Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

ja chcę rozpinane po całości bo tego przez główkę mogę się bac na poczatku i nie chcę sobie zycia komplikowac a tak to wszystko rozepne jak leci od góry do dołu i łatwiej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle ,że nie ma sensu duzo 56 kupowac,ale jakieś musze...A kombinezonik był jeszcze jeden śliczny,beżowy ale wlasnie 56 a ja kupiłam 62 niebieski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Dziewczyny a czy temp. mierzona dzis rano dała wynik 36,9 moze oznaczac rowniez ciaze?? Wiem ze trzeba mierzyc codziennie i rano i o tej samej porze ale zmierzyłam tak z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kupowałaś go w realu ? ja chcę kupic beżowy, w ogóle wszystko co do tej pory kupiłam to jest unisex, postanowiłam ze dopiero jak poznam płec na 100% czyli przy porodzie to bedę wtedy odpowiednie ciuszki kupowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że dasz radę ja po perwsze jestem zbyt leniwa na te przez głowę zakładane a po drugie to mogę się bac tak mi sie wydaje :D Baronowa chyba najłatwiej byłoby zrobic test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 5-10-15 kupiłam,bo w realu nie ma kompletnie nic..wszystko jakieś takie mało gustowne;) Albo ja jakas dziwna jestem:) To juz w tesco są fajniejsze..Ale własnie po to byłam,żeby porównać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dla mojego M będzie na pewno łatwiej zakładac te rzeczy rozpinane bo już mi powiedziąl ze te przez głowe to się boi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
pisalam juz wczesniej prosze przeczytac moje wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mi tez się wydaje że w Realu nic nie było o wiele lepiej jest w Tesco, a ten kombinezonik to chyba widziałam w 5 10 15 :) fajny jest ale ja się czaję na ten Tescowy i mam nadzieję ze w końcu upoluje rozmiar 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co mają w tym dużym sklepie Dziecko obok reala..strasznie śnieg sypal i juz tam nie poszlam..A R. podrzucił mnie tylko w jedną stronę a wracałam taksówką;) Najwyzej razem tam zajrzymy w tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kiedy ty ostatnio test robiłas ? zresztą jesli się chc wiedziec czy się jest w ciązy to albo sie robi test, albo bete hcg albo się idzie do gina na pewno nei mierzy sie temp :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nei byłam ani razu w tym sklepie, najpierw muszę się wybrac do tej hurtowni na górnej ale to na pewno w przyszłym roku dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
na poczatku listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba trochę czasu od listopada minęło.... więc warto powtórzyć test albo iśc do gina a nie mierzyc temp która zresztą przy ciązy ma być niby powyżej 37stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Ale po co mam latac do apteki i kupowac co chwile test? Pobolewło mnie podbrzusze jajniki tez lekko bolały myslałam ze niedługo okres przyjdzie wizyte juz mam umowiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekaj na wizytę Też czekam na te wyprzedaże :) w styczniu chyba juz powinny byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
To nie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wtedy wyruszę ;) musze kupic fotelik samochodowy gdzies tylko nie mam pojecia gdzie chyba na necie poszperam i znajde jakies adresy. łóżeczko to nawet nie iwem kiedy kupimy - pewnie na poczatku lutego a wózek to moze M pojdzie i kupi jak juz się mala urodzi a w lutym tylko wybierzemy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos pomalu sie wszystko skompletuje:) ja przestałam panikować,bo mysle,że to w miare szybko mozna zalatwić..Zwłaszcza,że sporo rzeczy juz mam.. Baronowa kompletnie Cie nie rozumiem..naprawde:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baronowa 12347
Nie musisz mnie rozumiec, wiem ze test tu by rozwial wszystkie watpliwosci i kupie go w poniedzialek a do lekarza i tak musze isc ale chcialam znac wasza opinie a nie zebyscie mnie krytykowaly za to jak postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To,że nie rozumiem nie znaczy ze krytykuje:) Wyluzuj. Ja bym poszła kupiła i zrobił test a nie pytała na forum...A skoro pytasz to w jakimś stopniu zależy Ci żeby znać odpowiedz czy to ciąża czy nie ciąża..Nie lepiej od razu wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×