Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Dziewczyny, bepanthenu nie trzeba zmywać przed karmieniem. Ja też go używałam. A do dupci alantan, sudocrem tylko przy podrażnieniu i zapaleniu skóry, ma świetne działania przeciwzapalne, przeciwświądowe, a alantan świetnie natłuszcza. Banmon, właśnie doczytałam że będziesz miała córcię :) Gratuluję :D Ja używam kosmetyków Bambino i Johnsona (ta seria na dobry sen), małą na szczęście nie uczula a pięknie pachnie :) Z Bambino mam mydełko i krem, a z johnsona całą serię, bo wypełniałam jakąś ankietę i mi przysłali, głównie używam szamponu i czasem mleczka do ciała, resztę sobie wzięłam i ja używam :) No a Bambino jest produkowane przez Nivea :D Kosmetyków z Rossmana nie używałam, jedynie pieluszek i polecam są bardzo fajne :) Hope, a to są świnie w tej Twojej pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka oszalałaś chyba :) zastanawiałam się czy nie wrzucic ci tabletek z wiesiołka bo zostało mi 13 sztuk ale nie wiedziałam jak to odbierzesz więc nie dołożyłam. W ogóle oprócz tego zostało mi jedno opakowanie Luteiny dopochwowo i prawie całe opakowanie Bromergonu (może bez 6 tabletek) więc jakby ktos chciał to może przesłac bo jak nie to będe musiał wyrzucić Gzela jakoś tak mnie tknęło w 24dc i zrobiłam test i wyszły dwie kreski :) (a test był z allegro więc wcale one chyba takie złe nie są)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie jakiś czas temu zauwazyłam ze bambibo jest przez nivea bo na swojej oliwce doczytałam (ja mam Bambino), na razie chce miec wszystkie produkty z jednej firmy żebym później nie musiała kminic który uczula - musze zobaczyc jak to cenowo wygląda bo jeśli Bambino tańsze to może w Bambino się zaopatrze ... pieluszki na poczatek kupię Pampers ale później chciałabym zmienić bo nie chcę tyle kasy wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie dziekuje Ci serdecznie, ale pozwol mi chociaż zwrocic Ci koszty przesyłki a co do wiesiolka to jem wiec smialo moglas wrzucac wszystko co masz pod ręką, ja sie nie obrażam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to najwyżej prześle jeszcze tego wiesiołka a Bromka i luteinę też bierzesz ? bo po co ma mi się to popsuć .... koszty przesyłki no proszę cię :D najważniejsze żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u nas dziś piękna pogoda :) drugie pranie już mi sie pierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czesto łapia mnie infekcje:( nie wiem co z tym robic, byłam już tyle razy u gina! brała pnemufacin, lacibiosfemina, lactovaginal, gynoflor, ostatnio dostałam tez tabletki dla meza! na dlugi czas byl spokoj a ostatnio znowu sie zaczelo! To tez ma pewnie jakis wplyw na zajscie w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wiecej to moze miec wpływ na drozność jajowodów. A gin co o tym sadzi, ma jakąś teorię skąd tak czesto infekcje łapiesz ? ja mialam kiedys przepisany Gynalgin i bardzo mi pomógł, póxniej miałam już spokój z infekcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że czasami po takich kuracjach trzeba stosowac przez jakis czas lactovaginal żeby uzupełnic flore w pałeczki kwasu mlekowego bo jak sie stosuje te różne specyfiki to one wyjaławiają nam środowisko i wtedy się jest podatnym na infekcje - więc koło sie zamyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam własnie że Clotroimazolum ma działanie grzybobójcze a Gynalgin np bakteriobójcze na gram + i - , grzybobójcze, pierwotniakobójcze i keratoplastyczne. Więc wydaje mi sie ze lepiej go brac ale ja lekarzem nie jestem ;) jeśli masz częste takie infekcje to chyba warto by było zrobic wymaz żeby sprawdzić co je powoduje bo bez sensu sie szprycowac maściami czy globulkami jak sie okaże że np masz globulki grzyboobójcze a sprawcą zamieszania sa bakterie a nie grzyby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te szczęśliwe od Oli ale tak szczerze to ich nie używałam bo jakos okazji nie było i w cyklu co mi się udało to te allegrowskie robiłam bo stwierdziłam ze tych od Oli ruszała nie będę bo szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
je po prostu wystarczy miec :D widzisz jak na marzene zadziałały :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HE he jakies cudowne te testy. swoja droga to Smile, banmon i marzena wszystkie mowily ze nie ma szans na zaplodnienie bo nic nie bylo i za pozno i wogole, a tu prosze :-D Dziewczyny wklejam link do obliczenia plci ciekawe co wam wyjdzie. mi oczywiscie zawsze i wszedzie wychodzi dziewczynka. ide na scan niedlugo ale powiem wam po bo nie chce zapeszyc sama nie wiem :-p boje sie jak cholera ze sobie wkrecilam dziewczynke do glowy i nie umie inaczej myslec. w pierwszej kolumnie wpisujemy date urodz a w drugiej date poczecia mniej wiecej owulacji a time zone jest ten sam: http://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm Banmon a tobie co wychodzi wg kalendarza chinskiego, tych tabelek? Ola jestes jeszcze zapakowana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka miała przesłac ale zekałam zeby zobaczyc czy przypadkiem sie nie udało a testy lezały sobie w kopercie :) Hope mi w tych chińskich jak robiłam wychodził chłopak a w tych takich co sie odpowiada na te różne głupie pytania dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a w tym co ci wyszlo? bo to jest to samo co chinskie tablice wg mnie maja z 85% sprawdzalnosci jak nie wiecej, fazy ksiezyca itd napewno cos w tym jest. ok zmywam sie do wspanialej pracy, masakra na sama mysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym mi wyszla dziewczynka ;) ale kiedys czytałam jakis topik o tych chińskich kalendarzach i ich sprawdzalnosci to raczej tak średnio wychodziły :) powiedziałabym że pół na pół ;) ciekawe jak naszym mamuska się sprawdzają i bzuchatką to może się zobaczy ich skuteczność ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gratuluje Banmon:) fajnie ze dziewczynka bo na topiku juz sporo chlopcow, zeby i HopeU mialaa corcie:P zmykam wpadne pozniej buziole tylko jak dam rade dodam zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja jestem dzisiaj trochę spokojniejsza, tylko okropnie spać mi się chce, dlatego że nie chce pić kawy bo do kawy papieros był obowiązkowy ;) Hope - mi wyszla z Twojego linku dziewczynka...Mój R. też już tak obstawia, w ogóle jest bardziej podekscytowany niż ja, bo u mnie jeszcze dochodzi dużo większy strach :o chociaż on też sie widzę boi... także Hope - trzymam kciuki za wymarzoną dziewczynkę Banmon - gratuluję dziewczynki, myśleliście juz nad imieniem? Nie wiem czy już o to pytałam, jak tak to przepraszam ;) Daguś - Asia śliczna, no i te włoski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena jeszcze tylko 8 m-ce i będziesz miała Gabrysia albo Gabrysie co do imienia to nam się ciągle zmienia teraz jest Adela albo Aniela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzymam kciuki za jutrzejszy dzien - no chyba że dzisiaj juz startujesz :) tak czy siak w niedzielę juz powinnaś Kluskę tulic do piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, coś cicho dzisiaj Ola siedzi, może akurat :P Mi się bardziej podoba Anielka chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×