Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Jesli ochodzi o chodziki to ja również na nie..ale z doświadczenia...Mój brat bardzo wczesnie zaczął chodzić..bo miał 9 miesięcy!! Był bardzo silny w nóżkach,bo nawet nie umiał siedzieć a juz wstał! Serio:D No i apropo chodzika...Kupiliśmy mu bardzo wczesnie widząc,że sie przyda..Ale taki chodzik zamiast uczyć to dzialał odwrotnie,bo maly sie nózkami odpychał i fruuuuuu od sciany do sciany:) Raczej bardziej sie bawił w nim niż uczył chodzić.. Do zabawy może być moim zdaniem jesli ktoś ma duzo przestrzeni no i nie beda mu przeszkadzac poobijane ściany:) Ale to tez pewnie od temperamentu dziecka zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Joasia gratuluje kochana:P i slicznej parki zycze:) Marzena lez i odpoczywaj dla Fasolinki:P Marzenka ja mam pusto i Ci nie odp:( a czemu taki marudny Kacpero?? Goga ale masz spiewaka:P czekam na foto:P schowaj lenia do szafy:) Dagus sto lat dla Asiulki:P i wytrwalosci🌼 Bnmon jeszcze tylko 11 tyg:) HopeU a len sie:P po dwoch pracach masz prawo:) Smile a cos Malemu nakupila??:classic_cool: Ola jak tam sama z Niunia??:) Asia?? fotosiki nowe🌼 sisetka teraz Twoja kolej na zafasolkowanie:P Marta??? co tam slychac??? Amerie?? jak po chrzcinach??:P u nas marudzenie caly dzien, szkoda mi go:( wszystko wsadza do buziuni a najbardziej raczki i mamusiny nos i broda:) maly wampir jak sie rzuci to weez go odklej!! a jak wtedy glosuje:) no i ma nowa zabawe jak lezy na brzusaiu to bije glowka w podusie a jak na mnie lezy to w moj nos:( i sie smieje!! wczoraj bylismy w realu, kupilam sloiczki juz na 5 miech i dam za tydz, troche body i pajacyk:P a jak wracalismy to prawie wyszedl przez szybe tak podobaly mu sie swiatla i choinki:P na stojaco jechal:P a zrobil taka kupe ze trza bylo wietrzyc samochod:P ale sie ubrechtalysmy:P dzis jadl brokuly i pierdzi w nieboglosy:) haha:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezłego czadu twój Gabrys daje :D:D ja mam co raz częściej przeczucie że urodze przed terminem, moja mama mi dzis powiedziała, ze tez tak czuje w kościach ;) no zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki wy normalnie gotowałyscie butelki i smoczki w wodzie ? bo ja nie chcę sterylizatora tylko nie iwem czy te palstikowe butelki toi mozna wrzucic do wrzatku (czy się nie odkształcą) czy taka zagotowaną ale nie wrząca zalac wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Joasia gratulacje !!!! Banmon ja zalewam wrzątkiem butelki, smoczki i laktator z Aventu i wszystko gra :) Muszę sie Wam pochwalić że jakoś same radzimy sobie z Lilką :D Mała właśnie śpi, ja muszę wypisać kartki świąteczne i jak Pchła sie obudzi to skoczymy sobie na spacer w kierunku poczty ;) Wiem już jedno, z takim maluszkiem nie da rady nic zaplanować, codziennie jest inaczej, o innej godzinie ucina sobie drzemkę , raz spi dłużej raz krócej. Ale zawsze jest taka słodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daguś, Agnes, ale macie fajnie ze swoimi maluszkami przy sobie... Ja jeszcze trochę plamię, ale już dużo mniej, staram się być dobrej myśli... Z tymi prezentami to naprawde nie wiem, na allegro się boję że zamówię i przyjdą po świętach, a na miasto nie pójdę, mój R. też pracuje całe dnie, nie będzie kiedy iść, chociaż w sumie w niedziele tak myślę jest niedziela handlowa to może wtedy go wyciągnę i coś razem szybko znajdziemy, tylko juz widzę ten tłum wszędzie :o Ja nawet nie mam się w co ubrać na święta :P Niby ciążowego brzucha nie mam jeszcze, ale już się mieszcze tylko w jedne dżinsy, i to takie których nie lubię, za bardzo dopasowane je miałam wszystkie... Ale apetytu coś nie mam, jem bo muszę, ale nic mi nie podchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - kolejna zadowolona mamuśka, aż się lepiej człowiekowi robi jak takie rzeczy czyta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena dobrze ze plamienia słabsze, wszystko bedzie dobrze. A mamuska zadowolona bo szkrabek spi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wykrakałam, juz sie obudziła! a ja tylko 2 kartki wypisałam, dobrze ze chociaz mleko sciagnełam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzieki za radę :) wiedziałam że sobie będziecie świetnie z mała radzic we dwoje marzena najważniejsze ze mniej plamisz, pewnie taka twoja uroda i może jesteś z tych co tak plamia przez pierwszy trymestr, niektóre kobiety tak maja i nie wiadomo skąd to się bierze.... Prezenty to teraz juz lepiej samemu kupic bo jest taki młyn na poczcie i w firmach kurierskich że mogą nie dotrzeć przed świętami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak zrobimy że kupimy coś na mieście...Kusi mnie jedynie zamówić jakąś tunikę na allegro, z tym już mniejszy kłopot jak nie dojdzie, a prezenty jak raz będą kupione na szybko to nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że nic się nie stanie - najwazniejszy jest gest :D ja jeszcze dzisiaj zamówiłam na allegro prezent dla mamy M i zobaczymy czy dojedzie przed świętami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem czy wam keidys pisałam ale jak miałam iśc do gina na kontrolę czy krwiak się wchłonął to w łazience znalazłam dzikiego lokatora (szczura) przez cały dzienm łazienka była zamknięta, M jak wrócił z pracay to miała już cały sprzet i chciał go zabić ale szczur uciekł (domyslamy się ze tą samą drogą co przyszedł czyli pod prysznicem mamy dziurę) dziura została zasłonięta cegłówką i byłam spokojna....... do dzisiaj........ byłam w wc i nagle słysze jakieś dziwne dzięwki od razu zapaliła mi się lapmka w głowie SZCZUR zamknęłam deskę od muszli i nasłuchuję, i ewidentnie w rurze tam za kibelkiem był szczur, słyszałam jak skrobie, później zaczął gryźc, podniosłamm delikatnie deske i polałam tam domestosu, wodę zspuściłam z parę razy ale ten cholerny szczur nadal tam był, zaczał coś gryźć i w sumie wygryzł taka wąską dziurke w tej rurze plastikowej (w tym kolanku), piszczał jakos dziwnie, spóściłam zowu wode i już nic nie słyszałam, deski boje się już podnosić, na deskę położyłam cos ciężkiego żeby to cholerstwo nie wylazło. Miałam dziś takiego stresa że szok. Na razie nie słysze żeby tam był ale cholera wie.... moze siedzi cicho...... dzwoniłam do spółdzielni mieszkaniowej i facet powiedział ze jakas kobieta juz to zgłosiła i sprzątaczka ma trutki rozstawić.... ale watpię zeby to pomogło. A teraz mam taką traume że nie wyobrażam sobie wejścia do toalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha jakis przyjemny akcent dzisiejszego dnia, własnie dotarła do mnie paczka z poczty polskiej z ciuszkami :) Smle mogę ci polecic sprzedawce jak chcesz bo ciuszki sa bardzo ładne (na zdjęciach tak nie wyglądają) i dobre gatunkowo. No i co najwazniejsze zamówienie złożyłam w sobotę !!! a dziś mam paczkę. Po świętach zamowię jeszcze jakies łaszki od tej laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon ja bym chyba zawału dostała jakbym szczura zobaczyła:D Mam nadzieje,ze coś z nim zrobią...aż strach pomyśleć jakby wyszedł z lazienki na mieszkanie:O Znając życie to i moje kocice by spanikowały:D Możesz podac tego sprzedawce..moze sie skusze..Bo juz sie pokusiłam znowu na dwie rzeczy za allegro..Mam nadzieje,ze problemów nie bedzie...Na pewno te opoznienia sa chwilowe..tzn mam taka nadzieje.. O takie cuda kupiłam: http://allegro.pl/tiny-love-pozytywka-dzien-i-noc-i1365278459.html i http://allegro.pl/tiny-love-karuzela-wyspa-marzen-pilot-i1347235944.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam to : http://allegro.pl/pajacyk-pajac-z-sitodrukiem-welur-rozm-56-i1350901527.html kolor zielony http://allegro.pl/body-rozpinane-dlugi-rekaw-56-bawelna-100-i1342827919.html 3 pary http://allegro.pl/wyprawka-5-cz-spioszki-kaftanik-body-56-bawelna-i1363498826.html kolor biały bałam się bo na zdjęciu to wydaje sie byc takie cienkie i bylejakie ale szczerze po lecam bo w dotyku jest super bawełna, na prawde wydaje sie byc bardzo dobra jakosciowo no i na zywo wygladaja lepiej o 100razy podoba mi się tak karuzela, ja sie zastanawiam cały czas czy kupić czy nie.. co pare dni mam inna zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tesco welurowy pajacyk kup[iłam za 35zł i jest cienszy niz ten, tutaj się dodaje koszty przesyłki ale jednak jak się kupuje wiecej rzeczy to się wtedy opłaca i jest taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś pierogi ruskie zrobiłam, 34szt, 22 zamroziłam a reszta ugotowana czeka na M, w ogóle zabrakło mi farszu na 4szt i już chciałam wyrzucic ciasto ale wpadłam na pomysł że napcham je tartym jabłkiem - wiecie pierwszy raz takie jadłam i były pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:P Fajnie Ola ze dalyscie rade:) Banmon fajna ta stronka z ubrankami:P Smile fajne zabaweczki my Malemu kupilismy niedawno taka karuzele z pozytywka i lampka: http://allegro.pl/karuzela-z-lampka-i-pozytywka-na-cd-atrakcje-i1349544454.html i powiem Ci ze super plytko mozna zmieniac, Gabrys ma swoja ulubiona z kotkiem:P ja buszuje po allegro...hihihihi:classic_cool: a u nas "baczkow" ciag dalszy:P dzis nawet kupka byla zielona po brokulach🌼 no i rozpoczelismy jedzenie kaszek😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia a ty chyba dzisiaj idziesz na powtórkę bety :) trzymam kciuki za piękny przyrost :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Banmon, już byłam, już paznokcie obgryzam, by było dobrze. Jak mężuś zadzwoni z wynikiem od razu Wam napiszę, mam nadzieję że będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon pierogi z jabłkami to smak mojego dzieciństwa...Moja babcia robiła najlepsze na świecie..:) Popatrze pozniej na te aukcje ubrankowe,ale sporo juz mam i nie wiem czy kupowac... A i nie zastanawiaj sie nad karuzelką albo czyms do łózeczka,bo to super sprawa...Nawet mały szkrab bedzie sie przyglądał z zaciekawieniem... Ja np pewnie kupilabym jakąś stonowaną,np beżową z elementami brązu,bo taką gdzieś widziałam ale podobno im bardziej kolorowa tym lepiej,wiec wziełam taką..Są rózne..ta jest dość droga i rozbiezności w cenach są duże,wiec stwierdziłam,że w sklepie bedzie jeszcze droższa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takich rzeczy jak kupilaś to mam juz sporo..Jeszcze planuje sie wybrac pod koniec tygodnia gdzieś...A jutro mam nadzieje,ze pojedziemy po łózeczko,bo ciagle sie odkłada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale rzeczywiście jest taniej,bo w sklepach poki co to ceny straszne..Taki komplecik wyprawka to widziałam za ponad 50zł w tesco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to juz chodzi nawet nie o tą cenę ale o to,że maluch ponosi to bardzo króciutko i juz trzeba kupować nowe... Ja juz zapowiedziałam,np mamie czy siostrze(bo bedzie chrzestną) że jak sie beda kusiły na kupowanie ubranek to żeby duzo większe kupowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam kiedyś, że dzieci właśnie lubia kontrasty najlepiej pasuje im wzorek szchownicy, tylko że to nie tyle że musi być pstrokare tylko żeby były np 3-2 wiodace kolory i w takich kontrasowych barwach (białe, czarne, żółte) i wtedy dziecko zawiesza wzrok na tym styku kolorów - tak czytałam, ale że najlepiej to taka karuzele 1 miesięcznemu dziecku powiesić bo wtedy zaczyna skupiac wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kupione wszystkie w rozm 56 i na tym kończę myslę ze tyle co mam to mi starczy teraz tylko bedę kupowała w rozm 62 ;) jeszcz tylko półśpiochy jedne kupie w rozm 56 bo mam bluze no i chcę żeby to był taki zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×