnio prawie od razu. I bedziemy milczeć jeszcze na pewno przez miesiąc...Kusi,ale ja sie nie złamię, nie po tym co przeszlam. Jej ale głodna jestem..a czekam na R. i na miasto jedziemy. Coś ostatnio mnie wyrecza od robienia obiadów:D Agnes to fajnie,że wszystko ok. Leż i sie nie przemeczaj. No i koniecznie podaj date porodu jak juz bedziesz wiedziała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile ja jestem coraz częściej głodna :) jak tylko cos zjem to za dwie godzinki znowu mnie ciągnie :o my dziś też na ieście bylismy :) fajna pogoda, dużo ludzi się kręci no i o pierogarnie zahaczyliśmy :) a gdzie się wybieracie na jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiście dziewczynka w chińskim wychodzi ale patrzę na to przez palce. Sama nie wiem czy sie za wcześnie nie wkrecilam, mój M nie widzi nic na teście dopiero później dojrzał cień. Szkoda że bety nie mogę, nawet do gina nie mogę iść, cholera :-o My też nikomu nic nie będziemy mówić jak sie potwierdzi. Boję sie że mam ta kreseczke taka leciutka że jakbym zdj wrzuciła to nie widać. A co do starań płci to nie ma reguły na to bo są dziewczynki z dnia owulacji pptwierdzonej monitoringiem i chłopcy z 3 dni przed owu. Ja tam wierzę ze zapisana jest mi dziewczynka :) gorzej będzie w praniu jak wyjdzie siurak :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope faceci jakoś słabiej od nas widzą :D Dziewczyny a wam sie sprawdził ten chiński kalendarz? Hope no szkoda ze bety nie możesz zrobić, chociaż moze gdzieś mozna tylko byś musiała poszukać... a do gina to i tak nie ma sensu teraz iść .... ja się nawet zastanawiam czy ejst sens żebym szła w środę al muszę sie zapytać o ten duphaston ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon mi sie kalendarz chiński sprawdził ;) a Tobie jak wychodzi na tym kalendarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi chłopak....ale teraz myśle ze nie ważne co, po prostu chcę żeby za 9m-cy urodził mi się zdrowy bobas albo bobasy :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak szczerze to czuję ze u mnie nie ma tych blixniachów, co do płci też jeszcze przeczucia nie mam, chyba za wcześnie na to, najpierw muszę uwierzyć ze jestem w ciąży ;) ale wiecie co, najgorsze to to że co dwie godziny burczy mi z głodu w brzuchu :o jak tak bedzie cały czas to chyba z 20kg przytyję jak nie więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podopno od strony babci czy dziadka... gdzies tak mi się o uszy obiło bo kiedyś ciocia mi mówiła że mam sznse na bliźniaki ale ja nie wiem co to za rodzina bo ja ich nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ładnego smaka złapałaś :D A bliźniaki wolała byś tej samej płci czy parke? ;) Bo ja jak miała mieć bliźniaki to chciała bym jednej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej parkę :) ale bez różnicy chcę żeby było po prostu :) nie ma co wymyślać ;) Goga a ty jak sobie radzisz z michasiem? juz bez problemu wiesz co chce? czy płacze bo ma mokro, czy ze jest głody czy jeszcze coś innego...?ciezko chyba na początku odróżnic to wszystko od siebie i kapnąć się co taka mała kruszynka chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na początku jest ciężko dopóki sie nie pozna dziecka lepiej. Ja ma tyle dobrze że Misiu jest spokojnym dzieckiem i płacze jak jest baaardzo głodny albo mu niewygodnie i chce do mamy ;) Ostatnio przez dwa dni był marudny po szczepieniu ale już mu przeszło i jest ok :) Na początku było mi troche ciężko się przestawić na taki inny tryb życia, to wstawanie w nocy i karmienie, chodziłam cały dzien w szlafroku i nic nie byłam w stanie zrobić bo byłam taka zmęczona że w dzień jak on spał to ja też, no i to karmienie samą piersią tez mnie męczyło :o teraz już jest duuużo lepiej, ułożyłam sobie dzień że moge nawet posprzątać czy ugotować obiad i mam czas dla siebie :) jestem też bardziej wyspana odkąd go dokarmiam butelką bo mały po butli też dłużej śpi :) Teraz już jest wiekszy więc śpi coraz mniej w dzień i robi sobie okresy czuwania i jest już bardziej kontaktowy :) rozgląda się wtedy na wszystkie strony i patrzy na mnie i słucha co ja do niego mówię :) a że przez większość dnia jestem z nim sama więc gadam do niego cokolwiek bo teraz przynajmniej mam do kogo :p Jak byliśmy oststnio na tym szczepieniu to lekarka go badała i mówiła że jest nim mile zaskoczona bo jak na swój wiek to bardzo skupia wzrok jak sie na coś patrzy i wogóle jeszcze wcześniak... Gdziekolwiek jedziemy na zakupy czy w odwiedziny to Misiu jesdzie z nami :) Po prostu jest kochany i sobie nie wyobrażam żeby go nie było :) ale sie rozpisałam... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale to musi byc slodkie.eehh rozmarzyłam sie:) banmon byliśmy w pizzy hut,ale z ledwością przeszliśmy przez sienkiewicza,bo normalnie tłumy ludzi..R. mówi ze świeto kielc dzisiaj i dlatego tak...Ale nie jadlam pizzy tylko makaron z róznościami i teraz mi nie dobrze:/ Normalnie czuje sie jak balon.. Banmon a taki apetyt jest normalny na poczatku, jeszcze przed terminem @ jadlam normalnie co chwile i ciagle byłam głodna..teraz to ustalo na szczescie. Teraz to chyba sie poloże bo nie za dobrze sie czuje..R. pojechał po żwir do kuwety:) ale zaraz wróci...Normalnie wyszlibysmy jeszcze gdzies na spacer,ale predzej padne gdzieś po drodze wiec wole nie ryzykować.. Miłego wieczorku dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze gratulacje Hope. No i Banmon tez gratuluje jeszcze raz :-D Niestety nie mogłam zaglądnąc wczesniej na neta, bo cały dzień dzisiaj latałam w te i wewte :-P Ale i tak czułam, ze dobre wieści od was sie szykują Niestety nie urodziłam jeszcze :-( We wtorek mam wizyte u gina w szpitalu. Zobaczymy co mi powie. Czy niunia chce sie juz wydostać na świat czy tez nie. Ja mam nadzieje ze do wtorku zdecyduje sie na opuszczenie tego przytulnego gniazdka hehe. Agnes - troche mnie zaniepokoiłas tym rozwarcie, ale na szczesie ze jest małe :-) Trzymaj sie cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga powiem szczerze ze toche mnie przestaszyłas wczesniejsza Twoja wypowiedział. Mam nadzieje, ze u mnie pojdzie wszystko pieknie i gładko i ze szybko sie wczuje w nowa role. Poki co powinnam jescze kozystac z tych ostatnich dni wolnosci. Przynajmniej kazdy mi tak mówi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam test jeszcze po południu i już kreska jest widoczna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope no to jak popołudniu wyszła to już nie ma wątpliwości żadnych :D GRATULACJE moja droga :D 🌻 no i niech ta upragniona córeczka będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×