Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

nie moge z tym zdjeciemm... sorki ale nie umiem zrobic zeby bylo widac:( my dzis mielismy goscia moja kumpele ktorej nie widzialam.... szmat czasu:P byla zachwycona Gabrysiem:) calu Tatus- skomentowala:) no Niuniek dostal slicznego Misia ktorego nazwal AGE jak go zobaczyl i sie usmiechnal:P moj Baczek spi mi na reku.. ide go polozyc do lozeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes spróbuj jutro zrobic przy dzienny swietle tak najlepiej widac marzena i bardzo dbrze zrobiłas :) Smile jak tam zakupowe szaleństwo :) ? my bylismy w hurtowni i tylko kupiłam kombinezon i czapke grubsza, później pojechalismy do tesco i kupiłam 6par pajaców i 3 pary body rozpinane na 62, reszte ciuchów kupie na allegro bo mam bardzo mało na 62, chociaz M twierdzio ze za dużo ale on sie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisetka teraz nic tylko dbaj o siebie i czekaj na wizytę u lekarza :) A jak sie ogólnie czujesz? Mnie ten brzuch coś dziwnie boli :( Wczoraj wieczorem mi tak pulsowało po lewej stronie, jakby jajnik, ale może to nerki, nie wiem... Do dupy ten sylwester i wszystko, teraz jakby co to znowu dwa dni wolnego i ciekawe jakiego lekarza wtedy znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Sisetka gratulacje! Teraz możesz już śmiało przenieść sie dolnej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziwiająco dobrze sie czuje nie mam objawów żadnych czasem mnie troszke pobolewa brzuch, ale to naprawde niewiele piersi nie bolą, nie są powiększone, nic jedyne co to cały czas mi bulgota w brzuchu :) a no i czesto stoi mi w gardle taka jakby klucha i troche niedobrze mi ale tak to naprawde super, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w rozm 62 to długo dziecko chodzi? nie wiem po ile body i pajacyków kupić :( a tylko w takie zestawy planuje ubierac bo chyba najwygodnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon jeśli to ci pomoże to tutaj rozm 62 oznaczony jest na 0-3 miesiace, Pchła właśnie zaczęła wyrastać z 56 i używamy już tych wiekszych. Sisetka fajnie ze dobrze sie czujesz, oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ilości to trzeba pamietac ze czasem nawet 3 razy dziennie trezeba ciuszki zmieniac, no i im masz wiecej tym rzedziej pierzesz i prasujesz ;) a czasu na te czynnosci brakuje, szczegolnie na poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie właśnei myslę że tych 62 to będę musiała sporo mieć .... teraz juz tylko na allegro kupuje bo w sklepach chyba poszaleli wszystcy 😡 z tymi cenami ! Ola a ty głównie malutka ubierasz w pajacyki i body czy raczej w coś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) Dopiero wróciliśmy z zakupów..wczoraj tylko patrzylismy co i jak a dzisiaj zakupy... No wiec mamy wózek...Jednak na zywo trzeba zobaczyc,bo na zdjeciach w necie to porażka...I nie pomyślalabym,ze kupie jakis inny niż coneco...Okazało sie,że wcale taki genialny nie jest..a budka w wersji spacerowej to 1/4 normalnej..No niby na zdjeciach bylo widac,ale na żywo zupelnie inaczej...Długo by pisać,ale zastanawialiśmy sie na pewno ponad godzine i w końcu wybor padl na Jedo Bartatinę..widziałam go wczesniej,ale na zdjeciach mi sie nie podobał..a jest ok i co najważniejsze super sie prowadzi i nie jest ciężki..Wybraliśmy brązowo-beżowy;) Łóżeczko mamy nie takie klasyczne tylko jedno z tych co to mają boki kolorowe..Strasznie nam sie spodobalo,bo takie inne:) Dzisiaj R. złoży wieczorem to zdjecie zrobie..chyba ze na allegro znajde cos podobnego..Jeszcze dodatkowy komplet poscieli,bo nam sie spodobał z tej droższej pościeli feretti. Kupilam tez podgrzewacz z aventu,laktator medeli elektryczny(bo strasznie pani zachwalala,moze sie przyda) przewijak na łożeczko...No w sumie wszystko z tych wiekszych i najdroższych brakujących rzeczy mamy... Wanienki były brzydkie;) i trzeba sie gdzieś indziej rozejrzeć albo na allegro zamówić..Bujaczki o 100zł droższe niż w necie wiec pewnie tez zamowie,ale to nie najważniejsze teraz.. ehh rozpisałam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ceny ubranek rzeczywiście powalają..Można szoku dostać,serio... W styczniu może coś na wyprzedazy kupie,ale sporo mam tego wiec na razie starczy.. Nie wiem jeszcze czego mi brakuje...musze poczytac o wyprawkach to coś wychwyce..Ale najwazniejsze rzeczy są wiec jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o wozek chodzi to dodam jeszcze,że albo ja nie pojeta jestem ale wiekszości nie dałam rady prowadzić;) No szok...Rozjezdzały mi sie we wszystkie strony...A ten mimo,ze ma skretne,pompowane koła to normalnie jedzie przynajmniej..zero problemów..Ale tutaj na zagnanskiej nawet coneco nie mają,bo mowią,ze wadliwe i coś tam:/ Ja je oglądałam w sklepie nie w Kielcach..a byłam przekonana,że taki chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile my kupujemy wózek Babetto Holland - no po prostu miłość od pierwszego wejrzenia ;) te łózeczka co kupiliście sa bardzo ładne, na allegro też takie widziałam nawet się zdziwiłam ze w hurtowni je znalazłam. A jaką chciałabyś wanienkę ? kurcze ja to chyba mam za mało tych ciuszków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jaką chce...Z fisher price mi sie podobaly nawet,ale w sklepie nie widziałam..Chyba odpuszcze sobie ta komode kąpielową..Jakaś taka mało stabilna sie wydaje i z badziewnego plastiku;) A kosztuje tyle co łóżeczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładne te łóżeczka widziałam je pare tygodni temu na allegro własnie - podobaja mi sie ale my kupujemy normalne tzn takie zwykłe sosnowe. Po Nowym Roku pojedziemy po te łóżeczko, materacyk i wózek a fotelik kupuje na allegro bo tańszy jest prawie o 100zł od tego w hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co słyszałam to te komody nie sa takie praktyczne wcale ale wiadomo to każdy sam musi ocenic. Ja kupiłam zwykla wanienkę, ogladałam Zawitkowskiego kiedys i mówił właśnie o wanienkach że takie zwykłe sa najlepsze i żeby nie kupowac tych profilowanych... ale to kazdy robi jak chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie te z fisher price są normalne,maja tylko dla noworodków taka nakladkę..A z tej komody ta wanienka jest beznadziejna,nawet nie wiem czy wieksze dziecko mozna w niej kąpać... Cos sie wybierze,nie bede wydziwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile to juz praktycznie masz chyba wszytsko nie licząc tej wanienki :) fajnie, klopot z głowy, teraz możesz sobie poprac i przygotowac torbe do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie..teraz to juz tylko ogarnąc to wszystko i juz;) Laktatora miala nie kupowac,ale R. mi kazał jak ta pani zachwalała;) Kurcze ale 250zł ponad kosztował:/ Te ceny są kosmiczne a co bedzie po tej podwyżce...Juz sie przygotowują do zmian,bo jakos 2 dni ma być hurtownia nie czynna..bo beda ceny zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja laktator kupie na allegro bo chcę reczny, nie planuje długo karmic piersią, jesli będę karmiła to raczej 'na bieżąco' a laktator to tylko chyba bedę uzywała jak bedę miała nawał pokarmu no i przy odstawieniu ... ja dzisiaj kupiłam przewijak miekki na allegro i jakies ciuszki.... ale musze jeszcze ciuszkow dokupić tzn body i pajacyki bo tylko to mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN @ sisetka...............29.................7............... ...............ok.06.12 Aichaoao............26.................4................. ........ok. 23.12.10. Gzela................25..................6............... .........ok.22-25.12.10 PRZYSZŁE MAMUSIE nick....................tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię Smile........................33...........ok.07.02.2011 .....chłopiec...... Banmon.....................31...........ok.08.03.2011. ..dziewczynka(?) HopeU.......................31.........ok.07.03.2011.....chlopiec czy dziewczynka ??? marzena87...............12............ok. 29.07.2011..........???........ MAMUSIE nick...........imię dziecka.......data urodzenia......wzrost.....waga -=Goga=-..........Michał..........05.05.2010............ .49..........2250 Dagus83............Asia............12.05.2010............ .49..........2850 Marta82...........Emilian..........16.07.2010............ .55..........3100 agnes19...........Gabriel..........30.07.2010............ .49......... 2520 marzenka_s......Kacper..........13.09.2010..............51..........3420 amerie............Sebastian........13.10.2010............ .54..........3780 AsiaAaK...........Lena................17.11.2010......... ...54.........3000 Olka.P.............Liliana..............21.11.2010....... ......?.........3280 Czesc dziewczyny. Jakos chyba za duzo czasu mialam i nawet nie chcialo mi sie pisac. Nie moge sie zabrac do niczego, jakbym cala ciaze byla w domu to pewnie byloby to samo. Swedzenie na szczescie przeszlo. Ogolnie najgorsza przypadloscia teraz jest zgaga i wszystko mi sie cofie do gardla :-o No i wieczorami mi brzuch twardnieje i maly baczek kopie i kopie, ostatnio pol nocy chyba i w ciagu dnia czkawka i w nocy to samo, tak mysle ze to bylo to, bo takie podskakiwanie w rownych odstepach czasu chyba z godzine :) No i humorki mi sie zmieniaja. zaczynam sie bac czy sobie poradze, ze juz za 2 mce bede mama, ze to tak szybko i wogole i co to bedzie. zycie sie odwroci do gory nogami. mam nadzieje ze to normalne takie leki :-o no i co sie urodzi i juz wogole na tym punkcie mam shize totalna. tak sie nastawilam na dziewczynke a tu pewnie bedzie zonk. wiadomo ze bede kochac chlopca tak samo ale w glowie mi wiruje i boje sie ze bede zla matka i tak sama sie zadreczam. Wyprawka po malu sie powieksza. kupuje jakies tam ciuszki pomalu, zreszta to mozna poziej tez kupic. mam laktator reczny i dwie male butelki z Aventu, zastanawiam sie dokupic duze jeszcze, szczoteczke i grzebyczek, nozyczki, reczniczek, kosz wiklinowy do spania na stojaczku tak zeby miec przy lozku, do 5 miesiecy jest chyba, wanienke, kocyk. i na tych nozkach od kosza moge tez klasc wanienke do kapania. nie wiem jeszcze co z przewijakiem. do poscieli bede miec taki ceratowy ale nie wiem czy kupic taka nakladke na lozeczko czy dawac go na komode. Lozeczko zamowie na ebayu takie chcialam proste biale i nie kanciaste tylko zaokraglone: http://www.auctiva.com/hostedimages/showimage.aspx?gid=913680&image=161529698&images=161529698,161529714&formats=0,0&format=0 posciel juz mam upatrzona w sklepie, ewentualnie druga na zmiane kupi mi mama w pl. no i juz mi kupila pieluchy tetrowe i jakies rozki. co do wozka to dostalam spacerowke Quinny Speedi, wiec musze dokupic do tego gondole i fotelik maxi cosi ktory tez sie montuje no i adaptory do montazu i torbe do wozka. tylko problemem jest kolorystyka bo chcialam czarno -czerwona gondole a takich juz nie ma, sa same czerwone wiec chyba taka kupimy. No i ku mojemu zdziwieniu dobrze sie prowadzi ten trojkolowy wozek, nie chcialam takiego ale widze ze tutaj bardzo duzo osob je ma i sobie chwala. A skoro juz mam ten to po co wydawac pieniadze na inny. A co do zabobonow to nie wyobrazam sobie kupowac wszystkiego po urodzeniu, jakis koszmar. Nawet jak ktos nie zna plci to przeciez sa uniwerslane kolory a ubranka mozna dokupic zawsze. Ja musze kupic kilka sztuk tych najmniejszych do 3 kg bo kupuje tak do 4 glownie i wieksze. no i malo mam takich tzw outfitow zeby wyjsc gdzies z dzidzia wiekszosc tylko pajace i body. Ale takie rzeczy to bedzie sie fajnie kupowalo tak na 3 miesiecznego szkraba bo juz bedzie cieplo :) I do tego wszystkiego jeszcze caly czas cos M robi w domu. Salon jest wogole nie zrobiony jeszcze, nie mamy nawet telewizora co mi i tak nie przeszkadza bo do tej pory nie mielismy go gdzie wstawic i czasu na ogladanie tez nie bylo w starym mieszkaniu. Do tego pralka sie zepsula chyba. Moje ciuchy sa w workach od 2 miesiecy bo jestem leniwa i mi sie nie chce bo i tak M musi mi w szafie porobic szafki. Mam tylko nadzieje ze ogarniemy to wszystko. Ale sie rozpisalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Hope wszystko na spokojnie ogarniesz i się ladnie urzadzicie..A obawy ma każda,bo nie wierze,że nie..To calkiem nowa sytuacja i nie da sie bez emocji podchodzić do porodu i to tego co bedzie po nim... Kurcze coś tabelki nie moge skopiować:O a dzisiaj zaczynam 36 tydzień!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope super ze się odezwałas ja też mam tylko dwie male butelki tzn 125ml i sie zastanawiam czy nie kupic tych na 260ml jeszcze ale chyba sie wstrzymam, najwyzej pozniej cos zamowie-przeciez od razu taka butla nie bedzi epotrzebna... tak mi się wydaje. Łóżeczko bardzo fajne ja się właśnie zastanawiałam między białymi mebelkami a sosnowymi - u nas sosnowe wygrały ale białe sa też śliczne takie bardzo dziecięce i delikatne sie wydaja :) Ja bez tv tez mogłabym zyć, mi to pudło do niczego potrzebe nie jest i tak nic w tej telewizji nie ma.... ;) Hope ja tez stawiam na pajace i body a takie bardziej 'fikusne' rzeczy to dokupie jak mała juz będzie troche wieksza i cieplej bedzie na dworze mysle ze tak od połowy maja to moze zaczne uzywać czegos innego niz pajacyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najwieksze obawy to mam takie że nie bede gotowa na przyjecie malutkiej tzn ze z rzeczami sie nei wyrobie i wszystko bedzie na wariata dlatego chciałabym miec chyba w styczniu juz wszstko gotowe. Co do opieki to tez jakies obawy sa ale raczej nie zmywa mi to snu z powiek - tyle ludzi daj sobie rade to i ja sobie chyba dam. Boje się głównie takich 'niestandardowych sytuacji' jak jakies przeziebienie, alergia, kolki.... że nie bede wiedziala co zrobic. Musze liczyc ze odezwie sie u mnie kobieca intuicja i jakos to pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czesto ostatnio mysle w zupelnie inny sposób..poprostu,ze sa czasem takie sytuacje,gdzie matka zostaje sama,nie ma dachu nad glową i w co dziecko ubrać...Wtedy jest PROBLEM dopiero..a ja mam wszystko tak naprawde i baaardzo zaczelam to ostatnio doceniać..Kiedys sie nad tym nie zastanawialam...Dla mnie najwazniejsze jest teraz zdrowie dzidzi,bo tego sie nie kupi za zadne pieniądze... I mimo,że np bedziemy zdani sami na siebie,bo rodzice jedni i drudzy daleko to i tak uważam,ze lepsze to niż mieszkanie katem u rodziców..Nikt mi nie bedzie mowił co i jak,bo to czesto instynktownie przychodzi...A nie cierpie pouczeń;) Śmiać mi sie chciało jak była teściowa i zaczeła coś o pieluszkach,ze noworodek to tylko w tetrze musi być:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×