Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

a do kiedy musicie opuscić mieszkanie? czasami dobrze takie sprawy załatwiać przez jakies biuro, my szukalismy właśnie przez takie biuro i mamy zapisane że musi nas właściciel powiadomic jesli bedzie się chciał nas pozbyć z 3m-c okresem wypowiedzenia. Agnes ale skurczybyki z nich !!!!! No ale dobrze ze macie się chociaz gdzie przeprowadzić no i że J ma w koncu pracę, z czasem coś znajdziecie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie do wiary co za ludzie skoro on taki to ja bym jednak zabrała wszystko co sie da nawet jakby mi było niepotrzebne to wolałabym wyrzucić niż zostawić takiemu skurw... współczuje Wam Agnes naprawde 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram Gogę ! tez bym wszystko pozabierała i nic bym mu nie zostawiła, nie ma innej opcji! jutro poniedziałek :( a mi się tak nie chcę do pracy iść, ze szok :( nie znoszę swojej roboty, jutro mnie czeka ok 280km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon masz z tą jazdą :( ale jeszcze tydzień i masz urlop tak? A później wybierasz się na zwolnienie? Bo kurde jeździć tak daleko w ciąży... To teraz już chyba nie będziesz sie zwalniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiaj po długim spacerku :) mały zamiast spać to sie rozglądał i podziwiał okoice :D poszedł spać jak już wracaliśmy i byliśmy prawie koło domu ;) i teraz śpi zmęczony po spacerku jakby to on pchał wózek :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ale jak tak się rozglądał i analizował to tez sie zmeczył :P to wszystko wysiłek :) fajny ten twój brzdąc Tak, za tydzień mam 2 tyg urlopu a później jeśli wszystko bedzie ok to planuje sie udać do gina i poproszę chyba o zwolnienie.... no bo nie chcę tyle jeździć w ciąży, poza tym ta praca mnie nerwowo wykańcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon nic mi gin nie przepisała...wiesz z tego wszystkiego to nawet nie poprosilam o coś tak dla spokoju.. A brzucha nie widać nic a nic. Mam nadzieje ze nie urośnie zbyt pokazny,bo boje sie rozstepów...Jeszcze chyba za wczesnie,ale pewnie to indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko sie melduje , ze jestem jescze w dwupaku :P i zmykam na badania na czczo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile no to mnie uspokoiłaś, bo ja się tak zastanawiam czy jest sens żebym szła w ogole, no ale pewnie skoro się zapisałam to pójdę, tylko tak na prawdę to on mi nic jeszcze nie powie i nie zobaczy.... Mama Marta a ja myślałam że może już od wczoraj nie jestes w dwupaku :) oj chyba w takim raze jeszcze troszke pochodzisz z małą w brzuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile smaruj sie porzadnie - tak jak ja - to moze akurat obejdziesz sie bez rozstępów :-) Mi sie narazie udaję, chociaz ma tenedencje do powstawania rozstepów. Ale od 3 miesiecy smaruje sie bez przerwy ( dosłownie ) brzuch mam cały czas lepki . Chyba tak co 2-3 godziny sie smaruje. Nawet w torebce nosze balsam na rozstepy i go uzywam. W nocy jak wstaje na siusiu tez sie zmaruje. U mnie to juz rodzaj zajoba. A wczesniej na poczatku ciazy to smarowałam sie 2 razy dziennie, potem jak brzuszek troszke urósł to 3 razy dziennie. Smile wiec jesli chcesz uniknac rozstepow, to polecam moja metode. Aha do tego 1-2 razy w tym robie ostry peeling ( zwykły cukier z oliwka ) i tre skóre i potem wklepuje balsam, wtedy jest lepsze działanie. Aha no i jescze ostatnio kupiłam sobie witamine E w takim sloiczku małym w płynie, i tez nia brzuch smaruje. Powiem Ci ze gdyby nie te wszystkie zabiegi to na bank miałabym juz skore całą pociachana ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - mi dopiero gin zobaczyła na poczatku 4 tyg. ciażę. Wczesniej byłam na pocz. 3 tyg to nic jeszcze nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - dobrze ze chce szybko isc na chorobowe, bo jednak dluga jazda autem meczy no i bywa stresujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale chodzi ci ote tygodnie liczone od dnia owulki?? to ty się ostro smarowałaś tymi kremami, być może to jest metoda, też chyba taką zastosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie Banmon ja znalazłam taki kalkulatorek który mi pokazał 5 tc. Inny znów że 4. Nie wiem kiedy doszło do zapłodnienia więc liczę od ostatniej @. Na str www.ciazaporod.pl są różne kalkulatory. Zrobiłam rano test 25ml i słaba ta kreska. Wczoraj wieczorem ryczalam bo miałam natlok myśli, tak bardzo tego pragnelam a teraz mam stracha. Nie dociera to do mnie. Jestem szczęśliwa ale boję sie, co będzie z praca jak damy radę finansowo, bo u M w pracy teraz kiepsko płacą praktycznie połowę tego co w zeszłym roku. No i czy to będzie dziewczynka i takie mam shizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ Agnes mam nadzieje ze temu hamowi kiedys sie odwróci wasza krzywda!!! Goga mały bedzie teraz coraz bardzije aktywny :Dnie obejzy sie człwioek a juz siedzi , chodzi idzie do przedszkola..... a ja w pracy mam lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie ze nie zaszkodzi mi jedna slaba kawa z mlekiem dziennie? normalnie wypiljalam z 4 :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Andziula skoro wyczuwasz bol jajnika to napewno pekly:P HopU ja od samego poczatku pilam kawe tylko ze rozpuszczalna z mlekiem, wyczytalam gdzies ze smialo mozna taka pic:) Banmon on dal nam miesiac na zastanowienie sie ale chcemy zanim Maly sie urodzi, potem nie bedzie jak, od jutra zaczynam pakowanie, J dzis porozmawia z tesciowa, on mowi ze sie zgodzi, ale sie okaze, jak powie nie to dopiero bedzie cyrk.... dzis leze caly dzien w lozku, maly wypycha nozki i raczki, pupe:P bardzo sie ciesze ze go mam, nasz Kochany Skarbek:) HopeU rozumiem ze sie boisz, ale bedzie dobrze, trzeba w to wierzyc, u nas bedzie tylko jedna wyplata i to marna, raty i pozyczka, ale ufam, ze Pan Bog nam pomoze, kazdej z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOPE piekny suwaczek:D no mam nadzije,że pekły za tydzien pierwsze testowanie jak tu wytrzymac :D Agnes mam nadzieje, że z pomoca boska dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnes żeby Pan Bóg nam pomagał z kasą to nie zle by było;) Raczej jej z nieba nie ześle..a dziecko kosztuje kupe kasy,niestety.. Hope a myslisz,że ja nie ryczałam na początku??? Masakra co sie ze mna działo,rózne mysli mi przychodziły do glowy. Ale to mija,na prawde:) Marta najwazniejsze ze Twoj sposob działa..Tez tak bede robić. Juz od poczatku smaruje sie dwa razy dziennie,po kąpieli dodatkowo oliwka i jak mi sie zachce w dzień to tez czasami. W tym tyg mam zamiar zamowić coś lepszego. Ale to raczej chodzi o nawilzenie skory,zeby była elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja nawet myslalam o czymś na podtrzymanie ciązy tak dla spokoju,ale popatrz...chyba jak ciąża ma sie utrzymać to sie utrzyma choćby nie wiem co. Takie moje zdanie. Co innego jakby jakieś drobne plamienie wystapiło albo silne skurcze,czyli to wszystko co miałam za pierwszym razem... A jak tego nie ma to po co? Jeszcze oczywiscie sie boje,kazdego dnia bo to dopiero 9 tydz ale jak ma być dobrze to bedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja piłam kawe z mlekiem do nie dawna,ale zaczeła byc dla mnie okropna i pije teraz zbożową tylko:) A ja ogólnie od kawy byłam zawsze uzależniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymasz Andziula:D jest w koncu na co czekac:) wkrotce zlikwidujemy tabelke gorna😘😘 ale mam palce poklute, mierze cukier 10 razy dziennie!!!! Ale ciesze sie bo od tej diety to napewno juz nie przytyje tylko schudne, a bede musiala ja miec do conajmniej zakonczenia pologu, wiec po porodzie szybciej pozbede sie tego co mi przybylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile jakbysmy chcieli wszyscy czekac az bedzie nas stac na dziecko to raczej wiele dzieci w ogole by sie nie urodzilo:( zawsze na cos brakuje, ale ja ciesze sie ze jak bylam mala to tak bylo, dzis potrafie docenic to, co mam, a nie tylko narzekac i ciagle chciec wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×