Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

nie moge uwierzyc że ten cukier taki, niby sa osoby podatne ktore miały wcześniej nadwagę, albo sporo przytyły w ciązy albo maja nadciśnienei.... a ja nic z tych rzeczy :( a teraz będe musiała się kontrolowac i juz mi sie odechciewa wszstkiego serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze sobie przypomniałam, ze naleśniki wieczorem jadłam !!! rece opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak sobie myślę, ze w sumie nie wazne co jadłam dzien wczesniej, bo gdybym własnie się ograniczała to wtedy wynik może wyszedłby w normie ale byłby zakłamany bo nie jedłam tego co zazwyczaj a tak dzień wcześniej odzywiałam się tak jak mam to w zwyczaju i organizm pokazał że nalezy to zmienić i zastanowić się nad dietą. O tak to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałam ze to nie jest cukrzyca tylko nieprawidłowa tolerancja glukozy, postaram się zmienić dietę i już i w sumie czekam do wizyty i gina zobaczymy co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że to nie cukrzyca tylko w ciąży organizm gorzej przyswaja cukier.. I dlatego taki wynik. To na szczescie mija po ciąży,wiec jest ok:) A ja sobie przypomniałam,że też żoładek zaczał mnie boleć po Macu! Bo bylismy kiedys wieczorem i jadłam frytki te grube...No juz nie pierwszy raz mi sie to zdarza..Żadnych maców do konca ciąży...A w ogóle to nie mam pomysłu na obiad i chyba sie zbuntuje dzisiaj.. Mam nadzieje,że R. mi wybaczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba tez zrezygnuję z fast foodów w sumie w macu nie jadalam ale sphinxie tak ;) daleg szukac nie trzeba bo wczoraj wciągnęłam tam jedzenie :D a to że zrezygnuje ze słodyczy to nawet lepiej - tak to nie mogłam się powstrzymać a teraz juz nie mam wymówek. Smile jaką pościel zakupiłaś? ja kupiłam tą http://allegro.pl/6-cz-piekna-posciel-z-haftem-120x90-promon-i1338759777.html osiołek ecru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Banmon ja mialam duzo wiekszy wynik ok 175 wiec moze jedynie powinnas ograniczyc cukier:) ja po diecie nawet mialam wysoki a jak juz kazala mi brac insuline to nagle mi sie cukier wyrownal;) chyba ze strachu:) fajna ta posciel, ja tez musze malemu kolejna kupic upatrzylam na zagnanskiej fajna al;e to dopiero jak j mi cos wplaci na konto:( a ja naleze do poradni ktora sie miesci w stadionie korony kielce:P u nas katerek maly i dzis nie wychodzimy!! no i dzis szpinakowa z ziemniakami:P a Marzenka obiadki tez sa po 4 miechu ale zacznij od marchewki potem jarzynowa no i dalej sa rozne, my mielismy dynie z ziemniakami, teraz szpinak, w lodowce czeka ryz z marchewka;P mnostwo tego:P ja polecam z hippa i gerbera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie podobała ta pościel ale osiołek wziął górę ;) Agnes chyba rzeczywiście ze strachu przed insuliną ci ten cukier spadł :D no nic to, przechodze na diete - tzn postaram się :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................31...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................28...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................26...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 w sumie to 28 tydz w toku więc tak będę zapisywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................5............... ...........ok.30.11.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................28...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................26...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 To i ja sie uaktualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki:P a Smile nos malego jak najdluzej:) mi lekarz powiedzial ze nawet jeden dzien w brzuszku mamy to jak tydzien w inkubatorze!! moj Gabrys w 33 tyg wazyl 1500gram jak dobrze pamietam i jakby wtedy sie ur to niewiadomo czy bylby teraz obok mnie... tam na prostej na septyku byly takie przypadki ze juz slyszac o tym w oczach stawaly lzy:( i na moich oczach przewozono dzieciaczki do lodzi bo mogly umrzec, tak ich sie stan pogorszyl:( wiecie.. bedac w szpitalu wiele slyszalam i widzialam i naprawde dziekuje Bogu ze maly urodzil sie caly i zdrowy. Nawet moja ginka powiedziala mamie jak poszla po porodzie jej podziekowac ze ona sie bala i nie wiedziala jak sie to skonczy. Nie powiem idac na cesarke mialam pietra, lepszy jest spontan, ale nawet nie wyobrazalam sobie, ze moglo cos pojsc nie tak... bylam jak w amoku, chcialam zobaczyc Gabrysia i panicznie balam sie bolu, zaluje ze nie rodzilam naturalnie, nastepne dziecko chcialabym ur naturalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra urodzona w 32tyg miała 1900 czyli prawidłowa waga jak na ten tydzien ciązy. Agnes może uda ci sie urodzic naturalnie - skoro tak bardzo chcesz ten ból przechodzić :P ;) nie wiem czy to ta pogoda czy co ale mam lenia i w ogóle nerw mi jakis doszedł i najchętniej bym komus przywaliła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes mój tyle ważył 2 tygodnie temu,wiec nosze jakiegoś wielkoluda!:) Dla niego zniose jeszcze te pare tygodniu..Zleci szybko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba Gabryś po prostu malutki był a ty Smile pewnie masz w normie małego bo moja siostra właśnie wagę miała w normie a też większą od Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes też myślałam o tej pierwszej pościeli ale bałam się że za bardzo pstrokata jak dla takiego malucha i lepiej sie nadaje własnie dla starszego brzdąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taki sobie humor..nawet czekolada nie pomogla... I nie wiem czy gdzieś wyjdziemy w koncu,bo dzwonil kurier i bedzie ok 18 u mnie,bo akurat nikogo w domu nie było! No to mówie mu,że ja tam nie mieszkam tylko w Ck a on,że bedzie dzisiaj w Kielcach to mi paczke podrzuci...Niby fajnie,ale z zakupów na mieście nici...Bo nie lubie na szybko łazić zeby zdążyć a po 18 to juz za pozno:/ I obiadu też nie robie! Bo mi sie nie chce...Zamówie pizze jak R. bedzie wracał...Super zdrowe odżywianie dzisiaj u mnie króluje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a ty płaciłas cos za takie porady w tej przychodni diabetologicznej ? chyba zadzwonię i sie tam umówię bo co mi szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile Twoj malyszek wazy prawidlowo, Gabrys byl malutki jak na tamten wiek ciazy:) i tak ur sie o pol kilo wiekszy bo dawali mu 2 kg:( Banmon ja widzialam znajomej maluszka co wazyl 1800 i nie wyobrazalam sobie jak mozna go wziac i nie dziwie sie ze ona dopiero po tyg go wziela na roczki bo byl jak reka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz na jakis czas można ;) a bo za dużo byś miała zakupów jak na jeden dzien ;) a tak to dzis paczka, jutro zakupy w sklepie i czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra trochę w inkubatorze lezała i nei wiem ile miala jak mama ja do domu zabrała.... ale co tam ;) strach ma tylko wielkie oczy, jak nie ma sie wyjścia to się takim maluchem człowiek zajmie i nie myśli tylko o strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie lubie takich pstrokatych...Ladne są,ale ja juz kiedys pisałam,że lubie minimalizm i stonowane kolory.. Własnie se przypomnialam że śpiworka nie mam...A podobno sie sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja placilam 70zl bo nie mialam skierowania od lekarza ale jak masz to nie placisz, ale te wyniki to gin musi zobaczyc i on Ci powienien zlecic powtorny mocz bo zeby zobaczyc czy cukier Ci nie wyjdzie w moczu czy jakos tak... tyle mialam tych badan ze juz sie platam:( ja mam podobna posciel bo kupowalam razem z lozeczkiem tylko z kokarda nie serduszkami i nie zaokraglona tylko falbaneczki i fajna ale chce cos bardzo zywego bo wtedy Gabrys lezy i oglada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz Banmon racje...za duzo tego dobrego...Jutro to nie wiem czy sie gdzieś wybiore..może w sobote.. Zobacze jak sie bede czuła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ja wczoraj mialam badanie moczu i tam glukozy nie ma ... czyli po prostu poczekam może do wizyty i zobacze co on na to powie... sama nie wiem. A może zadzwonię i zapytam się ile taka porada kosztuje.... bo to w Witamedzie byłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z baldachimu to rezygnuje,bo nie chce żeby sie kurz tam zbierał;) Jak nowe to wiadomo,że ślicznie wygląda..Ale jakoś mi takie rzeczy bardziej dziewczynce pasują,wiec może kiedys:) No..sprawa załatwiona z obiadem..Nawet R. nie protestował ze bedzie pizza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×