Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

Amerie a nie moglabys isc do apteki po zageszczacz? on w polsce jest bez recepty wiec po co masz czekac az jakas wredna baba stwierdzi ze maly zamiast zjadac to wiecej ulewa:( ulewanie jest naprawde niebezieczne, a po zageszczaczu sa efekty:) dpradzam Ci nie prosic sie a jedynie samej to kupic. ja stosuje nutriton z bebilona, chcesz to zrobie zdjecie opakowania i mozesz poszukac w aptekach albo na necie:P jak cos to pisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to bardzo wczesnie Ci wyszły..w 4 miesiącu to bylam płaska:D Ehh nie wiem od czego to zalezy.... Nie wiedziałam wlasnie co tam jest,dzieki za informacje:D Może sie skusze i dzisiaj tam podjade,bo R. sie w tamte rejony wybiera pozniej...Chociaz popatrzec orientacyjnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sciegiennego nie bylam:( maja tam foteliki napewno w zestawach z wozkami bo ja tam kupowalam a czy oddzielnie to nie pamietam, ale na zagnanskiej i w dziecko maja oddzielnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zawsze jak sie cos planuje to wychodzi inaczej:/ przynajmniej u nas...Juz w grudniu miałam miec wszystko gotowe a tu wyszło jak wyszło...No nic jakoś sie za to zabierzemy..Ciekawe jak z tym vatem...teraz jest wszystko drogie a co bedzie pozniej to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie to dokładnie jest na zagnańskiej ? bo mi chodzi o foteliki maxi cosi... a na górnej agnes to wózek i łózeczko moge kupic czy tylko wózek ? do tego dziecka tpo moze z ciekawościu pójdę ale raczej jak tam jest drogo to nie chcę przepłacać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a kto nie lubi przecen:D Ja tez wtedy wole kupować..Moze zajrze,bo dzisiaj to sie tylko lenie..nic kompletnie nie robie..nawet obiadu,bo mam rosół z wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dlatego stwierdzilismy że może jednak część rzeczy kupimy jeszcze w tym roku ale nei wiem dokładnie na co ten vat wzrośnie czy na meble np czy na wózki czy ubranka i zabawki czy po prostu na wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lozeczka tam tez sa ale maly wybor i chyba treszte maja w katalogach bo maja tam dosyc mala miejscowke:( zagnanska na przeciwko cmentarza:P latwo znalezc:) po lewej stronie jadac do zagnanska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może jakoś znajdziemy bo gdzie cmetarz to też nie wiem ale akurat chybałatwo zlokalizuję ;) czyli co na tej górnej się opłaca kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam jest najtaniej:P ubranko kupilam tam tylko jedno ale fajne:P butelki maja fajne, przewijaki, dresiki, pieluchy. czapki:P posciel tez ale ja zdecydowealam sie na ta z zagnanskiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wózek też na górnej ? ja butelki mam, przewijaka nie chce tylko mate turystyczna 2szt. no najwyżej pieluchy tetrowe tam kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jak mozesz to podaj mi jakas pelna nazwe tego mleko jest chyba identyczne jak w polsce ja sie za tym zageszczaczem rozgladalm w sklepie takim specjalnym i nie bylo :/ mam tylko nadzieje ze jak podasz mi nazwe to tutaj beda wiedzieli o co mi chodzi ja wiem ze ulewanie nie jest bezpieczne maly juz kilka razy sie krztusil :( i w nocy jaki strach jest czasami zastanawiam sie czy to nie jest reflux :/ smile pisalas ze chcesz sie zamienic z agnes zaufaj te pierwsze miesiace sa njpiekniejsze mimo tego ze bywa ciezko kiedy dostaniesz od dziecka pierwszy kontrolowany usmiech to poplaczesz sie z radosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o zdjecia mojego synka agnes postaram sie w najblizszym czasie w koncu zalozyc to konto na nk i bedziesz mogla zobaczyc jak on szybko rosnie zadziwia mnie coraz bardziej z kazdym dniem szatanek moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a duzo placilyscie za zestaw butelek podgrzewacz sterylizator i takie tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nutricia bebilon nutriton substancja zageszczajaca niebieskie opakowanie z pisiem polarnym:) jest podana tez strona internetow www.bebilon.pl:) to czekam z niecierpliwoscia na zdjecia:) a moj krztusi sie do tej pory np soczkiem, woda nie za bardzo mu pasuje konsystencja wodnista wiec naprawde wiem co to oznacza:( kiedys za kazdym razem ,krzyczalam do j zeby przyszedl bo maly sie krztusi teraz szybko reaguje. ale wczesniej balam sie ze nie zlapie oddechu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie ja za dwie butelki avent 125ml zapłaciłam 15zł do tego mam na razie dyski uszczelniajace za 13zł podgrzewacz kupuje taki za 50-70zł i to wszystko na razie, później kupie te większe butle i chyba tez cena będzie podobna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agnes ja to jak maly sie krztusi to w taka panike wpadam ze szok :/ wiec ten zageszczacz jest bezpieczny nie musze sie radzic lekarza? wiesz chce miec pewnosc ;) banoman ja mam taki zestaw http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Feeding/Steriliser-and-Warmers/Tommee-Tippee-Closer-to-Nature-Essentials-Set%280070825%29 zastanawialam sie jak bardzo ceny sie roznia w polsce dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no laski gdzie się podziewcie, czyzby wszystkie tak do świat sie intensywnie przygotowywały ? ;) moje przygotowanie na razie wyglada tak, że leżę do góry brzuchem - ale to sie niebawem skończy, dzis jedziemy na zakupy świateczne :o nie lubie tej całej spozywki kupowac a jutro chyba zaczne cos robic....a w ogóle nie mam pomysłu co będziemy jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, jaki słodki ten Twój Gabryś, no ja też go chętnie od Ciebie wezmę :P Banmon jak tam idzie Ci utrzymywanie diety? Mała sie dzisiaj uspokoiła? :D Smile moja mama właśnie z moim bratem przytyła 25 kg, to dopiero jest kilogramów do zrzucania :D Ja znowu kg przytyłam chociaż już tak dużo nie jem, wręcz odwrotnie, dzisiaj przyszła teściowa stwierdziła, ze już mi widać brzuszek :D ciekawe jakim cudem w połowie 3 miesiaca :D więc naprawde sporo przytylam :o Mi ostatnio niedobrze jakoś, żołądek mnie boli, plecy na dole...Z moim R. nie chciałam się juz kłócić, odpusciłam, no ale ja nawet rozmawiać z nim spokojnie nie umiem, bo się zaraz kończy jego nerwami i moim płaczem, ja rozumiem hormony ale bez przesady pierwszy raz nawet mnie święta nie cieszą Co najgorsze byłam u lekarki i powiedziała, ze muszę brać antybiotyk, bo gardło zawalone...Niby oskrzela czyste, ale teraz się zastanawiam czy brać ten antybiotyk...Lekarka oczywiscie stwierdziła oburzona, ze nie przepisywałaby mi leku gdyby był niebezpieczny dla dziecka i że lepiej brać antybiotyk niż nie wyleczyć infekcji... Rozumiem, tyle że ona przepisała mi ten antybiotyk jak witaminę C- jeszcze zanim mnie zbadała, jak weszłam i powiedziałam ze mnie gardło boli i jestem w ciąży! Później jak mnie zbadała to stwerdzila, że na pewno przepisze mi ten Duomox... Ja już gorączki nie mam, tylko to gardło mnie boli, najgorzej w nocy mnie męczy kaszel, spać nie umiem...Naprawde nie wiem czy brać czy nie :( Jedną tabletkę już wzięłam, ale teraz się zastanawiam ...Gdyby to nie był I trymestr to bym się tak nie zastanawiała, ech Chyba zadzwonię jeszcze do gina, ale cos czuję, ze on sobie niedługo zapisze mój nr jako : "nie odbierać - natrętne babsko dzwoniace akurat w czasie urlopu, świat czy weekendów" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzena jak już wzięłaś jedną dawkę to bierz, infekcja nieleczona jest groźniejsza dla maluszka niż przyjmowanie antybiotyku. Dieta spoko jakos nie cierpie z tego powodu w zasadzie jem wszystko co dobre tylko że zdrowe a słodyczy jak nie zjem to tylko na duuuuuży plus dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale i tak się boję, myślę czy może jednak nie dałoby rady wyleczyc tego bez antybiotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skro do tej pory nie dało rady.... dziewczyny w ciązy porzyjmuja nie raz o wiele cieższe lekarstwa i nic się nie dzieje. Ja myślę że nic sie nie stanie jak bedziesz brała te leki ale jesli masz obawy to kuruj sie domowymi sposobami....nic na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×