Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Hehe, Banmon, głodnemu chleb na myśli :P Ja na razie tez nie mam zamiaru, te pare tygodni abstynencji nie będą problemem, może po pierwszym trymestrze.. żeby tylko wszystko było dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie żeby wszystko było dobrze - to najwazniejsze :) już za kilkanaście dni zobaczysz bijące serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do imion mi bardzo podoba się Michalina i Wojtuś Jeżeli chodzi o seks to też słyszałam że na początku jest to niewskazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena imiona fajne :) kto wie może mały Cypisek siedzi u Ciebie w środku ;) Ola lekkiego i szybkiego porodu życze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola trzymaj sie dzielnie. Życzę krótkiego porodu i zeby Kluseczka była zdrowa. Daj koniecznie znać zaraz po. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Dzisiaj to się już Kluska mamie i tacie nie wywinie :P Trzymam mocno kciuki Ja w nocy spać nie mogłam, a teraz ledwie patrze na oczy, byłam na becie, teraz tylko czekać na wyniki... Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! leze sobie wlasnie na lozku z monitorkiem z bezplatym dstepem do neta :) Zbadli mi juz mocz cisnienie i rozwarcie (zerowe :( ) przez godz lezalam z ktg. Dotalam tez cos jakby tampon z hormonami na rozwarcie i za 4 godz okaze sie czy dziala, na zadzialanie ma 24h wiec wcale nie wiadomo czy Kluska bedzie juz dzisiaj. Ogolnie u nas nudy :D juz nawet troche sie odstresowalismy, Malz nawet sie zdrzemnal. Sorki za pisownie i skladnie ale ciezko sie na tym pisze. Zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola to juz tak blisko :D kurcze jak podadza ci malenka to ciesz sie ta chwila jak najdluzej bo to najpiekniejsza chwila w zyciu :) trzyamm kciuki pozdrow meza ;) i buziaki dla kluski jak juz bedzie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola jak bedziesz miala problemy z piersiami to daj znac ja mam swietna masc podobna najlepsza na rynku tak mi moja babka mowila a ja wczoraj pierwszy raz sciagalam mleko i powiem ci banoman ze spokojnie mozesz kupywac reczny laktator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoman gratuluje dziewczynki :D wybraliscie juz imie ?? smile a ty masz juz imie dla swojego dzieciaczka ?? ciekawe jak tam asiak... my bylismy wczoraj u lekarza z malym i niby wszystko ok. przepisal krople na kolki bo przez ostatnie 3 dni maly od 6 rano do 21 krzyczal doslownie :/ mam niby jesc wszystko bo to uczulenie to niby norma jak to on powiedzial ze niektore niemowlaki tak maja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Ola trzymam kciuki :) juz pewnie ostro tam działasz :) my dzis ponad 5 godz na miescie bylismy zmęczona jestem okropnie ale obciełam sobie włosy i jestem szczęśliwa :) Amerie imie jeszcze nie wybrane ;) ale się Sebek wymeczył przez ta kolke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :) Asia i Ola czekamy na wiadomości od Was bo pewnie macie już pociechy przy sobie :) Miłej niedzieli wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Już myślałam ze Ola coś skrobnie. Czekamy na Kluseczke. Asiak też już powinna napisać jeśli mała już postanowiła wyjść z środka. U mnie pochmurno i zimno. Trzeba sie brac za obiad. Wczoraj mnie brzuch bolal bo za dużo chodzilam i M nie było to zrobiłam sama zakupy i wniosłam wszystko. Dziś tylko obiad robię i relaks. Pospslam dłużej i gorzej sie czuję. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dać Oli troche czasu bo pewnie nie w głowie jej teraz topik :) Ciekawe co tam u Asiaak.... Hope mi jak tylko troche pochodze to zaraz brzuch twardnieje. Odpoczywaj dzisiaj :) My dzis bylismy meble oglądać - też jakies typowo dziecięce (komody) ale nic mi nie wpadło w oko, chyba do Ikei się przejedziemy i tyle. Chcemy taka prosta, sosnową komodę a taką widzielismy właśnie w Ikei. Zmachałam sie w ten weeknd, M dziś sie wziął za obiad więc mogę lezeć i pachniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja też mam problem bo ciągle mi coś nie pasuje. Chyba zrezygnuje z kołyski i kupimy łóżeczko a do bujania jakiś bujaczek żeby stał np w salonie. I zwykłą komode jakaś ewentualnie na górę dam przewijak i to wszystko. Wózek a w zasadzie stelaz dostałam quinny speedi dokupie gondolke i fotelik z maxi cosi i to wszystko. W sumie nie chciałam trojkolowca ale fajnie sie go prowadzi, jest leciutki a wszyskie koleżanki mi odradzają wydawać kupę kasy na wózek bo i tak z pól roku będę używać głębokiego a pozniej ewentualnie dokupie fajna spacerowke. Mam ostatnio dziwne uczucie ze mi brzuch w jednym miejscu mrowieje może sie rozrasta i cała treść z zoladka podchodzi wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope my chcemy kupic właśnie taką zwykła komode, stwierdzilismy że takich typowo dzieciecychj nie chcemy, tylko taka uniwersalna, z jasnego drewna w razie czego będzie łatwo ja dopasowac do innych mebli. Z wózkiem też nie zamierzam szaleć, sporo kasy wydamy na fotelik i baze maxi cosi a wózek chce taki w zasadzie najtańszy.... czyli planowałabym wydac na wózek (gondola+spacerówka) tak do 900zł..... Przewijaka nie kupuje, tylko takie dwie maty do przewijania. Wczorajw ogóle byłam wTesco i kupiłam kocyk polarowy ale taki zwykły w sensie nie typowo dziecięcy bo doszlam do wniosku że przez to że on będzie z lini dla dzieci i bedzie miał misia to jest droższy od takich normalnych. A ja kupiłam taki normolny chociaz w miarę dzieciecy bo jest różowy w białe kropki :) czyli dla małej mamy 'już' kocyk i body ..... eh nei wiem kiedy się za to wszystko zabiorę Hope a ty co juz masz dla bobasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o wózki trójkołowe to mysle że one jednak w UK moga byc, chodniki lepsze ;) ale u nas to raczej nei jestem do nich przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w sumie trochę ubranek, różowe też są bo mama zaszalala. Resztę oglądam narazie i patrzę gdzie co jest. Jak bede na mieście to kupie teraz ten ręczny laktator z aventu bo jest promocja. I tak pomału coś będę kupować. Narazie ciągle coś do domy kupujemy i końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon a ta baza to jest do montowania w samochodzie? Wiem ze chce dokońca roku kupić łóżeczko i pierdoły typu kocyki, maty. Też chce zwykłą mate do przewijania żeby na komode postawić. Ostatnio kupiłam w charity shopie zabawkę nowa za 99p taka dzdzownice z mamas and papas :) A planuje kupić -ciuszki z 5 z najmniejszym rozm żeby mieć i inne - kocyki z dwa - wózek i cała reszta + fotelik - bujaczek który później sie przerabia na fotelik - łóżeczko - wanienka plus termometr do wody - termometr do ucha - kosmetyki I chyba z najważniejszych to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo ze więcej tych rzeczy będzie narazie tak orientacyjnie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o baze to jest to ten plastik co się kładzie na siedzenie i na to dopiero fotelik. Mozna fotelik kłaść bez tego i przypinac tylko pasami ale takie foteliki w testach sie xle sprawują, na pewno duzo bezpieczniej jest z taką bazą. Stwierdzilismy ze bezpieczeństwo będzie sprawą na która nie zamierzamy oszczędzac. Jest to droższy wybór ale trudno ja chcę miec pewnośc że w razie 'wu' (odpukac) zrobiłam wszystko co mogłam żeby zwiększyć bezpieczeństwo swojego dziecka. Tylko musimy wybrac taka baze która będzie pasowała pod rózne wagowo foteliki (tzn ten od 0-13kg i te dalsze) podobno jest taka baza. Ciuszki planuje kupic z 3 komplety te 56 rozmiar ale glownie beda raczej te 62cm, na pewno kombinezon taki polarowy to kupuje 62cm. Kocyki tez chcę dwa więc jeszcze jeden musze dokupić. I chyba ten drugi tez polarowy będzie.... Jakieś ręczniki (ze dwa) ale też takie z 'linii dla dorosłych' ;) Nie wiem właśnie czy jakąś zabawkę kupić tzn na początek to wiadomo że będzie totalna zlewka na takie atrakcje ale z czasem pewnie będzie trzeba. A ty fajna okazje trafiłaś z ta zabawką. Hope kupujesz taka karuzelę nad łózeczkiem? bo ja nie. Ale na pewno mate edukacyjna później kupię no i fotelik-bujaczek ;) Termometr chyba kupię ten elektryczny z miękką końcówka (do pupy;) ) Wanienkę kupuje normalną (termmetru raczej nie kupuję) najwyżej jak się będę peniac na poczatek to zwyklym rteciowym zmierzę. Zastanawiam się czy kupić taką wkładke (gabkę) do wanienki ale raczej nie, najwyżej później troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha już wiem też chce ta bazę kupić fakt jest droga. Jeszcze kupię taki ręcznik do kąpieli z kapturkiem jeden i taka gąbka może sie przydać do kapania. Tutaj widziałam coś w rodzaju gąbki z takim pokryciem jakby. Jeszcze mi sie podobają przynajmniej tutaj są kocyki do fotelika samochodowego bo ja będę dopinac fotelik do stelaza np idąc do sklepu.a zabawkę nad łóżeczko jakaś kupię coś grającego np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jesli bedę mogła dopinac fotelik to wózka to tez tak bedę robic ale jesli nie to trudno. Sa takie 'przejscówki' własnie że mozna dopiąc fotelik maxi cosi do różnych wózków - no zobaczymy jaki wózek wybierzemy. Jesli będe woziła w foteliku to raczej tylko w kombinezonie bo i tak taki foteik bede ewentualnie dopinała do wózka tylko jak do sklepu zajedziemy a wtedy w sklepie jest w miarę ciepło. Musze tez kupic taka lampkę wpinaną do kontaktu albo jakąś co słabiutko świeci bo w nocy jak będe karmiła to sobie będe zaswiecac.Chyba powinnam sobie jakąś liste zrobic bo tak to tego nie ogarnę i albo kupie za mało albo za dużo..... tylko że troche lniwa jestem i nawet listy mi się nie chce robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kilka rzeczy na 50 bo moje dziecko nie będzie duże raczej. Sama nie wiem skąd tyle tego mam. Większość mam kremowych i bezow ale nie mogłam sie oprzeć w Hm i kupiłam komplet sliwkowe spodnie i body na 50 :-o i to zamierzam wziąść do szpitala jeśli wyszła dziewczynka. Dziś widziałam koleżankę i jej mały ma 3300 i ona używa ten tiny baby czyli on jest do 2700 tak piszą na metce. Banmon jak mam chłopca to ci wyśle te ciuszki na dziewczynkę. Swoją drogą dziś czytałam na necie o pomylkach na usg i dużo sie ich zdarza. Więc uwierze jak zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzisiaj o 16 przyszla na swiaat naasza Kluseczka :) jest zdrowa i sliczna! napisze wiecej kiedy indziej bo zostajemy do jutra w szpitalu pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola na nareszcie uparciuch po tej stronie brzuszka :) serdecznie gratuluje!!! 🌼 teraz czekamy na szczegóły i oczywiście fotke szanownej Kluseczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×