Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Wiesz ja bym stawiała na to że niektórzy zaczynają czuć "wolność", nie ma drugiej połowy, nie ma ograniczeń, współmieszkańcy nie znają cie wystarczająco dobrze więc możesz być kim chcesz.... A co do języka i posady to niekoniecznie, pamiętam kolesia - supervisor- żona w ciąży w PL a on po krzakach spotykał się z panną która była na tej farmie ze swoim oficjalnym facetem - porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro dopiero wieczorem się dowiem czy płeć u maluszka Banmon się potwierdziła i czy Marzena testa robiła :( rano jade do mamy i jak tylko wróce to właże na neta ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zadzwoń tam sama, przysłali ci to kurierem ? bo byc może bedą chceli żeby oddac kurierowi i przyślą nowy pakunek.... nie wiadomo jak oni to potraktują ale mam nadzieję ze zachowają sie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga a jakiej firmy to krzesełko? My specjalnie latem wieźliśmy z Pl łóżeczko, bo znacznie tańsze i takie ładne. Potem okazało sie że szuflada ma inny kolor i prowadnice są krzywo zamontowane, czyli szuflada jest krzywa :O Ale mieliśmy nerwa, jeszcze instrukcja była beznadziejna, szybciej złożyliśmy szafę + komodę z Ikei niż to jedno łóżeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie poczuja wiatr w żaglach i hulają ;) zalezy od człowieka, trzeba miec do siebie zaufanie, jeśli partnerzy się szanują i mają jakies zasady to się tak nie zachowają a jak ktos nie ma zasad to tak wychodzi.... jesli ktos ma kogoś zdradzić to wystarczy dwa dni wyjazdy służbowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i to jest własnie czasami strach z zakupami przez internet, chociaz ja rozumiem, ze może sie takie cos zdarzyć tylko kwestia taka czy firma zachowa się fachowo i nie będzie robiła problemu czy nas oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ola ty to rekordy tutaj bijesz ;) kluska pewnie sie uparla bo my takie ciekawskie jestesmy ;) moj maly dzisiaj doslownie koszmar caly dzien plakal chyba brzuch ;( w koncu nakarmilam go i padlam z nim bo tak mnie wymeczyl ze szok zal mi go szczegolnie jak placze i robi taka minke :( widac ze sie zali :/ dziewczyny jak jak zwykle nie w temacie bo nie moge was podczytac nawet :/ sorki wiem tylko ze asiak chyba tego tamtego ;) super :D trzymam kciuki !!!! a !!! dziewczyny moze wiecie co mozna bezpiecznie jesc karmiac piersia ? ja nabial odstawilam i od tamtej pory nie mam doslownie apetytu ipomysly na obiady do tego strasznie sie boje cos nowego zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, obiad podszykowany :P Dziewczyny mają rację - może po jakimś czasie uda Ci sie, Agnes, dołączyć do męża? 5 lat to jednak sporo... Teraz mam już znowu ochotę zrobić ten test ;) Ale nie chce mi się iść na miasto do apteki, to jednak jest kawałek drogi, a nie lubię chodzić po ciemku i kusić losu...A jesteśmy teraz bez auta i nawet wieczorem nie będzie jak podskoczyć Znowu mnie mocniej brzuch boli, w pachwinach tak, no normalnie jak na okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślę, że może mi się tygodnie pomyliły i powinnam dostać okres w ten czwartek a nie poprzedni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chce żeby R sprawdził czy jeszcze czegoś nie brakuje... Ola zamawialiśmy ze sklepu Kajtuś, na pudełku jest Milly Mally...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie dziewczyny ja zylam w zwiazku na odleglosc przez 2 lata jakos tak... srednio to wspominam :/ ale jesli sie kogos bardzo kocha to sie przetrwa wszystko trzeba tylko pamietac ze zycie to nie bajka ;/ niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie chyba po obiedzie, a raczej obiado-kolacji wezmę mojego i pójdziemy razem do apteki bo nie wytrzymam :P ale w sumie i tak dzisiaj go wieczorem chyba nie zrobię, już sama nie wiem, zresztą znając moje szczęście jak kupię test to dostanę okres :o Ej no sorry że tak ciągle o jednym, ale nie wyrabiam już nerwowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman pamietam jak kiedys zastanawialas sie nad wyborem butelek podgrzewacza i laktatora kupilas juz cos ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena my wszytskie tak panikowalysmy z tego co pamietam niektore z nas jeszcze lepsze byly od ciebie ciezko zachowac spokoj w takich chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena po prostu się nakręciłaś i troche w tym naszej winy :O Nadal tzrymam kciuki :) A z tą zdradą to racja , jak ktoś chce to zawsze może to zrobić, chociaż podobno okazja czyni złodzieja. Mam nadzieje Agnes ze nie na mnie nie obraziłaś, nie chciałam sugerować że twój J może kiedykolwiek cos takiego zrobić. Chodzi mi tylko o to że takie długie rozstanie jest bardzo ciężkie :O i fajnie by było żebyście jednak byli razem, nieważne gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, dzięki Amerie za pocieszenie ;) Co chwilę teraz chodzę sprawdzać czy nie plamię a w międzyczasie oglądam piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie z tego co wiem to bezpieczne podczas karmienia jest : drób (jak mały ma problem z białkiem to odpada ci wołowina, cielęcina i baranina) , marchewki, ziemniaki, kasze, jabłka, banany...nic więcej mi do głowy nie przychodzi :O Dagus i Marta powinny sie orientować bo z tego co pamiętam one nadal karmią piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poproszę znajomego R. żeby podjechać do apteki bo nie wytrzymam, jak mam dostać okres to dostanę, byle wiedzieć :o Mam nadzieję, że wieczorem wyjdzie wiarygodny - dzisiaj niby mijałby tydzień odkad powinnam dostać @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie wolno smażonego! Dlatego wykorzystując ostatnie dni dietetycznej wolności dzisiaj na obiad zrobiłam placki ziemniaczane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena powinien już być wiarygodny :) już nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie nie obrazilam:P musze wierzyc ze bedzie ok, ale pewnie ze w zyciu roznie bywa, sporo w zyciu przeszlam i wiem ze dzis jest super a jutro moze byc koniec swiata.. jezeli bedzie musialo byc zle to tez przezyje:( ale bede czekac a on wspolnym mieszkaniu nie ma mowy ewentualnie za rok dwa bo mamay kredyty i musimy je splacic wtedy dopiero zamiast tego bede mogla jechac do j:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bedzie dobrze. Musi być🌻 Jesteście mlodzi,zdrowi..całe życie przed Wami:) Opiłam sie kubusiem i mały szaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to będzie dopiero przed dziewiątą :o o ile w ogóle tamten znajomy będzie mógł jechać, także nie nakręcać mi się tu bardziej niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×