Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Największe skoki wagi to mialam wlasnie po 4kg dwa miesiące pod rząd.. Teraz od wizyty dużo nie tyłam,ale ostatnie pare dni nie wchodziłam na wage,bo sie boje..A przytyc to na pewno jeszcze przytyje skoro mały ma teraz ok 2kg..Ale ja juz mowilam nie raz,że wszystko zniose..boje sie tylko rozstępów a jak przybedzie mi jeszcze sporo kg to ich nie unikne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zdecyduję się w poniedziałek....to będzie 10 dpt..jak się odważę, nie przeżyję, jajo zniosę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytalam kiedyś,ale nikt nie odpowiedział jak to jest z brzuchem w 9 miesiącu? Duzo jeszcze rosnie w stosunku do 8?? Bo poki co ta waga rozkłada mi sie jakoś po całym ciele a nie kumuluje w brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam taką nadzieję...z tych co zaczynałyśmy na forum w lipiec 2009, zostałam chyba tylko ja...zobaczcie dziewczyny ile już się znamy 1,5 roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 marzena87..........23................16.................. ..........ok. 11.11. Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... ...........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon....................28...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU......................26...........ok.07.03.2011. ......?.......... MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............5 1.........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja tak szybko. Też sie boję na wagę wchodzić wczoraj m mi kazał ale nie chciałam. Waże 66 kg więc z 11 już przytylam :( a jem nie dużo. Nie chce przekroczyć 70. Najwięcej mi poszło w uda a brzuch nam piłeczkę. Banmon a ty ile wazysz? Ja też tak w 5 i 6 mcu najwięcej przybralam. Dzidzia kopie mnie już porządnie. Mam nadzieję ze następny to ostatni tydzień pracy :) mam już dość serdecznie już sie mecze i brzuch mnie boli jak dużo chodzę. W poniedz mam wizytę u położnej i mam nadzieję ze zbadają mi ta glukozę nie mam pojęcia jak tu jest. I muszę sie zabrać za zakupy jakieś bo jestem w lesie. Zjem naleśniki i sie zbieram. Joasia trzymam kciuki ja też nie miałam objawów żadnych. Poczekaj do dnia @. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo długo już się znamy :) Joasia bedę w pon bardzo mocno trzymac kciuki !!!!1 Smile z tym brzuszkiem to tez sprawa indywidualna, chyba nie nalezy się porównywac, wiadac masz taka budowe że akurat w brzuszek nie idzie ci. Mi to własnie tylko piłeczka z przodu rosnie, biodra mi sie poszerzyły to jasne ale nie utyłam ani w rekac ani w udach tylko brzuch wystajacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja ważę 65kg ale w sumie to nie wazne bo trzeba raczej brac pod uwage wyjściową wagę, ja mam wzrostu 166cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak widze te brzuchy dziewczyn w 9 m-cu to na prawdę pokaźne zazwyczaj sa :D ale sa tez takie że wcale bym nie powiedziała o do terminu tuz tuż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu plamię :( Nawet troszke mocniej niż ostatnio, a przecież biorę ten duphaston, co jeszcze mogę zrobić...Stresów ostatnio żadnych, wysiłku też nie...Wczoraj powinnam dostać @ a czytałam że w tym czasie trzeba bardziej uważac i ze niby te plamienia mogą się pojawiać, ale ile w tym prawdy... Banmon, a Tobie się plamienia powtórzyły jak brałaś tą luteinę? Nie wiem czy dzwonić do ginekologa, kazał jak plamienia będą mocniejsze, ale nie są dużo mocniejsze...Do wtorku niby tylko cztery dni, albo aż...Chyba się położę i zobaczę, już mi się nawet płakać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak plamiłam, to prawda też że w dniu spodziewanych @ moga się pojawic plamienia, ale trzeba pamietać że jesli to jest zywa czerwona krew to trzeba do szpitala albo do gina natychmiast, tak mi mój gin mówił. Ja bym na twoim miejscu do szpitala na izbę pojechała - kobiety w ciązy z plamieniem nie odeśla do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kazdym razie ja nie bagatelizowałam zadnego brudzenia (bo ja nie plamiłam krwia tylko brudziłam na brązowo) i od razu do gina jechałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu jeśli to jest sprawa małego progesteronu to dadzą ci zastrzyk zawsze to jest duzo mocniejsze niz tabletki, ja dostałam Kaprogest i dziewczyny co ze mna leżała we wczesniej ciąży i miała plamienia też dostała Kaprogest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest żywa krew... I co Ci powiedział gin, zwiększył dawkę czy co, bo już nie pamiętam? Nie wiem czy dzwonić do niego, czy co... Do szpitala nie chcę iść, ale jeżeli plamienia nie ustaną to nie będę miała wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwiekszał mi dawki, ja miałam trzy razy takie plamienia na brązowo, to wyglądało jak upław ale zawsze to pare kropelek nie tak że bym musiała wkładke mieć... jeśli nie chcesz iśc do szpitala to po protu leż sobie na lewym boczku i postaraj się nic w domu nie robic, nie dźwigac, sprzatać, gotowac, niech na ten czas plamienia twój partner się tym zajmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wyszłaś od razu, czy leżałaś? Ja się panicznie boję tam zostać w tym naszym szpitalu, no ale jak nie będzie wyjścia to tak zrobię, ale na razie nie chcę iść, chyba zadzwonię po mojego R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu to ja wylądowałam jak mi krwiak pękł, jak miałam te plamienia to zawsze mnie moj gin przyjął a jakby nie miałam czasu to na pewno bym na izbe pojechała ;) taka już jestem upierdliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia caly czas mysle o Tobie:P i trzymam kciuki;) Banmon a jakie w koncu macie imie dla Malej?:P Marzena moze jedynie zadzwon i sie zapytaj, plamic mozna przez cala ciaze znam takie dziewczyny, wiec sie nie denerwuj:) HopeU no juz najwyzszy czas odpoczac i pobuszowac po sklepach, fajnie ze dzidzius sie rozkrecil:) jak o tym pomysle jak cudownie bylo to mi teskno za kopniakami z brzucha le terraz tez dostaje jak sie bawimy:) Smile Ty jestes szczuplutka i jaki brzuszek bys nie miala to szybciutko zrzucisz:P Amerie jak znajdziesz czas to napis zco tam u Was bo ciagle sie zastanawiam jak sobie radzicie:P no i mam nadzieje na zdjecia z chrzu Sebusia:) Goga co tam slychac?? musze ta pierniczona siec zmienic bo to nic to z tego!! jak Misiun?? Ola, Asia jak tam Mamuski?? Sisetka jak samopoczucie?? Marzenka_s ja od 3 dni nie wychodze bo czekam az odsnieza a jak nie to do gminy mam 5 minut i narobie rabanu bo to jakies kpiny a tym bardziej ze to droga do 7 i jezdza tedy tiry!!! Marta gdzie Ty sie pofdziewasz?? Dagus odzywaj sie czesciej:) a ja jestem z siebie dumna bo przemeblowanie robie i sama lozko przenioslam, raczej przepchalam;) zmienilam miejsce postoju lozeczka zmienilam posciel, Gabrys ta lubi bardziej bo ma ostrzejsze kolory i patrzyl sie jak zahipnotyzowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja to lubie przemeblowania i tez zawsze z meblami sama po podłedze jeździłam :) jeśli chodzi o imie to dopiero jak sie mała urodzi postanowimy cos na 100% teraz o tym nie myślimy bo jakos nie mamy weny. Dla chłopca za to mamy imie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to przez tą pogodę ja tez dzisiaj jakas śnieta chodze, nawet sobie cisnienei zmierzyłam ale mam w normie. Weź sobie sisetka tabsa bo po co się meczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz wzielam 2 ibupromy i nic zaraz wychodze z pracy i czeka mnie 250 km, jedziemy do domu, znaczy do rodzicow, ale do naszego miasta, musimy na budowie jeszcze pare rzeczy przed zima zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaa sisetka to współczuję :o mam nadzieje że M będzie robił za kierowce a nie ty. Myślę że za jakiś czas zaczną działać tabsy niby się mówi ze pół godziny po łyknieciu powinny takie tabletki zacząć działac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Dziewczyny mam do was pytanie. Nie mam okresu i od wczoraj zauwazyłam bardzo duzo sluzu co to moze byc? Za odpowiedz z gory dsziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co niby miałoby byc ? jeden dzien jak się @ spóźnia to nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Ale mi sie nie spoznia jeden dzien tylko juz dluzszy czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×