Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

🖐️ ja dziś zrobiłam bete i prog, beta - 414 a progesteron z 160 spadł do 30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 poelciałam szybko do gina, wepchałam sie w kolejkę, gin zrobił usg ale na razie nic nie widać, tylko tyle że słuzówka taka ciążowa, no i przepisał mi luteinę 2 tabletki dwa razy dziennie.... w czwartek pójdę sobie powtórzyć badanie :( cholernei się boje, mam zwolnienei do końca tygodnia ja myśle że czasami ciąża bez pomocy się nie utrzyma boje się ze znowu bedzie xle i strace ciąze być moze tak włąśnie było w poprzedniej ale że byłam w uk to nie mogłam sprawdzić poziomu hormonów (nawet nie wiedziałąm wtedy o czymś takim) kurva ale się boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobrze że zrobiłaś te badania i poszłaś do gina. Rany czemu to tak bardzo spadło, no nie do wiary. Mam nadzieje że wszystko bedzie dobrze, musi być 🌼 dobrze że masz zwolnienie, leż i odpoczywaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobrze ze szybko zareagowałaś.. Kurde kiedys nasze mamy nawet nie wiedziały co to luteina czy progesteron i ciąże byly donoszone.. Ja nie wiem co to sie dzieje dzisiaj... Może ja tylko mam takie dziwne przeświadczenie... Banmon trzymam kciuki za Ciebie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie też wiele ciąż które mogły być donoszone nie były bo medycyny zabrakło, po prostu jesli są jakieś duze wady to zarodek się nie utrzyma choćbyśmy leżały plackiemi faszerowały się lekami ale czasami takie lezenie czy leki pomagają o ile z zarodkiem wszystko ok. Ja np nie miałabym siostry gdyby nie medycyna, bo kiedyś mamę źle zszyli i coś jej z szyjką macicy narobili i przez to nie mogła ciąży po mnie donosić, poroniła 3 razy aż w koncu medycyna mogła pomóc.... teraz troche czytałam na temat tego progesteronu i podobno on potrafi skakać nawet w ciągu dnia o 50% bo jest pulsacyjnie podobno wyrzucany więc trochę się uspokoiłam :) musze cierpliwie czekać-postarać się przynajmniej .....nerwy nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że sie uspokoiłaś bo nerwy nie są teraz wskazane :) ale ciesze sie że masz zwolnienie i nie musisz nabijać tych kilometrów w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin się troche skrzywił jak mu powiedziałam ile jeżdżę i powiedział ze troche za dużo.....pytał się mnie czy mnie brzuch nie boli jak jeżdże powiedziałam że tak i ze plecy nawalają, dzis myślałam ze się popłacze bo marzyłam tylko żeby jak najszybcij do domu dojechac i się połozyć bo plery mnie bolały mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie żadnych witaminek. Trzeba czekac i liczyć na to ze wszystko bedzie ok, dopiero jak pójdę na usg (jeśli dotrwamy) to wtedy dostane wit, na razie gin powiedzial zebym brała folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pozstaraj sie jak to tylko mozliwe jak najmnoiej nerwowac, dobrze ,ze taks zybko poszlas do gina, teraz czekamy razem z toba na dobre wyniki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon myśl pozytywnie. Ja nawet nie wiem jaki mam poziom :( musi sie udać . Trzymaaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonmon - przede wszystkim myśl pozytywnie. To połowa skucesu, albo i wiecej. Pomietaj ze wszysko zaczyna sie w naszej głowie! Wiec wbij sobie do głowy ze bedzie dobrze, ze musi byc dobrze i nawet nie dopuszczaj innej mysli do siebie. Nie stresuj sie niepotrezbnie bo to i tak nic nie da, a tylko bedziesz sie denerwowała i to hormony bede Coi szalały! Wiec koniec stresu dziewczyno. Odpoczywaj poko mozesz. I badz spokojna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa i pamietaj ze złe mysli przyciagaja złe sytuacje! Ja wiem, ze na bank bedzie dobrze u Ciebie, jak tylko bedziesz myslała pozytywnie. Pozatym dzidzius musi czuć , ze mama go bardzo pragnie od zarodka, i jak tak bedzie to na pewno nie bedzie chciała sie wydosctac zbyt szybko. Pamietaj ze miłosc potrafi zdziałac cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Banmon dziecki nawet malenkie wszystkoczuja. Jak maja niunia jest czasem z grzeczna, to moj maz głaska mnie po brzuchu i mowi do niej zeby dała znak czy zyje, to za kazdym razem daje mu kopniaka, albo sie tak wybuli na skorze ze nie sposob nie uwierzyc ze ona tego nie slyszy. I tak było od samego poczatku jak tylko zaczeła sie ruszac ( tzn. jak zaczełam czuc ruchy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiem, że pozytywne myślenie przede wszystki bo takie czarnowidztwo to tylko może zaszkodzić i szkoda nerwów, dziś juz troche lepiej na to patrze i nie dopuszczam złych myśli. Marta twojej małej to strasznie się chyba w brzuszku podoba :) musiała se tam niezly domek zrobić skoro tak sie opiera żeby z go opuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry kawka z rana smakuje wyśmeinicie:D Pogoda bajeczna na urlopik a ja w pracy, Banmon mam nadzieje,że słoneczko rózniez swieci u Ciebie i napała ci optymizmem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziula pogoda u nas piekna :) wiecie co ja w ogole nie mogę spać, wieczoram mi się oczy kleją i zasypiam a o 6 nad ranem już się kręcę i wydaje mi się że wyspana jestem, dziś od 5 się kręciłam i mojego biednego M obudziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt troszke wczas zaczełas dzis dzień, ale jak taki piekny to mozna:D mnie nosi dziś nie moge sueidziec na miejscu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coś ty taka pełna enrgii :) może przez tą pogodę ;) tak sobie mślę, ze w pracy pewnie plotki zaczną chodzić że coś kombinuję... ale nie powinnam się tym przejmować, niech myślą co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno przez pogode:D pewno neich myśła co chca ,najwazneiejsze zeby wszytko było ok a inni niech sie domyśłaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobrze że możesz iść na zwolnienie, ja narazie muszę pracować. Wkurza mnie to. Mój M widzę ze sie martwi kasa czy damy radę :-o Dziewczyny czy można stosować od początku ciąży kremy na rozstepy? Widzę ze będę mieć na piersiach a nigdy nie miałam ani pól :-o I nie wiem co z kremami antyceluliyowymi? Bo na udach celulit większy mam. Masakra. Nie dochodzi do mnie to że jestem w ciąży, mam jakiś dół normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon dobrze że możesz iść na zwolnienie, ja narazie muszę pracować. Wkurza mnie to. Mój M widzę ze sie martwi kasa czy damy radę :-o Dziewczyny czy można stosować od początku ciąży kremy na rozstepy? Widzę ze będę mieć na piersiach a nigdy nie miałam ani pól :-o I nie wiem co z kremami antyceluliyowymi? Bo na udach celulit większy mam. Masakra. Nie dochodzi do mnie to że jestem w ciąży, mam jakiś dół normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope niby głosy na temat kremów w ciąży na rozstepy są różne, ale kiedyś zgodnie z tym co powiedziała pewna pani połoznik to sa tak małe ilości tych składników w kremach że absoutnie w niczym nie przeszkadzają więc ja myślę że to głównie od nastawienia zalezy m dzis napisała pani embriolog z kliniki żebym w ogóle się nie przejmowała progesteronem i przy naturalnej ciąży w zasadzie się go nie oznacza, powiedziała żebym już nie oznaczała go więcej, że progesteron jest wyrzucany pulsacyjnie do organizu i ten mój pozim jest ok, a luteinke oczywiście mogę sobie brać, no i jesli sa wady płodu to moge tonami brać progesteron a to i tak nie pomoze (to akurat wiedziałam ) :D no więc jakaś spokojniejsza jestem, co ma być to bedzie, wpływu na to nie mam, teraz tylko relaks musze mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope z tymi tygodniami to jest tak że jak jest np 4t1d tzn że to już 5tydzień, bo pierwszy tydzień jest od 1dc do 7dc, drugi od 8dc-14dc, trzeci od 15dc-21dc itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope postaraj się ile możesz trochę lajtowo podchodzić do tej pracy, bo jednak tyrać tak jak ty to duże obciążenie dla organizmu ale widac silna babka z ciebie jest i z małenstwa bo pomimo takiego zapierdzielu dało radę sobie miejsce u ciebie znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pieknie na dworze i wszystkie pewnie wybyły ...... amerie i Ola na fajną pogodę w Polszy trafiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×