Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Banmon smaka mi tym jajkiem zrobilaś,ale u mnie udka sie już pieką,moze jutro:) Ja to dopiero jestem padnieta..caly dzień wczoraj na miescie,dzisiaj po obiedzie znów to samo..do kina sie wybieramy na toy story 3D:/ matko nie wiem czy dam rade w tym kinie,nie cierpie bajek:D Ale musze sie poswiecić bratu..ehh Agnes to szybciutko Wam przeprowadzka idzie,fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ HopeU................28.................................. .............28.06 Banmon...............26...............14................. ...........28.06 Joasia1982..........28................11................. ...........01.07 Marzena87..........23................12.................. ..........15.07 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Marta82...................39...........10.07.2010 ...przy porodzie...Marietta/Marieta agnes19...................35...........12.08.2010. ...........Gabriel Piotr marzenka_s...............28...........22.09.2010 .........chl........... amerie9....................24...........21.10.2010. maly mezczyzna Olka P......................20..........ok 07.11.2010.......panna Ktosia AsiaAaK....................15..............ok.16.12.20 1 0 ......?............ Smile........................9...............ok.07.02.201 1...................... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał............05.05.2010.... ......49.........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ 49..........2850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze szybko pojdzie:P a ja bym poszla ale na zacmienie:) ale bankructwo nie pozwala!!! mam nadzieje ze szybko samochod sprzedamy i bedzie ok:P lubie go ale przez ta przeprowadzke musimy!! z reszta sa dwa i jeden stoi bo ubezpieczenie sie skonczylo i jak ten sprzedamy to zaplaci sie ubezpieczenie i bedziemy tamtym jezdzic:P najwyzej Smile idz spac w kinie:P moj J tak czesto robil jak mu sie film nie podobal bo ja zawsze wybiera,!!!!!!! a on horrorow nie nawidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie moge nic smarzonego...:( i muusze dzis zjesc gotowanego fileta bo udek nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamnon nie tak do końca małemu wszystko jedno bo wtedy wózek nie jedzie :p ale dzisiaj będzie musiał przecierpieć lenistwo mamy ;) Agnes niestety lekarze, badania... to wszystko takie drogie :( Smile ja lubie bajki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes jeśli to Ci pomoże to ja też nie moge smażonego ;) więc robie tylko dla R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj grzeje grzeje dzis, jełsi chodzi o lenia to ja posiadam równiez:D skoczyłam na stary rynek po jedzonko dla załogi, ja oczywiscie musiął zjesc na miejscu oyszne kluski na parze z sosem czekoladowym mniam:D popołudniu spale je koszac trawe z piwkiem które zakupiła jzu wczorja i czeka na mnie w lodóce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio to kochane dziecko i napewno zrozumie Mamusie:) Aco dzis gotujesz Goga???:D zaraz musze sie wziac za jakies jedzenie, obiad i tak jem na kolacje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nas dwie:P Andziula tylko nie za duzo piwka bo niedlugo testowanie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes smaże mięsko w przyprawach dla R ;) Andzia to chyba jakiś dzień lenia bo jesteś już trzecia ;) moja trawa też nadaje sie do skoszenia ale zostawie to R ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja J usmaze fileta w przyprawach:) plus ziemniaczki:P Misio co robi?? Spi??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom nom testowanie powiem wam,ze to kosznei dobrze mi wyjdzie bo nie bede sie zastanawiac czy wyjdzie czy nie wyjdzie , wiecie to ejst jakis koszmar i jak myśłe o tym to moiwe sobie daj spokój ale sie nie da , uhhhhhhhhh do tego kłoje mnie ten jajnik od czasu do czasu dosc konkretnie, miesac w miesiac wiecznie tka samo niby na luzie jest piewrsze 2 tyg i co ma byc to bedzie, ale potem wsyztko sie zmienia i zaczyna sie żc nadzija a czym blizej tym wikesza i wieksza i co .... czekam zaczynam fiksowac ..znów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga nawet nie wiesz ja ja Ci zazroszcze, ze mozesz sobie juz z dzieciaczkim chodzic na spacerki. A ja? Zapewne znajac moje szczescie to jak bede rodziła to bedzie 35 stopniowy upał. Załamka. Z tego co sie dowiedziałam to u nas na sali porodowej do rodzinnego nie ma klimy i panuje straszliwy upał. Nie wiem jak ja dam rade :-( kurcze przez ta ciaze to ja polubiłam klime :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia trzymam kciuki :) Joasia .......... 🌻 mam nadzieję że u ciebie okruszek zawitał, trzymam kciukasy :) marzena87 co u ciebie? kiedy termin @? już dawno się nei odzywałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie humor popsul bo mielismy zawozic rzeczy a J jeszcze w robocie... bleee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dobrnełam do wieczoru, dziełke okosiłam:D przyjechal do mnei kolega z pracy i nowymi informacjam mnie prawie''zabił'' moj szef wysyła innych pracowników zeby przekazli złe wiesci, prawie sie poryczłam bo znow szykuja zmiany i jak sie nie sprawdze to see you:( tylko ze tak na marginesie tylko ja te zmiany ciagle mam od 3 lat nikogo innego nie nekaja, tate wzieli mi do szpitala mam dosc chyba jednak lepiej jak sie popłacze moze mi ulzy jutro ide do szefa na rozmowe ta sytyuacja mnie roztraja nerwowo .zawsze jaks sie sypie to wszytko naraz, sorki ale chyba mam ciezkie dni... Agnes nie za duzo naraz Banmon jak twoje samopoczucie? Joasia cos nas przeciag z informacjami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz wypadałoby się walnąć na tą świeżo wykoszoną trawkę :) no kurde, troche dziwną macie polityke w tej firmie :o dużo zdrówka tacie życzę 🌻 niech szybko wychodzi ze szpitala w pełni sił :) andziula jak zobaczysz dwie kreski to od razu nerw na firme zniknie i będziesz na nich lała grubym sikiem że się tak wyrażę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polityka jest takd ziwna ze jak bym zaczeła o neij opowiadac to byscie mi powiedziały co jeszcze tam robie!ale pracowac trzeba,oby ten guby sik na firme był jak najszybciej :D cały czas tam kwitne bo mysle ze co miesiac sie uda, a jednak posadka poki co pełen etat 8h w biurze no i toleruja ciaze i małe dzieci takze pod tym wzgledem tam siedze:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no to dobrze, że tolerują ciąże i dzieci bo zazwyczaj jest z tym duży problem, mi jeszcze nikt prosto w oczy nic nie powiedział ale jak rozmawiałam z kierownikiem że mam zwolnienie to niby że spoko ale tak sapał że odniosłam wrażenie że jednak wcale spoko nie jest .... jednak prawda taka że mam ich w czarnej dupce i teraz najważniejszy groszek ;) a wy jak się tak postaraliście teraz to chyba coś zatrybiło, trzymam za to kciuki :) a Joasia mam nadziej że niedługo się do nas odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom gorszek najwazniejszy neich rosnie zdrowo:D a firma poczeka:D i neich fucza pacany, rpzeciez nawet nei maj pojecia przec co człwoiek przechodzi, uciekam do wyrak bo nie ukrywam ze i nerwy i kosiarka dąły mi dzis popalić odezwe sie z samego ranka przy kawce:D dobrej nocki dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki :) i nie przemeczaj się tak bo nigdy nic nie wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOO Ja juz kacie popijam :D a wy dziewczyny jesteście? mnei mój humor osy nie przeszedł od wczoraj, mam ansatwienie jakbym na wojne szła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia dla taty zdrówka dużo. Oby rozmowa z szefem nie była taka straszna 🌼 Marta widze że sie meldujesz profilaktycznie że jesteś jeszcze w dwupaku :D Joasia co u Ciebie? Marzena odezwij sie... Oli już zleciały 2 tygodnie, ale szybko strasznie Ja sie zbieram i ide z małym do lekarza żeby zobaczyć czy wszystko z nim ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marta poczekaj jeszcze 6dni do rozpakowania ;) :D Andziula nie daj się szefowi :) ja na ostatnim spotkaniu w końcu wygarnęłam co mi ciążyło i wszystko w ciężkim szoku byli :D:D Goga ale to taka kontrolna wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×