Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olka.P

Rok 2010 - damy radę D

Polecane posty

agnes a już wszystko macie pokupowane dla gabrysia czy jeszcze coś zostało ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam laktatora, oliwki, lapek niedrapek i tyle:P reszte mam i ciesze sie ze wczesniej o tym pomyslalam bo teraz nie mialabym glowy ani zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to Gabrys ma juz wszystko wozek, nosidelko, bujako-lezaczek, mate, wanienke, lozeczko z posciela, przewijak, ubranka, kosmetyki, karuzele nad lozeczko, kocyki i pamersy, husteczki🌼 wsio:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tyle co nic :) fajnie że o wszystko wczesniej zadbałas :) teraz za to masz co przenosić.... a wózek i łóżeczko kupowałaś w sklepie na mieście czy na internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo tego, masakra, że o wszystkim tzreba pamietać ja to bym chyba zapomniała :D bo w ogóle sie nie orintuje w tych sprawach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozek w hurtowni na gornej z coneco do tego tez bujak ale pozniej, a lozeczko w hurtowni na zagnanskiej:P mialam na internecie ale wolalam zobaczyc co kupuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz zaczac Kochana:P ja pierwszy kupilam wozek na poczatku 4 m-ca i nie zaluje bo wszystko jest drogie i trzeba kupowac partiami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie, nie ja tak wcześnie nie zacznę, jakos mnie nie ciągnie, nawet w sklepach nie chce mi sie patrzec na ubranka dla dzieci itp. nie czuje takiej potrzeby, pewnie później się za to zabiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Cie nie namawiam:P tylko mowie na swoim przykladzie, teraz na raz nie kupilabym tego wszystkiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wydatek po gromie !!!! kasa idzie jak woda, wszystko takie cholernie drogie, z jednej strony człwoiek by chciał wszystko nowe z drugiej czasami szkoda kasy bo to przeciez na chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam wszystko nowe, ale teraz nie dalabym rady finansowo jakbym dopiero zaczela kompletowac wyprawke... ubranka tez nowe bo rodzina sie nagadala a do tej pory nic nie dostalam z uzywanych wiec ciesze sie ze kupilam ubranka a kupilam tanio bo wszystko z promocji ze smyka i dziecko tak do 30 zl nie wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde to baaaaardzo duzo kasy musiało to kosztowac jak wszystko nowe, dobrze ze rozbilas sobie to w czasie, ja mysle ze tak do 7m-ca warto juz wszystko miec bo poxniej roznie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej niz jakbym kupowala po normalnych cenach:P i jestem zadowolona:P podobno w smyku sa bardzo dobre ubrania wiec nie zrobia sie szmaty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie cala wyprawka to kupeeeeee kasy!!!!!! nawet wole nie liczyc.... lozeczko 360zl, wozek w zestawie z nosidelkiem 1200zl, mata 125zl, lezaczek 200zl, posciel 220zl, przewijak 40zl, wanienka 25zl, kolderka i poduszka 40zl, materac 40zl, no i ubranka, kosmetyki i pampersy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmaty to nawet sie nie zdaza zrobic bo szybko bedzie z nich wyrastal :P ceny zabojcze ale to i tak dopiero sie zacznie jak hurtowo beda szly wcale nie tanie pampersy, pozniej jakies kaszki, zupki itp, to taka skarbonka bez dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampersy sa w roznych cenach zawsze mozna kupic tansze:P chyba ze dzidzia jest uczulona i tylko jeden rodzaj moze a miejmy nadzieje ze nasze dzieciaczki nie beda wybredne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnei moja kuzynka miała ten problem że na te tanie jej mały był uczulony :o troche się wkurzała bo to jednak kupa kasy..... dokładnie, miejmy nadzieje że dzieciaczki bedą wyrozumiałe pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ sorki Banmon ze zwialam wczoraj bez pozegnania ale J wpadl i pojechalismy zawiezc rzeczy malego:P czekam na zdjecie🌼 J pojechal do roboty, znowu sama jestem:( sniadanie zjedzone😘 co porabiacie Dziewczynki?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam sie przywistać i zaraz zmykam, bo mam kupe spraw do załatwienia. Jesli chodzi o wyprawke, to mi np. odpadł problem kupowania szmatek. We wszystkie zaopatrzyła mnie moja mamuska, ktora jak sie tylko dowiedziała ze jestem w ciazy w 3 tyg, od tego czasu zaczeła juz kupowac szmatki. Czesc dostałam po sipostrze ktora ma roczne dziecko. Tak wiec sama kupiłam tylko kilka rzeczy i to dlatego ze cos mi sie bardzo spodobała, a nie dlatego ze musiałam. Rzeczy mam tyle ze na bliźniaki by wystarczyło :-) A całą reszte to kupowałam w zasadzie od poczatku ciazy do teraz. Specjalnie rzeby nie zbankrutowac i zeby niczego nie zapomniec. Rzeczywiscie duzo jest tych rzeczy dla dziecko. BO oprocz tego co wymieniła Agnes ( tych drogich i duzych rzeczy ) jest mnostwo małych ktore tez kosztuja, typu smoczki, butelki, kremy, mydełka, oliwki, płyn do kapieli, jakies myjki, gryzaczki, grzechotki...... I konca nie widac...... Ale za to frajda niesamowita jest jak to sie kupuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ babolki :) zdjęcie wrzuce ale moze wieczorkiem bo teraz mamfirmowy laptop odpalony i nie chce przez niego a wieczorem pewnei na chwile odpale swój i wtedy przerzuce ;) Marta to miałas dobrze z tymi ciuchami zawsze to odpadła jakas część kasy. Ale by było fajnie jakbyś urodzila w moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takze fajnie mialas Marta, do mnie rodzina nagadala sie ze da, wypiore, bede miala do szpitala... a teraz mnie olali i dobrze ze mialam swoj rozum:P co do tych rzeczy mniejszych, rzeczywiscie to tez kupe kasy!!! zabawki dla maluchow sa bardzo drogie, ja kupilam dwie grzechotki, jedna butelke, smoczek, zawieszke do niego, grzebien i szczotke, patyczki, termometr w ksztalcie smoczka, termos na butelke czy ajk sie to zwie no i reszta to kremy...:P ale radoche mialam ogromna kupujac to:) w smyku to juz chyba mnie pamietaja😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wchodze sie tylko przywitać bo jakoś nie mam weny i nie wiem co pisać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon czekam cierpliwie:P dzis znowu przewieziemy troche klamotow:P wczoraj jak wlazilam na 3 pietro to myslalam ze urodze...😘 kondycje mam jak zolw!! ale maz mnie wspieral robil jako dzwig:) meble kuchenne wezmie sobie tesciowa powiesi zamiast swoich bo i tak miala zmieniac a nam kuoi, mnie to gra bo ja chce drewniane nielakierowane bo te sa lakierowane i szkoda slow... a tak to kupie jeszcze narozne:) lodowke i kuchenke bedzie miala moja mama, zadba o nie a swoje ma stare wiec jej sie przyda:P stol tez musze dac do mamy, dywan tez bo w pokoiku naszym sie nie zmiesci a jak wloze do tesciowej salonu to zniszczy sie bo ona pozwala wchodzic w butach... a nasz dywan jest nowy i nie dam go wyciorac, jej wyglada jak sprzed wojny!!! ehhh... pyskata jestem w ciazy i co mi nie pasuje to mowie wiec bedzie ostro... ale dam rade!!!! biore sie za wyjmowanie klamoto bo wczesniej przysnelam, nawet budzik mnie nie obudzil na mierzenie cukru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Goga brak weny jak dzidzia? dziewczyny fakt wyprawka to kupe kasy ale jaka radosc w kupowaniu, dzeic z ciuszków wyrastaj tak szybko ze hoho, dobrze miec prae nowych ale jesli jest mozliwosc po kims to najlepij bo takie maluchy nie niszcza , ja duzo dostałam od znajomych a kupiłam tez psoro bo pierwsze dziecko to neihc ma:D a potem z szafy sie wysypywało teraz wiem ,że jak tylko Pan Bóg da, to zapewne sie powstrzymam z tym ciuchami i zabawkami , bo kosty sa bardzo duze, a lepiej odłozyc dziecku te pieniazki i zaiwnestowac w dobre witaminy, odzywki , to przynjamniej zaprocentuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie masz weny????> slonce Cie pewnie przypieklo:P niedlugo murzynkiem zostaniesz od tych spacerkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakoś mnie tak opuściła :o no albo faktycznie słońce mi wene wypaliło :p na spacerku jeszcze nie byliśmy bo robie pranie i obiad dla mężusia :p czyli bardzo przyziemne rzeczy ;) a pewniele pójdziemy :) chociaż mam dzisiaj lenia i zwyczajnie mi sie nie chce nigdzie łazić więc może być tak że skończy sie na siedzeniu koło domu i wygrzewaniu sie ;) Agnes widze że już pakowanie na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie moge Ci nawe odpisać bo mi sie nagle i niespodziewanie kasa na karcie skończyła i musi mi R kupić jak będzie z pracy wracał :o kurde i tym sposobem nawet odcięta od świata jestem bo nigdzie zadzwonić nie moge :o a nie chce mi sie iść po karte :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Goga to chyba rzeczywiście te słoneczko tak ci energie zabrało ;) dobrze że chociaż przed domem posiedzisz z mały, przecież nie trzeba latac po dworzu bo i po co jak można posiedzieć a małemu i tak to bez róznicy :) to pracowity dzień od rana masz, pranie, gotwanie, ja to mam lenia w tyłku i mi się nic nie che i dziś idę na łatwiznę z biadem bo jajko sdzone będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem:P ja tez teraz dzwonilam do dibetologa i baba tak mnie skosila na kasie bo miejsca nie miala a i tak prywatnie ide:( zostalo mi 5zl ale na szczescie eski mam darmowe:) zabule za wizyte ok 100zl, 100zl za usg i 80zl za ginke- normalnie zbankrutuje:( a i jeszcze mocz i glukoza po obciazeniu... kasa idzie jak nie wiem co.. a jeszcze trza busa wynajac zeby meble przewiezc!!!!! buuuuuu!!!! http://www.suwaczki.com/tickers/xnw49n735h14iyoj.png 5.12.2009- Moje pierwsze dwie kreseczki😘 ...dzieki Ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×