Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Mnie strasznie ciagnie do slodyczy, ale nie podjadam, z cukrzyca nie ma zartow...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie.. jak patrze na dzieci u mnie na wsi to az wlosy staja na glowie... maja wszystko skutery, komputery, telefony, internet, a nie potrafia jednego szanowac innych!!!! Wez zwroc takiemu czy takiej uwage to albo zacznie pyskowac albo zamilknie a po chwili tak Cie nawyzywa, ze az dzis skad zna takie slownictwo skoro ledwo od ziemi odrasta... Bardzo bym chciala aby moj Gabrys byl inny, umial szanowac to co dostanie, a napewno nie bedzie mial wszystko, bo to wg mnie deprawacja dziecka. Ciekawe jakie beda nasze pocieszy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dzieci maja w dziesjszych czasach wszytko, mój syn nie ukrywam ,że go rozpieszczam ,ale umiem również byc stanwoacza i on wie ze istnieja twarde reguły jeśłi chodzi o szanowanie ludzi, ale czesto gęsto przykład idzie z góry,i koło moich rodzicow mieszka patologia i mysla ze sa panami i włdcami nie maja od najmłodszego do najstarszego szacunku do nikogo i nieczego. mam nadzije, że nasze pociechy wyniosa z anszych domów wszytko co najlepsze i wartosciowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................34...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................9...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si si mam syna skonczył w czerwcu 12 lat :D mozna przeoczyc takie informacje na topiku gdzie chce sie zosatac mama :D wszytkei z was czekaj na pierwszego potomka, ja nie moge sie doczekac na drugiego a niestety lekko jak wiecie nie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja mowie o podstawowych potrzebach,które trzeba kupić nie o rozpieszczaniu... Moje tez nie dostanie tego co bedzie chciało,ustalilismy to z R. Dziecko musi sie nauczyć szacunku i doceniania tego co ma. A jak taki jeden z drugim maja wszystko a przychodzi czas ze trzeba isc na swoje to nie wiedza jak sie nazywaja...taka prawda... A na dziecko NiGDY nie ma odpowiedniej pory,bo zawsze sie chce wiecej...Od zawsze tak było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko wystarcza na podstawowe potrzeby,jedzenie,pieluchy... to jest ok. Czego wiecej na poczatku potrzeba? Chcieć to sobie możemy wiele...Nawet ten co ma chce wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez o tym mowie Smile, rozpieszczanie nie wchodzi w gre bo dzis masz a jutro mozesz juz nie miec:( Andziula to fajnie teraz wypadakoby dac braciszkowi siostrzyczke:P na kazde dziecko przychodzi pora:) a odkad sie staracie o drugie??? przez te moje szpitalne mieszkanie mam straszne braki.. przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak mysle dziewczyny, dziecko musi sie nauczyć szacunku. Zmykam do pracy niestety. Narazie nic nie będę im mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 lata staramy sie o rodzeństwo dla Misia :D mam nadzieje ze też mi sie uda :D zawsze wydawało mi sie poczecie dziecka takie proste, w pierwsza ciąże zasżłam tak szybko że hohohohohohohohooh :D teraz wiem , że Misiu nasz jest darem, no i staramy sie o kolejny w końcu nowy dom nowy mebel też musi być :D a moj syn nie chce być jedynakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, nam starania o Gabrysia zajely 17 miesiecy, ale wazne, ze sie udalo:P Wam tez sie uda i Misio bedzie mial rodzenstwo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga ten uśmiech każda panne onieśmieli :D Agnes mam cicha nadzieje,że sie udało :D niechce myśleć o kolejnym rozczarowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon - od owulik liczone, czyli dokładnie dopiero na poczatku 4 tyg od od zapłodnienia widac było taki tyci tyci pecherzyk ciazowy. A tydzien wczesniej czyli na poczatku 3tyg od zapłodnienia nic jescze nie było widac. Hope - nie martw sie kasa. Dacie rade na pewno. Popatrz na mnie - my spłacamy 2 kredyty!!! na mieszkanie. Kupe kasy wydalismy na remont nowego mieszkania i jescze mnostwo kasy wydamy. Ja chwilowo nie prowadze działalnosci, no bo juz nie mam tak sił, wiec z kasa u nas teraz tez duzo gorzej niz pare miesiecy temu, a wydatkow stałych duzo duzo wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile - zeby zapobiec rozstepom, trzeba rzeczywiscie uelastycznic skóre. A zwykła oliwka czy zwykłe balsamy w zasadzie ja tylko nawilza, no i moze w minimalnym stopniu ja uelastycznia pod warunkiem ze zawieraja odpowiednie składniki. Dlatego ja bym nie załowała kasy na specjalne balsamy na rozstepy :-) A składniki ktore własnie uelastyczniaja skore i sa w tych balsamach to m.in. kolagen, elastyna wit. e, masło shea i masło kakaowe. Jakies jescze składniki sa ale nie wiem az tak dokładnie. Ja zawsze pytam o takie rzeczy sioster ktora jest kosmetyczka.\ Aha - i jeszcze jedna rzecz mi sie przypomniała - cynk bardzo dobrze wpływa na kondycje skory i własnie jedzenie ktore zawiera cynk w jakims minimalnym stopniu tez zapobiega rozstepom. Dlaetgo ja od kilku miesiecy zajadam sie orzecvhami włoskimi, ktore maja go duzo :-) Wiesz Smile - to wyzej to moje rady, moze sprobowac sie zastosowac, jak uwazasz. Ja Ci tylko podpowiedam co ja robie i narazie mi sie udaje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/item1094666685_norel_prof_krem_wyszczupljacy_naczynkowa_500_ml.html A ten balsam uzywam gdziec od 2 miesiecy , tak dodatkowo, raz dziennie. On jest na cellulit i na rozstepy. Wiadomo, ze pod koniec ciazy zatrzymuje sie woda w organiźnie wiec działa 2w1. Moim zdaniem swietnie sie sprawdza :-D Jest troche drogi ale watro zainwestowac, bo skore ma sie tylko jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatryzmuje sie woda i powstaje tkanka tłuszczowa na okres karmienia, a co za tym idzie to pojawia sie cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny - a ja uwazam, ze dziecko wcale nie powinno miec tego co zapragnie w danej sekundzie. Nie wolno dzieci zbytnio rozpieszczac. Ja nie miałam tego co chciałam, bo wiadomo jakie czasy były, komuna, wszystko na kartki, czekolade to widziało sie kilka razy w roku i przez to ceniło sie takie przyjemnosci. Poza tym od kiedy pamietam, jak juz byłam starsza to na swoje dodatkowe przyjemnosci musiałam sama sobie zapracowac. I uwazam ze to bardzo dobre było. Bo zna wartosc pieniadza, wiem ile trzeba sie "narobić" zeby cos zarobic. I moze przez to jestem pracusiem. A tak to moje kolezanki ktore miały podane wszystko na tacy, to maja teraz dwie lewe raczki do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swiete slowa:D a Ty jeszcze w dwupaku????? Twojemu bobasowi sie nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta świete słowa... A jeśli chodzi o balsamy w ciąży to jak najbardziej wole zainwestować w coś lepszego niż pózniej o wiele wiecej na mikrodermabrazje lub laser:) No cóż..chciałyśmy dzidzi to teraz trzeba placić.. zamówiłam teraz krem z musteli i coś drozszego-revital coś tam:) A o palmersie słyszalam,ze dobry i nie wiedziałam ze taki tani,wiec moze tez sie skusze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes Marta pewnie czeka na lipiec:) Juz sie nie moge doczekać relacji z porodu:) Agnes troszke Ci zazdroszcze tej cesarki,ale sama z siebie bez wskazań medycznych bym sie nie zdecydowala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o rozpieszczanie to zauwazyłam,ze mnostwo rodziców popelnia błąd (wg mnie oczywiście) mówiąc dziecku,że jak ładnie zje to mamusia kupi zabawke,jak bedzie grzeczne to mamusia kupi prezent... Ja rozumiem urodziny,Gwiazdka...Ale żeby kupowac,bo ładnie zjadło??? Przez bezmyslność można zrobic krzywde,zupełnie nieświadomie,bo wiadomo rodzice chca jak najlepiej dla dziecka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Smile nie ma czego zazdroscic, ja sie boje jak cholera!!!! przy porodzie brak bolu ale potem???????? znieczulenie nie boli, czuje sie tylko odretwienie stopniowe, niestety potem... kochana ja na prostej bede lezala dwie doby na pooperacyjnej bez malego i bez J mozna tylko wode pic i to lyczkami, na bol daja tylko apap, wiec to tylko sie wydaje takie piekne:( potem trzeba wstac i karmic, a tu boli, kolezanka ktora miala cc jak bylam teraz w szpitalu, jak przewiezli ja na poporodowa i poszlam do niej to mi zaslabla... wystraszylam sie jak cholera i polecialam po polozna, chcialabym rodzic naturalnie i Wam tego zycze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak to bedzie z Marta:P ja 7 dowiem sie co z moim rozwarciem:( a 5 usg, mam nadzieje ze Gabrys podrosl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×