Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

hej wlasnie wrocilam z weekendu u rodzicow, wchodze na forum a tu takie szopki ludzie to są naprawde poryci dajcie znac do kogo mam napisac i co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka na mojego maila balbina17szalona@wp.pl a potem tutaj na forum potwierdz ze to twoj mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Agnes nie widzialam sie jeszcze z ta kolezanka ale ma byc jutro u mnie wiec dam jej Twoje gg i powiem zeby napisala:) i dzieki za zaproszenie, moze pozniej sie zarejestruje, a tak w ogole to o co tam chodzi?:P my zamowilismy chrzest dla Malej, w drugi dzien swiat juz nie bedzie Zydkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia musisz sie zarejstrowac na naszym nowym forum i jak zaakceptuje cie to bedziesz juz mogla pisac:) jeszcze kilka osob nie zarejstrowalo sie a i czekam na maila od joasi bo jedynie ona nie ma linka:) buzi dla was i do uslyszenia na prywatnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia musisz sie zarejstrowac na naszym nowym forum i jak zaakceptuje cie to bedziesz juz mogla pisac:) jeszcze kilka osob nie zarejstrowalo sie a i czekam na maila od joasi bo jedynie ona nie ma linka:) buzi dla was i do uslyszenia na prywatnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia zarejstruj sie i bedziesz mogla pisac:P ok to czekam na wiadomosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia982
Hej, sory że się nie odzywałam, ale leżę, mm na siebie uważać, ze względu na szyjkę :(, poza tym gardło nie chce odpuścić. Gin nie oglądał dzidziola, sprawdził czy wszystko gra, także nie wim jeszcze cóż tam siedzi. Co mam zrobić Agnes? napisać do Ciebi? bo nie kapuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasia napisz do mnie na maila i potwierdz ze to ty:) moj mail balbina17szalona@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes pisałam do Ciebie, ale mi nie odpowiedziałaś. Czy to < /a> jest w Twoim adresie? iI jak mam potwierdzić że to ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij mi jeszce raz wiadomosc na maial sorki ale mailam zabiegsne dni:( i podam ci linka:) przepraszam ze tyle schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy pomarańczowe tu jeszcze zagladają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×